kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Lublin

WYPRZEDANE
WYPRZEDANE

Recenzje

Super program, polecam
Piotr 18.06.2021 10:41
Ciekawy pomysł "wprowadzenia opery" do kabaretu. Hrabi jak zawsze - bez konkurencji
kalina 18.06.2021 10:13
Najlepsza przerwa w przygotowaniach do morderczej, studenckiej sesji.
Littlellark 18.06.2021 09:46
Rewelacja!
Marcin 18.06.2021 09:42
Super zabawa, fantastyczny program, polecam
Hekti 18.06.2021 09:26
REWELACJA!!!
Stach 18.06.2021 09:19
Wyśmienity występ, wszyscy niesamowici. Na pewno pójdziemy jeszcze raz :)
Marta 18.06.2021 08:45
Świetnie! Dwie godziny oderwania od codzienności. Zabawnie od pierwszych sekund do samego końca. Można płakać ze śmiechu 🙂
Marcin 18.06.2021 08:39
Spektakl rozkręcał się. Pierwsze skecze średnio śmieszne ale…. Od czego jest Pani Joanna 🙂. Później było tylko lepiej a finał w postaci Opery Polarnej spowodował u mnie spazmy śmiechu. Jak zwykle dobrze wydane pieniądze i świetnie spędzony czas.
DarkMen 18.06.2021 08:36
Występ rewelacyjny! Zostaliśmy rozbawieni do łez:-) Polecamy !
Świetna zabawa, kabaret na poziomie.
Artur 18.06.2021 08:30
musiałam wziąć wolne z pracy ;) - straciłam głos i nie czuję mięśni brzucha
Rewelacja. Zaśpiewane i zagrane wzorcowo. Każdy miłośnik opery powinien być usatysfakcjonowany.
Rewelacja! Hrabi trzyma poziom!
Naprawdę było warto wybrać się, polecamy.
Występ Czesława Jakubca dodał wiele kolorytu, wspaniały głos i ogromne poczucie humoru. Aśka świetna jak zwykle.
Świetna zabawa.
Wszystko jak należy, miło spędzony wieczór.
Świetna zabawa Aśka wymiata
Po przeczytanych komentarzach lekko się obawiałam ale na szczęście występ był super - bawiliśmy się doskonale. Super kontakt z publicznością, przedstawienie bardzo zabawne - gorąco polecam :)
Pan Jakubiec - bardzo spoko. Nie znałem - poznałem, śpiew siła komiczna - pozytyw.. Aśka - brawura. Reszta - dobry plus. Ludzkość bawiła się b. dobrze. Były bisy.
Fantastyczny spektakl! Muzyka poważna w połączeniu z humorem na wysokim poziomie. Bez przekleństw, bez polityki. Policzki bolą od śmiania, a ręce od klaskania.
Super występ i super się z mężem bawiliśmy. Chcemy więcej takich kabaretów bez wulgaryzmów jak Hrabi.
Polecamy serdecznie!
fantastyczna atmosfera, kabaret hrabi pod każdym względem FANTASTIKOOO ! Cudowne połączenie muzyki operowej i śpiewu z żartem. Pozdrawiam !
Wspaniale widowisko inteligentnie zabawne
Rewelacja, dawno się tak nie u śmialiśmy, po obejrzeniu opery polarnej mam traumę do dziś, co się tam wydarzyło?! Pozdrawiamy ciepło świeżożeńcy z Puław, Antek i Ania 😁
Jak zwykle Hrabi nie schodzi poniżej Swojego wysokiego poziomu, Pan Jakubiec super, zabawa świetna, mile spędzony wieczór
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane