Wydarzenia Jaworzno 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Jaworzno


Cyrk Bambolino

 KUP BILET

Bajkowe Mikołajki - Jaworzno

 KUP BILET

Klimakterium ... i już

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Damski Biznes - spektakl komediowy

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Telewizja Kłamie

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Maciej Stuhr: MAM TO WSZYSTKO W STANDUPIE!

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET

Wesoła wdówka - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Jaworzno 2022/2023 | Imprezy i Atrakcje – Biletyna.pl

Jaworzno to miejscowość znajdująca się w południowej Polsce w województwie śląskim, choć pod względem etnograficznym, kulturowym i historycznym bliżej mu do Małopolski. W mieście tym można zobaczyć wiele interesujących zabytków i malowniczych miejsc, które będą gratką dla miłośników przyrody. Po dniu pełnym zwiedzania warto wybrać się na wydarzenia kulturalne, których w tej miejscowości nie brakuje.

Wydarzenia Jaworzno 2023/2024 – na co warto wybrać się w tej miejscowości?

W Jaworznie nie można się nudzić. W miejscowości tej znajduje się wiele atrakcji, które przyciągną uwagę zarówno miłośników przyrody, zabytków, jak i kultury. Jeśli szukacie pomysłu na to, jak spędzić wolne popołudnie lub wieczór w tym mieście, zapraszamy do śledzenia Biletyny. W naszym serwisie przedstawiamy najświeższą bazę wydarzeń kulturalnych mniejszych i większych miast w Polsce. Jeśli chcecie być na bieżąco, zachęcamy do subskrybowania naszego newslettera oraz pobrania aplikacji mobilnej. Dzięki niej wszystkie najciekawsze atrakcje kulturalne będziecie mieć na wyciągnięcie ręki. Ponadto w Biletynie możecie od razu zakupić wejściówki na wybrane koncerty, spektakle teatralne, pokazy filmowe czy inne interesujące wydarzenia dla dzieci i dorosłych.

Atrakcje Jaworzno 2023/2024 – co ciekawego można zobaczyć w tym mieście?

Jaworzno to miasto, które ma do zaoferowania przede wszystkim masę atrakcji przyrodniczych. Będąc w tej miejscowości, warto wybrać się do malowniczego Parku Gródek i odwiedzić Kamieniołom Gródek, w którym mieści się obecnie centrum nurkowe. Natomiast w Kamieniołomie Sodowa Góra znajduje się GEOsfera, dzięki której można poznać przeszłość naszej planety. Interesującymi miejscami są również: Rezerwat Sasanka, Zalew Sosina czy Dolina Żabnika. W samym mieście warta zobaczenia jest Kolegiata Św. Wojciecha i Św. Katarzyny oraz Sanktuarium MB Nieustającej Pomocy. To piękne świątynie, które ucieszą oko każdego miłośnika architektury sakralnej.

Imprezy Jaworzno 2023/2024 – gdzie szukać kulturalnych wrażeń?

W Jaworznie na pewno nie można narzekać na nudę, ponieważ przez cały rok organizowanych jest tutaj wiele świetnych wydarzeń kulturalnych. Coś dla siebie znajdą zarówno fani kina, teatru, muzyki, jak i sportu. W poszukiwaniu atrakcji kulturalnych warto wybrać się do Młodzieżowego Domu Kultury im. Jaworzniaków, Miejskiego Centrum Kultury i Sportu, bardzo ciekawego miejsca, jakim jest ATElier Kultury czy Jazz Clubu „Muzeum”. Dodatkowo w mieście odbywa się wiele interesujących festiwali, w których można wziąć udział, są to np. ProRock Festiwal, Festiwal Energii czy Festiwal Modelarski.