kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - "Bez Wąsów" program dla dzieci

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - "Bez Wąsów" program dla dzieci

Kabaret Hrabi - "Bez Wąsów" program dla dzieci - Bilety na kabaret

Program kabaretu Hrabi stworzony dla dzieci w wieku 6-12 lat. Rodzice znajdą w nim również coś dla siebie. Skecze, piosenki, zapowiedzi, bisy – klasycznie - jak w kabarecie. Hrabi nie byłby sobą gdyby w swoim programie nie nawiązywał żywego kontaktu z młodymi widzami. Ma być bez wąsów i rzeczywiście się nie pojawiają. Znaleźć za to można panią od wuefu, rodzinę Skoczków, Januszka który nie mył uszków, pana który usiadł na czekoladkach, chrapiącego tatę, tajemniczy sklep z głosami, chłopca, który marzy o tym by być ślimakiem, oraz wiele innych postaci.

Czas trwania: 50 minut

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Hrabi - "Bez Wąsów" program dla dzieci

Było super - śmiesznie i pouczająco.
gałka 31.05.2017 10:31
Program "Bez wasów" zdecydowanie skierowane do dzieci. I tak powinno być promowane, zarówno ja jak i moi znajomi zawiedliśmy się, z przykroscia to stwierdzam. Kolejnym razem proszę o umieszczenie informacji kto jest właściwym odbiorcą, gdyż szkoda zarówno czasu jak i pieniędzy.
Rozrywka pierwsza liga. Dzieci zachwycone. Lepszego Dnia Dziecka nie można sobie wymarzyć.
Spektakl świetny. Doskonałe wykorzystanie humoru sytuacyjnego. Pani Joanna Kołaczkowska - bezkonkurencyjna i niepowtarzalna! Jedynym minusem była wysoka temperatura panująca w Teatrze Komedia - dokuczliwy brak klimatyzacji.
Potemka 30.05.2017 21:46
Hrabi w formie!! Na scenie czują się jak ryba w wodzie i z przyjemnością się ich ogląda z bananem na ustach ;) Polecam występy na żywo każdemu kto widział tylko na ekranie monitora! Dzieciaki też uwielbiają Hrabi! Słabo z parkowaniem pod teatrem Komedia.. poza tym pięknie położony i dobrze zorganizowany.
Najsłabszy program w ich karierze
Fantastyczny wieczór! Hrabi podeszli z wielkim szacunkiem do młodych widzów, dzieciaki były zachwycone. Dorośli zresztą też ;) Polecam!
ipocomitanazwa 30.05.2017 11:40
Super! Jak zwykle dobra zabawa!
Super zabawa i dzieci się nie nudzą. Dorośli też się bawią więc bardzo rodzinnie.
kudlaty 30.05.2017 11:28
idealny prezent na dzień dziecka!!! Kołaczkowska boska jak zawsze
Joanna 30.05.2017 11:21
Spodziewałam się czegoś więcej ale było OK.
Bardzo fajne, dzieciaki zadowolone. Polecamy
Moja pięcioletnia córka zadowolona po występie pytała kiedy pójdziemy na drugą część... HRABI jak zwykle -REWELACJA!!! Pytamy więc... kiedy druga część???
Program świetny i najważniejsze moje dzieci ZACHWYCONE. Gorąco POLECAM.
Ubaw po pachy dla dzieci i rodziców! Warto było być :)
Gosia Mikołaj i Łucja 06.11.2016 19:15
Bardzo dobra zabawa, dzieciom się podobało :-) Szybkie i trafne reakcje kabaretu na sygnały publiczności :-)
Świetny występ! Zarówno dzieci jak i dorośli świetnie się bawili
Świetny spektakl, czekamy na więcej. Dzieciaki i dorośli zachwyceni.
Wyrażona w GWIAZDKACH:)
Świetna zabawa dla dzieci i rodziców. Hrabi jak zawsze w formie.
Bardzo fajne wydarzenie dla całej naszej rodziny :)
Nie spodziewałem się takiego programu dla dzieci w wykonaniu Fachowców. Palce lizać i tworzyć następne.
Dzieci kwiczały ze śmiechu, dorośli też:).
Genialny pomysł stworzenia kabaretu dla dzieci, na którym nie tylko one się bawią, ale i dorośli. Doskonale zagrane, dowcipne, Hrabi to nadal najlepszy polski kabaret z wielką klasą i doświadczeniem! Dla każdego fana kabaretu i porządnej rozrywki pozycja obowiązkowa!
Wielka frajda dla dzieciaków i rodziców.
Nie zostalismy przez Państwa poinformowani o tym,że nie odbędzie się spektakl o 17.00 a jechaliśmy na niego specjalnie z Łeby.Było nam przykro i czuliśmy złość, bo nastawiliśmy dziecko,że będzie to program dziecięcy a nie dla dorosłych.Organizatorzy dopiero na miejscu zaproponowali nam wejście na godz.20.00,co wiązało się ze zmiana planów.Wróciliśmy do domu o 1.00 w nocy.Gdyby nie to,że bardzo lubimy kabaret czulibyśmy zawód.Sam występ rozbawił nas do łez ale organizator zawalił.
Gorąco polecam - najmłodszym, dorosłym i wielbicielom pączków :)
espresso 11.06.2014 18:41
Co dziwne na sali nie było kompletu. Podejrzewam, że Hrabi spokojnie zapełnił by salę gdyby występ był dla dorosłych. Tym bardziej chwała im za podjęcie próby przedstawienia dla innej grupy docelowej. Moim dzieciakom (7,11,12 lat) występ się podobał. Cieszę się, że mogłem zabrać je na to przedstawienie. Jedyna uwaga odnośnie spraw techniczych. Dzieci bez problem wychwytują małe niedoróbki (tj. puste pudełko na czekoladki czy złą synchronizację z dźwiękiem w skeczu z panem co sprzedaje głosy).
zadowolony 10.06.2014 14:38
Genialny występ, genialnego kabaretu!!! Świetnie przygotowany program, w którym i dzieci i dorośli znaleźli coś dla siebie. Ja popłakałam się ze śmiechu...jak zwykle na Hrabi. Mój syn bawił się świetnie, a był to jego pierwszy kabaret w życiu (ma 5 lat). Bardzo dobrze spędzone 1,5 godziny. Czekamy na kolejne występy. Zapraszamy do Poznania częściej!!!
Juszka 10.06.2014 11:00
bardzo piękny występ proszę częściej w Poznaniu
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret