spektakl
Pikantni

spektakl

Pikantni

Pikantni - Bilety na spektakl teatralny

Pikantni - Rybnik Teatr Ziemi Rybnickiej | Bilety na spektakl teatralny

"Pikantni" - komedia obyczajowa Stefana Vögla, cenionego austriackiego dramaturga, która wykorzystuje znany schemat czworokąta.
Dwie znudzone sobą pary małżeńskie Alex i Doris oraz Bea i Christoph, szukają wrażeń, by podnieść temperaturę swoich związków. Pary poznały się na portalu randkowym i postanowiły urządzić wspólną, intymną schadzkę. Sytuacja komplikuje się już na samym początku wieczoru... Bohaterowie, choć podekscytowani pikantnym pomysłem urozmaicenia pożycia małżeńskiego, nie spodziewają się jednak, co z tego wyniknie... Czy żądny nowych eksperymentów Alex, jego sceptyczna żona Doris, nowoczesna i rozwiązła Bea oraz jej monogamiczny mąż Christoph, wiedzą na co się decydują?

Spotkanie będzie dopiero początkiem emocjonujących zmian w życiu całej czwórki.

Komedia Stefana Vögla z szybkim tempem oraz humorem słownym i sytuacyjnym zaskakuje błyskotliwym dialogiem i inteligentnymi ripostami. Jest świetnym materiałem na fantastyczną zabawę, niepozbawioną refleksji na temat nowoczesnych małżeństw oraz manipulacji uczuciami. Dawka zdrowego śmiechu o bezkrytycznej pogoni za wolnością.

Obsada
Doris – Barbara Kurdej-Szatan/Monika Dryl
Bea – Anna Mucha
Christoph – Mikołaj Krawczyk/Maurycy Popiel
Alex – Michał Ziembicki

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Świetnie spędzony czas.
Rozczarowanie. Fabuła nie porywa, humor niskich lotów. Anna Mucha ratuje to przedstawienie, ale całość jest słabsza niż przeciętna komedia romantyczna.
Super spektakl 😀
Bardzo fajna sztuka ! super zabawa
Suuuuuper- warto w 100% !!!!
Super spektakl. Gorąco polecam.
bawi ! mimo,że porusza kontrowersyjny temat hehe .Dobry pomysł na wyjście we dwoje;)
Rewelacja. Gra aktorów super!
Świetnie się bawiłam. Szczęka mnie bolała od uśmiechu, który praktycznie nie schodził mi z twarzy przez cały spektakl. Alex był the best.
Świetny spektakl!!! Bardzo zabawny, ubawiła się do łez 😂😂😂
Sztuka pierwsza klasa 😍 gra aktorska na wysokim poziomie. Polecam wszystkim poprostu megaaaaa 😍
Sztuka fantastyczna!!!! Można się pośmiać. Aktor grający Alexa powalił mnie na kolana. Gra fantastycznie. Cieszę się, że mogłam zobaczyć tą sztukę. Nie żałuję. Poszłabym jeszcze raz!!!!
Polecam wszystkim na lepszy humor, rewelacja
Komedia marna. Temat niezły ale przedstawiony w sposób bardziej żenujący niż śmieszny. Dużo wulgaryzmów, ku oczywiście ogromnej radości widza. Całość ratowała świetna gra aktorska Michała Ziembickiego. Wszystko rzecz gustu, ja nie polecam.
Przedstawienie rzeczywiście bylo pikantne aktorzy zagrali jak przystało na profesjonalistów jest z czego się pośmiać na koniec historii jest morał całości szatan pięknie zaśpiewała no i oczywiście gorąca muszka aż oczy wychodza z orbity jak weszła na scenę . Polecam nikt nie wyjdzie rozczarowany .
Świetna sztuka. Obsada rewelacyjna 👌🙂
po przeczytanie innych recenzji bylem rozczarowany sztuka. Imponujaco byla ruchy Anny Muchy - pozostaly spektakl przecietnie
Super! Zabawny spektakl!!! Polecam!!!
Super sztuka Świetna gra aktorów Dykcja Anny Muchy rewelacja
Spektakl cudowny, zagrany przez swietnych aktorow. Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ