kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Bilety na kabaret

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Jaworzno Młodzieżowy Dom Kultury im. Jaworzniaków | Kupuj Bilety Online

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.
MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.
"WADY I WASZKI" to najnowszy program kabaretu HRABI

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było super Jeszcze raz bym poszĺa.
rewelacja..no oka nie wykole..świetny występ oraz interakcja z pubicznścią..
Oczywiście rewelacja!!! 😁 Mi oraz żonie podobał się cały spektakl tak, że już nas pod koniec bolała buzia od śmiania się 😁 uważam, że kabaret odgrywa Bardzo śmieszne scenki, często mające odzwierciedlenie w prawdziwym życiu 😁 Świetna improwizacja, no i przedewszystkim śpiew, piosenki ! Jedna lepsza od drugiej 😅😁 co mogę rzec na koniec? 🤔 OKA NIE WYJMIESZ 🤷🏻‍♂️😂😂😂
SUPER :) Gorąco polecam, oczywiście był skecz czy dwa, że myślałem kiedy to się skończy ale całość wyśmienita. Najbardziej podobało mi się jak publiczność podawała słowa i w jakim stylu muzycznym mają to zagrać, piosenka na poczekaniu :) Gorąco Polecam jeszcze raz i czekam na ponowny występ :)
Na kabarecie bawilismy sie czadowo. Super, poszlibysmy jeszcze raz.
Fantastycznie! Ból twarzy z powodu śmiechu gwarantowany!
Cudownie! Wyśmienita zabawa!
2 godziny wspaniałej zabawy. Polecam gorąco!
Rewelacja, genialny popis aktorski i wokalny wszystkich aktorów kabaretu Hrabi. Ciekawe aranżacje. Czekamy na kolejne występy.
Nie byliśmy na występie ponieważ nie zostaliśmy o nim poinformowani.
Wspaniały występ. Wspaniali bardzo utalentowani ludzie. Mimo niedociągnięć organizacyjnych bawiłam się przednie. Pozdrawiam serdecznie.
Pomijając oczywiste walory artystyczne kabaretu Hrabi na pochwałę zasługuje obsługa MDK w Jaworznie. Było miło i radośnie co w dzisiejszych czasach jest bardzo potrzebne. Piękna klimatyzowana sala jak mawiał klasyk. Piękny spektakl kabaretowy z profesjonalnym, indywidualnym podejściem aktorów do publiczności. Po prostu super.
Wyśmienita uczta kabaretowa. Bezcenna interakcja z członkami kabaretu HRABI i wisienka na orcie - udział w skeczu i żółwik z J. Kołaczkowską :)
Wspaniała zabawa.Jak zwykle niezawodni w poprawianiu humoru ludziom.
Cudowne ponad 2 i pół godziny śmiechu - mało kto umie tak subtelnie i z gracją obnażyć prawdę o naszych wadach i waszkach ;) No po prostu oka nie wyjmiesz :) :) :)
Jak zawsze NAJLEPSI!!! Uwielbiam ich za humor, dystans do siebie i świetny kontakt z publicznością. Polecam każdemu, duża dawka dobrego humoru. Jeszcze dzisiaj uśmiech mam pod nosem. Ja i mój mąż zachwyceni. Organizacja bardzo dobra, wszystko o czasie. Polecam!
Klasa sama w sobie. Dla całego Kabaretu CHAPEAU BAS !
Było bardzo fajnie.
Hrabi nie obniża lotów, jak zwykle ubaw do łez. polecam. Świetne piosenki. Przywarło!
Świetny występ chociaż długo czekaliśmy na wejście na salę oraz wszystkich widzów. Polecam
Występ Kabaretu super, można się dobrze bawić w Ich towarzystwie; natomiast mam zastrzeżenia co do sposobu organizacji ze względu na obecną sytuację związana z pandemią; być może sala była wypełniona w 50%, zgodnie z zaleceniami, choć wydawało mi się, że jest więcej osób, brak przypomnienia o obowiązku zakrywania ust i nosa, po wejściu na salę duża część osób zdjęła maseczki;
Najlepszy kabaret! Z szacunkiem dla publiczności, rewelacja!
Rewelacja!!!Poziom występu aktualnie raczej nieosiągalny przez inne kabarety. Poziom humoru kosmiczny. Klasa sama w sobie:*
Genialny kabaret 😉 nic nie przywarło 😂
Super zabawa. Kabaret Hrabi jak zawsze na wysokim poziomie.
jak zawsze mega super
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane