kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi i Czesław Jakubiec - ARIACI - Siedlce Centrum Kultury i Sztuki im. Andrzeja Meżeryckiego Scena Teatralna Miasta Siedlce | Kupuj Bilety Online

Badania dowodzą, że statystyczny Polak do opery idzie raz na 150 lat. Udając się na spektakl „Ariaci”, będzie można… mieć to z głowy. Hrabi i Jakubiec udowadniają, że opera może być dla człowieka zrozumiała, pouczająca, wzruszająca, a nawet zabawna.

Kabaret Hrabi to esencja purnonsensowego dowcipu, a zarazem jedyny bodaj kabaret, na którego spektaklach zdarzają się przypadki zasłabnięcia ze śmiechu. Niezmiennie bawią odkrywczym spojrzeniem na relacje damsko-męskie, niekonwencjonalnym podejściem do wyzwań codzienności i prezentowaniem sposobów na radzenia sobie z przeciwnościami losu. W tym roku Hrabi zyskuje pełnoletność - w 2020 mija dokładnie 18 lat od początku ich działalności! W czasie ich wizyty w Lublinie możemy spodziewać się kabaretowego występu na najwyższym poziomie – kobieca energia Joanny Kołaczkowskiej świetnie rezonuje z męskim podejściem reszty zespołu czyniąc spotkanie niezwykłym przeżyciem, po którym dobry humor pozostaje z nami na długo.

Czesław Jakubiec to z kolei śpiewak, meloman i komik. Jako śpiewak operowy, obdarzony poczuciem humoru, od lat z powodzeniem łączy dwa światy – muzyczny i komediowy. W widowiskach na pograniczu koncertu i kabaretu, wyśmienita muzyka komponuje się z błyskotliwym żartem, a całość, obok solidnej porcji oczyszczającego śmiechu – dostarcza kilku łez wzruszenia.

Wykonawcy: Joanna Kołaczkowska, Dariusz Kamys, Tomasz Majer, Łukasz Pietsch, Czesław Jakubiec

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Co tu dużo mówić- klasa sama w sobie nigdy nie zawodzi. Występ tak super, że chętnie nagranie kupię :) organizacja rewela, także 5 gwiazdek się należy :)
Barbara 21.09.2020 17:02
Cały zespół ujawnił w pełni swoje możliwości wokalne. Będę wracał do tych interpretacji klasycznych utworów. Bardzo dobry program. Czesław pasuje do Hrabi. Świetnie się bawiliśmy.
Jestem zawiedziona. Skecze nie były śmieszne, a program nudny. Jeśli ktoś nie lubi muzyki poważnej, to powinien sobie odpuścić. Lubię te grupę ale nawet Pani Asia nie uratowała show
Uwielbiam Hrabi. Połączenie z muzyką "poważną" to było wyzwanie dla aktorów pod względem wokalnym.
Było świeżo i przezabawnie. Hrabi jak zwykle zaskakuje - tym razem bardzo muzycznie :)
Znakomity spektakl. Jestem fanką kabaretu Hrabi i wszystkie ich programy uważam za niezwykle udane. Staram się oglądać każdy nowy program, bo ten styl i rodzaj humoru wyjątkowo mnie rozbawia. Oni są SUPER!
Rodzaj humoru trochę nie z mojej bajki, ale generalnie bawiłem się dobrze. Efekty kompania kota, bomba. Organizacja bez zarzutu.
Marko6730 15.09.2020 10:26
Bardzo fajny, spójny program zagrany w tempie:) Świetne głosy całego składu, cudne aryjki i aria rockowa na bis! Czesław Jakubiec bardzo się wpasował w zespół i ubarwił występ. Polecam gorąco!
Wieliczka4 15.09.2020 09:12
Dwie godziny doskonałej zabawy i śmiechu. Joanna Kołaczkowska jest dla mnie artystką kabaretową najwyższych lotów. Pozostali artyści również wypadli doskonale.
Hrabi jak zwykle niezawodne! Wraz z Czesławem Jakubem przyprawiają o gęsią skórkę!!
Wspaniałe spędzony wieczór w cudowny towarzystwie kabarety Hrabi. Serdecznie polecam!
Fantastyczny występ kabaretu Hrabi i Pana Czesława Jakubca! Super rozrywka - poplakalam się ze śmiechu ;) Podziwiam imponujący talent wokalny wszystkich członków kabaretu, polecam wszystkim lubiącym dobry humor i muzykę "poważną" z przymrużeniem oka :) Uwielbiam Panią Joannę! Hrabi jak zawsze w formie :-)
Najlepszy kabaret na świecie!!!!
rewelacja!! jeśli ktoś nawet nie kocha opery i muzyki ubawi się po pachy... całość dobrze zorganizowana przez impresariat okazuje się, że nie tylko Pani Joanna świetnie śpiewa :):):) mnóstwo dobra zabawa
Dziękujemy było świetnie. Humor, żart na najwyższym poziomie 🙂
Jak zwykle świetny występ. Tak nam się podobało, że byliśmy dwa razy- w lipcu i teraz w sierpniu. Organizacja również bez zarzutu.
Spektakl fantastyczny! Najwyższa półka. Wszyscy kapitalni, a p. Joanna RE-WE-LA-CYJ-NA!!! Zdolności wokalne całej piątki, luz i kontakt z publicznością nie do opisania!
Kabaret Hrabi jak zwykle na najwyższym poziomie, rewelacja
super pomysł i wykonanie! :)
Najlepszy kabaret na świecie! Organizacja bardzo dobra.
Fenomenalnie spędzone blisko 2 godziny. Kabaret Hrabi nigdy nie zawodzi.
Były perełki jak np. Spowiedź czy Gerard przy których przepona popracowała no i geniusz widoczny we wszelkich improwizacjach. Jednak clou programu czyli Opara Polarna to zaskoczenie, ale na minus. Nie w stylu Hrabi, toporna, bez polotu i inteligencji. Na szczęście bisy wynagrodziły tę wpadkę. Generalnie czuć było, że program jest nowy, nieograny, dlatego chętnie pójdę na Ariatów za jakiś czas.
Chaos 21.08.2020 11:37
Dobra zabawa, przyjemnie spędzony czas. Pani Joanna jest niezawodna.
Joanna 21.08.2020 10:24
Przykro mi stwierdzić ale trochę jestem rozczarowana. Pomysł z operà nie jest najlepszy, przecież kabaret to humor słowny.
Niech żyje foczka
Hrabiolubiec 20.08.2020 16:39
Bez zmian, kabaret Hrabi nawet sceniczne pomyłki czy problemy ze sprzętem potrafi obrócić w żarty. Skecze na najwyższym poziomie, brawo dla pana Czesława, idealnie wpasował się do zespołu!
Rewelacyjny występ:)
Ubaw po pachy
Najlepszy kabaret w Polsce !!! Pani Joanna jest Królową Polskiej sceny Kabaretowej. Świetny program... zadziwiające głosy... POLECAMY!!!!!
fantastycznie ,pełen relax
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane