kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Moralnego Niepokoju - Tego jeszcze nie grali

Dużo śmiechu i dobrego humoru po występie, który minął w mgnieniu oka, repertuar nowy i ciekawy
Kupowałam bilety na program "Tego jeszcze nie grali" (bardzo dobry, już go oglądałam i chciałam ponownie), a na miejscu okazało się, że po pandemii kabaret wrócił z nowym programem (biletyna powinna informować o zmianie)- "Za długo panowie byli grzeczni". I ten występ ocenię (muszę w tym miejscu, bo na ten program kupowałam bilety). Powinnam się cieszyć, że zobaczę nowy program, a jednak okazał się on dużo słabszy niż poprzedni, a nawet wszystkie poprzednie- byłam na występach KMN wiele razy i ten moim zdaniem był najsłabszy. Roberta Górskiego uwielbiam od lat, uważam go za jednego z bardziej błyskotliwych autorów skeczów, poczucie humoru idealnie wpasowuje się w moje, ale w tym programie żarty były moim zdaniem na dość niskim poziomie, niejako naciągane. Ani jeden skecz nie rozbawił mnie tak naprawdę (niektóre poprzednie oglądam po raz setny i za każdym razem się śmieję). Zdecydowanie stać chłopaków na więcej. Pani Agata W. na pewno daje radę, mam wrażenie, że w tym programie nie wykorzystano całego jej potencjału. Ogólnie 1,5h występ poniżej poziomu, do którego przyzwyczaił mnie KMN.
Nie zawiodłem się. Kabaret w formie, choć widać, że po przerwie związanej z pandemią. Najlepsze były skecze wykonane na bis.
jak zawsze ubaw po pachy....czekam na kolejny wystep
Bardzo miło, sympatycznie, zdecydowanie Chłopaki z Moralnego Niepokoju nie wyszli z formy.. Miło, że dołączyła P. Agata :)
Fantastycznie
Super występ!
Niesamowity kabaret😍 Ostatni raz widziałam KMN na żywo 10 lat temu ale wciąż są najlepsi! Jedynym minusem jest to, że czas za szybko biegnie na występie i chce się więcej. Pozdrawiam Kabaret Moralnego Niepokoju i dziękuje za wspaniały wieczór ❤️ Pozdrawiam, Beata
Świetny występ, udany wieczór, czas zleciał nie wiadomo kiedy. :) Panowie (i pani) w świetnej formie, kilka razy popłakałam się ze śmiechu! Warto pójść, zwłaszcza po czasie lock downu to naprawdę niesamowite przeżycie. :) Dziękuję KMN!
Świetna zabawa. Najbardziej lubię, gdy występujący sami się bawią, z dystansem do swoich wpadek i reakcji widzów. Byłam jednak zaskoczona, że przesunięcie wydarzenia w czasie spowodowało zmianę programu. Szkoda. Również dla Państwa, bo na ten program też zamierzałam kupić bilety...
rewelacja jak zawsze! polecam :)
polecam dobra zabawa ,naprawdę polecam w tym "trudnym" okresie ,jednak brakowało mi zabawy kabareciarzy z publicznością i brak całego składu tj. p .Mikołaja Cieślaka. Polecam wyjście na kabaret, można się pośmiać i dobrze i miło spędzić czas.
Super teksty, super team, tylko brak Cieślaka.
bylo smiesznie polecam kabaret :)
Występ fenomenalny. Świetnie się bawiliśmy. Polecamy każdemu, szczególnie w tych smutnych czasach.
Bardzo się cieszę, że w tym trudnym dla nas wszystkich czasie mogłam wziąć udział w tym występie. Jak zwykle nie zawiodłam się.
Jak zwykle było super 😊
Robert, przez 2 r, Górski nadal w kabaretowej koronie. Teksty i pomysły skeczów śmieszą do łez, nawet te z lat poprzednich.Ubawiliśmy się i to w ostatniej chwili.
Miał to być cudowny wieczór, na który czekałam 2 miesiące. Niestety w związku z tym, że na imprezę miałam iść z seniorami, próbowałam zwrócić bilety. Pomimo mojej prośby o możliwość zwrotu biletów, gdyż nie mogłam przewidzieć sytuacji epidemicznej, dostałam odnowę z powołaniem się na regulamin. Regulamin nie przewiduje takich sytuacji jak epidemia. Jest to mój ostatni zakup na tej platformie i odradzam każdemu. Kabaret na pewno jak zawsze był cudowny, niestety nie było dane mi się przekonać. Sprawę, moim zdaniem niezgodnych z prawem zapusów regulaminu, zgłoszę swoją drogą Rzecznikowi Praw Konsumenta.
Wieczór pełen usmiechu
Super zabawa. Swietny kontakt kabaretu z publicznością. Polecam
Katarzyna 24.10.2020 09:46
było bardzo fajnie nie pierwszy raz byliśmy pozdrawiamy
Dariusz 24.10.2020 09:01
Rewelacyjny występ. Same nowe skecze. To jest bez wątpienia najlepszy polski kabaret..
Było Suuuuper
Super. Polecam wszystkim.
Zdrowo się pośmiać zwłaszcza w dzisiejszych czasach. Polecam wszystkim!
Podobało mi się. Szkoda, że nie było możliwości zrobienia zdjęć.
blandyna.gaszka@op.pl
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret