kabaret

Kabaret Młodych Panów

kabaret

Kabaret Młodych Panów

Kabaret Młodych Panów - Bilety na kabaret

Wybuchowa mieszanka śląskiego, ostrego poczucia humoru, teatralnego zacięcia i społecznego komentarza, a wszystko to podszyte kabaretowym absurdem. Kabaret Młodych Panów od kilkunastu lat bawi setki tysięcy miłośników kabaretu w kraju i za granicą. "Wiecznie młodzi" Panowie, mimo swego scenicznego doświadczenia nie rezygnują z młodzieńczych żartów, energicznych protest songów, a czasem wręcz kontrowersyjnych puent. Zaprezentują skecze znane z ich najlepszych programów, realizacji telewizyjnych, jak i mniej znane fragmenty, skrzętnie chowane przed kamerami!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Inne wydarzenia powiązane z Kabaret Młodych Panów

Recenzje

Wspaniała, relaksująca zabawa. Polecam każdemu. Panowie jak zwykle dali z siebie wszystko. Efekty ,,specjalne,, podczas występu zaskakujące.
Super zabawa. Profesjonaliści w swoim fachu.
Występ był super.
Skecze bardzo fajne, miło spędzony wieczór
Było fantastycznie, chętnie bym poszła jeszcze raz. I aktorsko i kabaretowo na "piątkę " :)
Śmiesznie,acz kolwiek miał tobyc nowy program,a niestety nie był
Wspaniale! wspaniale ;) super relaks, dużo śmiechu ;) najlepszy jaki widziałam!
Jak zawsze swietni, napad na logopedę mega. el
Kabaret był prezentem i chyba się udał bo rodzice zachwyceni
Wspaniała zabawa.Uwielbiam humor tych Panów. Gorąco polecam wystepy na żywo.
Kocham Was, ale skecz o "geju" i ten w kopalni i ten z wizytą u lekarza - "geja" bardzo słaby, wręcz rażący. Pozostałe skecze mega śmieszne.
Ohhhh, jejjuuu! Ubawiłam się po pachy! Popłakałam się kilka razy ;-) Oczywiście ze śmiechu. Chłopaki super, mega sympatyczni, mam nadzieję, że będę mogła zobaczyć ich jeszcze niejednokrotnie. Banan na twarzy jeszcze co najmniej 24h po i pojawia się na same wspomnienie ;-) Polecam.
Weronika 09.06.2021 12:50
Miło sympatycznie ciekawe skecze
Znalem ale na zywo ok
Program ogólnie OK, ale żadnych nowości. Natomiast organizacja imprezy dramatyczna: brak odstępów pomiędzy miejscami (albo powinno być zajęte co drugie), połowa widzów bez maseczek - nikt nie reagował!!!, czynne tylko jedno wejście i wyjście, brak wentylacji, wszystko pozamykane, potworna duchota - czyli idealne warunki do rozprzestrzeniania się wirusa. Ewidentnie odpowiedzialni za imprezę nie zauważyli w jakich realiach żyjemy. Ogólnie organizacyjny dramat!
Sektor VIP a krzesełka ledwo trzymające się i na jednym poziomie co znacznie obniża komfort ogladania.
Super występ i super chłopaki. Uwielbiam ich wszystkich. Występ godny polecenia jak i wszystkie ich skecze. Warto było czekać. Pozdrawiam serdecznie Was wszystkich i każdego z osobna. Już czekam na kolejny raz w Legionowie.
Super przygotowany występ warto było czekać ponad rok
Chłopaki dają radę ;)
Mario i Monia 08.06.2021 14:44
było super. Nareszcie można było się rozerwać i pośmiać. Polecam
Było super
Elzbieta 08.06.2021 10:30
Ekstra występ! Polecam!
Jak genialna zabawa przez 2h. W obecnych czasach, gdzie tyle jest stresu, pospiechu i nerwów ich wystep dziala relaksujaco niczym " balsam dla ciala i duszy".Goraco POLECAM
Jak zwykle super
super
Bawilam się świetnie .Super są najlepsi.
Zabawni jak zwykle, bawiliśmy się świetnie.
Ubaw po pachy :)
Występ kabaretu jak zawsze fantastyczny, na wysokim poziomie. Mnóstwo śmiechu i zabawy. Bardzo miło spędzony czas. Kto jeszcze nie widział to bardzo gorąco polecam.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane