kabaret

Kabaret Młodych Panów

kabaret

Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Bilety na kabaret

Kabaret Młodych Panów - Jelenia Góra | Kupuj Bilety Online

Wybuchowa mieszanka śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnego zacięcia i społecznego komentarza, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem. Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników kabaretu w kraju i za granicą. "Wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Zaprezentują skecze znane z ich najlepszych programów, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znane fragmenty, skrzętnie chowane przed kamerami!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Jelenia Góra

Brak wydarzeń w: Jelenia Góra

Recenzje

ŚWIETNY WYSTĘP ;) ORGANIZACJA-JAK ZWYKLE PEŁNA PROFESKA ; )
Fantastyczni chłopaki oby tak dalej 😂
Dwie godziny z Kabaretem Młodych Panów minęły jakby ledwo kwadrans minął! Wyśmienity humor i doskonały żart...polecam gorąco!
bardzo nam się podobało, ubaw po pachy:D
Świetnie się bawiłem
KrystianM 27.01.2020 14:42
super zabawa, super Kabaret! Gorąco polecam taką formę spędzania wolnego czasu.
Niesamowicie !!!
BYŁOBY 5 GWAZDEK GDYBY NIE MIEJSCE: PANOWIE JAK ZWYKLE REWELACYJNI ALE SALA KOMPLETNIE SIĘ NIE NADAJE DO ORGANIZACJI TAKIEJ IMPREZY - WIDOCZNOŚĆ ŻADNA BO TO PO PROSTU RZĘDY KRZESEŁ USTAWIONE JEDNE ZA DRUGIMI, A ŻE OBDARZONA WZROSTEM NIE JESTEM... POZOSTAŁO SŁUCHAĆ
AGNIESZKA 26.01.2020 21:16
Świetna zabawa! 2 godziny śmiechu! Młodzi Panowie jak zwykle doskonali!😄
Super!!!
Najlepszy kabaret na świecie...polecam każdemu kto lubi się śmiać 😚😚😚😚pozdrawiam chłopaki i byle jak najdłużej chciało wam się tak rozweselać publike..
Kabaret Młodych Panów jest jeden z najbardziej niesamowitych kabaretów obecnych na scenie, potrafią rozbawić każdego widza i widać że to co robią daje im satysfakcję z wykonywanej pracy. Spektakl był niesamowity polecam każdemu. Na żywo są jeszcze lepsi niż w TV😂😂😂😂 Oby tak dalej Panowie. Pozdrawiamy😊😊😊
To była wspaniała zabawa...każdy skecz jest wyjątkowy :)
Chłopaki jak zwykle pokazali klasę. Występ na najwyższym poziomie. A to, że zeszli do nas na koniec występu to już wisienka na torcie. Naprawdę super.
Bartek80WRC 26.01.2020 12:07
MIał być nowy program... a wszystkie skecze już wcześniej znałem..... więc, niewiem, gdzie ten nowy program.... Mimo wszystko, dobrze jest tego posłuchać
Występ Panów z "Kabaretu Młodych Panów " bardzo profesjonalny, bawiliśmy się doskonale. Dziękuję😄
Naprawde na żywo są jeszcze bardziej śmieszni.
Warte polecenia, bawiliśmy się świetnie. Nowy repertuar, kabaret Młodych Panów dał prawdziwe show, POLECAM wszystkim, którzy kochają kabarety,
Zakup biletów bardzo wygodny, sprawnie i bez problemów. Chętnie będę korzystać z serwisu w celu zakupu biletów na kabarety oraz inne wydarzenia. Samo widowisko dostarczyło wiele pozytywnych emocji.
Zabawa była super Kabaret świetnie mnie bawił. Uśmiałem się do łez
Rewelacja . Dodatkowe zmarszczki od nieprzerwanego śmiechu. Polecam
Bardzo ładna sala SOKu. Za dużo odgrzewanych kotletów. Chłopaki trochę już wypaleni ale robią co mogą. Na szczęście większość ludzi na widowni nie śledzi ich na Youtube więc śmiech był. Pozdrawiam.
Najlepsi z najlepszych... czekam na kolejny ich występ :)
Chłopaki są super :) polecam!!
Super zabawa. Gorąco polecam
Rewelacyjny, mnóstwo śmiechu. Dziadkowie byli zachwyceni. Serdecznie polecam.
Świetny kabaret, super przeżycie, 2 godziny śmiechu.
Miła obsługa. Kabaret bardzo fajny, dobra współpraca z publicznością.
Super, polecam każdemu
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Jelenia góra inne wydarzenia