Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Kabaret Lublin - Bilety na kabarety 2022/2023


Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2022

 KUP BILET

Igor Kwiatkowski - Tylko śmiech nas ocali

 KUP BILET

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

 KUP BILETKabaret Lublin

Lublin to miasto chętnie odwiedzane przez turystów. Nie jest to zaskoczenie, gdyż odbywa się tam wiele ciekawych imprez. Jeśli lubisz kabarety, to już teraz czeka na Ciebie wydarzenie roku — na pewno słyszałaś/eś o Polskiej Nocy Kabaretowej. Wkrótce ten event będzie miał miejsce w Lublinie — sprawdź koniecznie!

Najpopularniejsze kabarety w Lublinie

Polska Noc Kabaretowa to bez wątpienia wydarzenie, które pozostaje w pamięci przez długi czas. Biorąc pod uwagę m.in. skład artystów, jest to impreza godna uwagi! Podczas skeczy przedstawiane są wątki, które nawiązują do życia codziennego. Dzięki temu można spojrzeć na pewne momenty w inny sposób — z dystansem. Obecnie planowana jest wyjątkowa edycja — Polska Noc Kabaretowa w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu. Udział w niej wezmą Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Smile, Kabaret Młodych Panów i Kabaret Nowaki. To legendarny skład artystów, dlatego już teraz warto zamówić bilety. Kabaret zaplanowany jest na 13 listopada 2022 roku — wydarzenie odbędzie się w Hali Globus. Zachęcamy do sprawdzenia wszystkich wydarzeń planowanych w Lublinie.

Jakie tematy są poruszane podczas Polskiej Nocy Kabaretowej 2022?

Polska Noc Kabaretowa to impreza, która dostarczy widzom dużej dawki śmiechu. Pozwoli spojrzeć inaczej na lokalne sukcesy, a także aktualne wydarzenia. To wyjątkowa edycja dla mieszkańców Lublina, poszukujących ciekawych wydarzeń. Z pewnością ta impreza będzie strzałem w dziesiątkę. Wybierz już dziś bilet na ten kabaret. Warto również zwrócić uwagę na inne wydarzenia. Jest wiele pozycji, które zwrócą Twoją uwagę. Zapraszamy stronę biletyna.pl!

Kabaret Młodych Panów — sprawdź ten repertuar!

Polska noc kabaretowa jest wydarzeniem, które odbywa się w wielu miastach w kraju. Dla osób uwielbiających dobrą zabawę są to imprezy obowiązkowe. Dodatkowo na swojej liście eventów nie można pominąć Kabaretu Młodych Panów i ich propozycji To jest chore.
Biletyna.pl to miejsce, w którym prezentowane są wydarzenia z całej Polski. Już dziś zamów bilety za pośrednictwem naszego serwisu. Do zobaczenia!

Ostatnio dodane w kategorii Kabaret