kabaret Kabaret LIMO

Kabaret Limo - Nowy Program

kabaret Kabaret LIMO

Kabaret Limo - Nowy Program

Kabaret Limo - Nowy Program - Bilety na kabaret

Kabaret Limo to utytułowana formacja, powstała w Gdańsku w 1999 roku, tworzona przez Ewę Błachnio, Szymona Jachimka, Wojciecha Tremiszewskiego oraz Abelarda i Hugona Gizów. Ich obecny program to połączenie klasycznych skeczy kabaretowych, improwizacji, piosenek i stand-upu. Nie istnieją dla nich tematy tabu, zatem ich spektakle są skierowane raczej do widzów dorosłych. Nie tylko wiekiem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Limo - Nowy Program

Kabaret zajefajny . Potrafią stworzyć atmosferę , i najważniejsze że robią to dobrze i mówią prawdę jak jest . Super , ekstra
Polecam wszystkim, którzy lubią śmiać się z inteligentnych żartów. "Limo" doskonale potrafi obśmiać naszą rzeczywistość, a szczególnie uprzedzenia takie jak homofobia czy rasizm. Odradzam tym, których obrażają żarty na tle religinym;)
Występ mistrzostwo świata :) Dawno się tak nie uśmiałam. Bardzo mi przykro że nie zobaczymy już ich w takim składzie.
Skecze nowe i znane plasowały się w proporcji 35%/65%,a miał być zupełnie nowy program. Natomiast nadrabiają mocno improwizacjami i zawsze świetnie dopasowanymi do publiczności żartami sytuacyjnymi i zapowiedziami skeczy.
Nie ma co zachwalać, kabaret Limo broni się sam - świetna zabawa :-)
bardzo dobry występ oraz organizacja
Wszystko było mega, bez zarzutów.
Występ super ! Szkoda że to trasa pożegnalna !
WM 24.08.2014 20:59
Występ świetny, okraszony nowymi skeczami. We Władku było tego wieczoru bardzo zimno, mimo tego Limonki naprawdę dały radę rozgrzać całą publiczność. Dziękujemy za świetną zabawę ;)
trotylla 22.08.2014 10:12
Bardzo dobra rozrywka.Polecam Limo.
było wspaniale :)
ubawiłam się prześwietnie, Limo to czołówka polskich kabaretów, występ we Władysławowie uważam za bardzo dobry plus fajny kontakt z publicznością
Na żywo biją konkurencję na głowę.
Psychofokolog 21.08.2014 09:19
SUPER!!! Bawiliśmy się świetnie, śmiejąc się do łez. Wspaniała integracja z publicznością. Polecam szczególnie, że kabaret niestety podobno kończy działalność.
grzesiec 13.08.2014 09:06
mega fajnie :] polecam wszytkim ;]
Występ ogólnie śmieszny i udany, a kabaret Limo zdolny, chociaż niektóre żarty nie trafiły w moje poczucie humoru.
Uwielbiam Kabaret Limo, są rewelacyjni, poczucie humoru ze wszystkiego i o wszystkich, w tym masę autoironii świadczy o nieprzeciętnej inteligencji tego Kabaretu. Taki Kabaret jest niezbędny w naszej fajnej, aczkolwiek trochę skostniałej Polsce. Gorąco polecam
Wszystko elegancko ;) dobrze sie bawilem, Abelard jak zawsze Koooooocur ;)
szatek1121 10.06.2014 10:42
rozrywka na najwyższym poziomie !
Piotrek_tsi 10.06.2014 00:36
Większość skeczy nie znana z telewizji - szacun! Super zabawa, super impreza, nie wiem kiedy minęło te 1,5h... Szkoda, że kabaret już się rozpada.
Bardzo dobry kontakt z publicznością, występ zmieniany pod wpływem widowni, dostosowywany na bieżącą, dużo spontanicznych tekstów.
nataliaaa 09.06.2014 17:12
Na występie byłem razem z Dziewczyną i razem byliśmy zachwyceni:)
Bardzo udane
Trudno mi opisać nowości bo był to mój pierwszy raz, występ ok chociaż nie wszystkie momenty mnie bawiły
SUPER
mona1916 09.06.2014 10:33
Super :)
lukas_d5 09.06.2014 10:28
Jestem zadowolony. Oby tak dalej. Może przydałaby się jakaś dedykowana aplikacja na smartfony. Można by w niej kupować, przechowywać bilety.
Jedyny minus to to, spora czesc programu wypelnily znane juz nam skecze z ostatniej wizyty Limo w Palladium. Jednak mimo to caly wystep byl na wysokim poziomie. Gwozdzeim programu byl improwizowany wystem Jachimlka - jak spiewal o cieicu ... widownia szalala. Az dziw , ze na scene nie lecialy staniki ;-)
Limo pokazało swoją klasę... najwyższą! Było Super!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret