kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

kabaret Kabaret Hrabi

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki - Bilety na kabaret

Nikt nie jest idealny. Każdy ma jakieś wady. Mniej lub bardziej upierdliwe. Wszystko zależy od tego, po której stronie się jest. MY mamy wady, które dodają nam uroku, czynią nas bardziej interesującymi. Ale ONI mają wady nie do zniesienia.
MY nie jesteśmy leniwi, my tylko dostrzegamy, że fajnie jest leżeć na kanapie. To ONI są leniwi. Tak zwyczajnie, w sposób prosty, upierdliwy. Dlatego MY nie mamy wad, MY mamy WASZKI.
"WADY I WASZKI" to najnowszy program kabaretu HRABI

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

17.01.2022, 20:00 Scena Relax
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

Tego się nie da opisać. To trzeba było zobaczyć. Fantastyczny występ. Pani Joanna rewelacyjna, Panowie super. Prosimy o jeszcze.
Hrabi to creme de la creme polskiego kabaretu. Inteligentny humor, świetne teksty okraszone puentą w punkt, cudowna interakcja z publicznością. Aśka, jak zwykle, dała czadu. Zresztą, jak i reszta zespołu. Poszczególne skecze łączyły się we wciągającą opowieść, bawiącą "na okrągło" przez 2h, z którą trudno było się rozstać po ostatnim bisie. Pozostał uśmiech na twarzy, zakwasy w mięśniach i żal, że to już koniec. Ale cóż zrobić, przecież "oka nie wyjmiesz"....
Bilety kupiłam na prezent. Niestety osoba obdarowana nie mogła pójść. Poszłam ja... choć sądziłam, że nie moje klimaty. A jednak uśmiałam się, scenki piękne. Dla każdego! bardzo bardzo polecam!
Rewelacja, warte każdych pieniędzy, ból brzucha że śmiechu murowany.
Kabaret Hrabi to marka sama w sobie. Wieczór pełen dobrego humoru.
Nie pozdrawiam jedynie tych spoznialskich co przychodzą 15 minut po rozpoczęciu spektaklu i szukają swoich miejsc z latarkami w telefonie siejac zamet.Występ świetny polecam.
Szkoda, że tylko 5 gwiazdek można dać. NIESAMOWITA ZABAWA, ZAKWASY OD ŚMIECHU W CAŁYM CIELE. ANI SŁOWA O POLITYCE!. P O L E C A M!!!!!
Występ znakomity, jak zawsze. Minusy : 95% widzów bez maseczek, 20 minut czekania do szatni po spektaklu w tłumie ludzi bez maseczek.
Świetna zabawa! Polecam wszystkim!!
Qystęp był wspaniały. Niestety dystrybutor biletów biletyna utworzył wydarzenie na facebooku godzinę później wprowadzając widzów w błąd.
Beszamel .Oka nie wyjmiesz.
Świetny występ!
Rewelacja
Fantastyczny występ. Bardzo ładna sala.
Jak zwykle byli niesamowici.
FANTASTYCZNIE !!!
Przeuroczy wieczór , humor Hrabi nigdy mnie nie zawiódł , za każdym razem bawię się świetnie POLECAM.
Cudownie, chociaż mam tylko jedno zastrzeżenie: siedziałam za daleko!
Byliśmy pierwszy raz na występie naszego ukochanego Hrabi, było wspaniale, świetna atmosfera, artyści nie do zastąpienia, nie zawiedliśmy się!
Kabaret Hrabi to klasa sama w sobie. Dla tych co regularnie pojawiają się na Ich spektaklach nie będzie większego zaskoczenia a jedynie więcej humoru który ta grupa prezentuje od lat. Jest bardzo dobrze a i interakcje z widownią należą do tych przyjemnych i pozytywnie zaskakujących. Co do kabaretu to nie mam żadnych zastrzeżeń, niestety co do organizatora mam i stąd ocena minus jedna gwiazdka. Chodzi o to, że na dwa dni przed wydarzeniem organizator zdecydował o anulowaniu wydarzenia z godziny 17:30 na który pierwotnie byłem zapisany i opłaciłem bilet. Spoko, że poinformował i dał możliwość zwrotu ceny biletów (ale opłaty manipulacyjnej już nie) albo uczestnictwa bez opłat w wydarzeniu o godzinie 20:00. Skorzystałem z drugiej opcji, ale po pierwsze wypełniając nową rezerwację nie mogłem usiąść tam gdzie pierwotnie rezerwowałem miejsce (z 14 rzędu przesunąłem się na 21 rząd) a po drugie potwierdzając te oddalone miejsca poproszono mnie o uiszczenie opłaty tak jakbym miał kupić je na nowo, wróciłem więc do poprzedniej strony i rozpocząłem całą operację od nowa tym razem bez uiszczania opłaty, udało mi się zarezerwować te miejsca. W rezultacie na wydarzeniu była cała sala zajęta (może kilkanaście miejsc było wolnych na parterze), a biorąc pod uwagę stan pandemii i brak maseczek u widzów śmiało mogę obwiniać organizatorów o stwarzanie niebezpieczeństwa. Mógłbym wymienić więcej błędów organizatorów ale trudno, całe szczęście że Hrabi nie zawiódł. Gorąco polecam.
Najlepszy kabaret na świeciee
Kabaret super organizacja beznadziejna w ten sam dzień zmienili godzinę występu i pomimo że miałem kupiony rząd 13 musiałem zmienić na prawie ostatni ponieważ poprzednie bilety z wybranymi miejscami zostały anulowane.
Wraz z osobą towarzyszącą świetnie się bawiliśmy. Kabaret nie obniżył swoich lotów, a Pani Kołaczkowska była wisienką na torcie. Widać, że każdy z artystów wkłada serce w to co robi. Współpraca z publicznością wyśmienita. Dużo śmiechu i zabawy. Polecam!
Wirtuozeria w każdym calu .Na poziomie mistrzowskim, żarty wyważone ,interakcja z publicznością 1000% ,a wykonanie zerwania z facetem w stylu regee zwala z nóg .Kocham ,kocham ,kocham...
Dla mnie bardzo fajnie, rodzina oczekiwała trochę więcej. Sporo pomysłów ciekawych. Występujący jak zwykle bardzo sympatyczną atmosferę budują na sali i mimo koronawirusa było trochę interakcji z publicznością. Zabrakło momentów podczas występu, w których ciężko jest przestać się śmiać (czegoś co się długo wspomina). Ogólnie 4,5/5, polecam :)
Była super zabawa. Rewelacja. Polecam.
Wspaniali ludzie na scenie, rozbawią do łez, uśmiech od ucha do ucha jeszcze długo po występie. 👏👏👏😘
Cudownie umieją wykorzystać każdą sytuację do obrócenia jej w żart angażując w to publiczność, która nie przestaje się śmiać przez 1,5h. Wyszliśmy z bólem brzuchów od nadmiaru ich spinania i pełni pozytywnych endorfin.
Kabaret Hrabio jest rewelacyjny! Wydarzenie zorganizowane bezbłędnie w tym dziwnym czasie. Wszystko na 6!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret