kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Jerzyk dzisiaj nie pije

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Jerzyk dzisiaj nie pije

Kabaret Moralnego Niepokoju - Jerzyk dzisiaj nie pije - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju występuje z programem "Jerzyk dzisiaj nie pije" od 30 lipca 2014 roku.

"Jerzyk dzisiaj nie pije" to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, w skład którego wchodzi znana m.in. z serialu "Złotopolscy" czy "Przyjaciółki" Magdalena Stużyńska. Spektakl (oficjalna premiera odbyła się w listopadzie 2014 roku) jest typowym dla warszawskiej grupy zbiorem skeczy i piosenek, które tworzą panoramę współczesnej Polski i Polaków. Wśród nich znajdują się niewątpliwe hity jak "Palenie" - rozmowa dwóch właścicieli psów, która obiera nieoczekiwany obrót, "Odrabianie lekcji" - coś co przeżył każdy z nas jako dziecko lub rodzic oraz tytułowy "Jerzyk dzisiaj nie pije" - czyli co robić gdy na imieninach żona zabrania mężowi napić się z kumplami.
Bywa inteligentnie, bez przerwy za to jest śmiesznie. Co więcej, spektakl jest na tyle kulturalny (jedno nieładne słowo na prawie dwie godziny programu), że można przyjść z dziećmi.
Warto zobaczyć najnowszy spektakl KMN z jeszcze jednego powodu - jego twórcy nie będą w przyszłości ani młodsi ani chudsi niż teraz.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Moralnego Niepokoju - Jerzyk dzisiaj nie pije

Jak zwykle fantastyczni :)
Bardzo mi się podobało! Jestem wielką fanką kabaretu więc inaczej, niż genialnie, być nie mogło. :)
Stare skecze i skandaliczne nagłośnienie.
Było super. Porządna dawka śmiechu. Dla mnie rewelacja.
Występ jak zawsze świetny tylko część skeczy już znana.
2 godziny płaczu ze śmiechu. Doskonały trening mięśni brzucha :-)
Oczekiwałam świetnej zabawy i nie zawiodłam się. KMN to już klasyka polskiego kabaretu. Polecam!
KMN jak zwykle znakomity!!!!Polecam
Jak zawsze kabaret w formie. Super zabawa. Pozdrawiam
Super występ. Lekki minus, że mógłby być lekko dłuzej a nie po 1,5 h koniec i 2 bisy, które i tak są w programie. Bardzo złe nagłośnienie sali.
Meega wydarzenie, bawiłam się świetnie, występ kabaretu na żywo to nie to samo co obejrzenie skeczu w internecie, zdecydowani nie to samo! pod względem organizacyjnym też wszystko na plus. Polecam:)
Rewelacyjny występ Kabaretu. Fantastyczna możliwość spotkania z twórcami po występie jako okazja do poproszenia o autograf i zrobienia sobie zdjęcia!!!
Znakomity występ. Pomimo tylu lat na scenie nadal śmiesznie, świeżo i profesjonalnie. Do tego barodz przyjaźnie i bez gwiazdorzenia.
Usmialam sie do łez
KMN jest klasą samą w sobie, więc nikt nie spodziewałby się słabego występu. Robert Górski wspaniały, wystarczy ze otworzył usta i ludzie zaczynali sie śmiać. Skecze znane i nieznane, wszystkie bardzo zabawne, zdecydowanie polecam!
Występ Kabaretu bardzo dobry, nowe skecze, cała sala śmiała się w najlepsze. Zobaczyć kabaret na żywo to zupełnie inne przeżycie niż w telewizji Po występnie czas na autografy i zdjęcia, które z przyjemnością Kabaret robił z fanami Występ oceniam jako Bardzo dobry ;)
super kabaret bardzo profesjonalnie podeszli do tak małej publiczności
trochę słabo, chyba zmęczenie materiału
Rewelacja! :-)
Kabaret bardzo dobry. Niestety sala ciasna a na środku słup. Przyszliśmy 10min przez rozpoczęciem i były już tylko miejsca za słupem. Oglądanie wymagało sporej gimnastyki szyjnej. Tylko jedna toaleta więc ciężko skorzystać.
Super, wydarzenie, 2 godziny świetnej zabawy.Warte polecenie, sama wybiorę się następny raz
Występ był naprawdę reweleacyjny, nie przerwane 2 godziny śmiechu. Wiekszość pokazywanych skeczów było nowych i jak przystało na KMN trzymało bardzo wysoki poziom. Rzadko zdarza się ogladać tak udane występy kabaretowe.
Bardzo dobry występ. Polecam
świetna zabawa!
Polecam wszystkim,nawet znane z tv skecze w realu są dużo,dużo lepsze .
Rewelacja. KMN niszczy ????????????
Bardzo przyjemny wieczór uśmialiśmy się. Było naprawdę śmiesznie. Występ rewelacyjny polecamy ;-))A po występnie można było chwilkę porozmawiać i dostać autografy .
cudowny wieczór, świetna zabawa, Kabaret jak zawsze w formie
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret