kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Lublin Centrum Spotkania Kultur | Bilety na kabaret

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Lublin

Recenzje

super program - polecam!!!
Śmiałyśmy się z koleżanką najgłośniej.
Kabaret Moralnego Niepokoju to polska pierwsza liga , dlatego spodziewałem się dobrej zabawy. To co wydarzyło się MCK przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Skecze same nówki zero polityki-która staje się nudna. Sala pękała ze śmiechu. Jeśli czyta to ktoś kto się zastanawia czy iść to powiem tak człowieku nie zastanawiaj się. Moi znajomi którzy nie mogli być na tym występie już zamówili bilety na występ Na Wichrowym Wzgórzu. Polecam
Obsługa bardzo dobra, ale kabaret niestety nas rozczarował i zadziwił, ośmieszał wartości, które są dla nas bardzo ważne: wiarę katolicką, sakrament pokuty, rodzinę. Nigdy więcej nie pójdziemy na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Kabaret rewelacja! Obsługa bez zarzutu
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle w świetnej formie! Najlepsi!!
Potwierdzili,że są obecnie njlepszym kabaretem w Polsce .
Na ten moment jedyny kabaret w Polsce, który potrafi mnie rozbawić, momentami nawet do łez ;) Program zupełnie nowy, a poziom skeczy jak zwykle bardzo wysoki. Na koniec możliwość spotkania z twórcami, zrobienia wspólnego zdjęcia i uzyskania autografu :)
Kabaret - marka sama w sobie! Chłopaki jak zwykle w formie (nowa Pani także bardzo pozytywnie na plus). Dwie godziny zleciały jak 20 minut - także chciałoby się więcej! Wszystkiem serdecznie polecam!
Super występ!!!
Super spędzony czas,rewelacja polecam
Niesamowici jak zawsze!
Było SUPER! Płakaliśmy ze śmiechu! Chłopaki są w ekstra formie!
Najlepszy kabaret ostatnimi czasy. Świetny występ!
było super,tylko troszkę za krótko.
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju jak zwykle niesamowity. Ubawiłam się setnie :)
Cudowny występ. Kupa śmiechu. Skecze przednie, a improwizacja R.Gorskiego mistrzostwo.
Jak zwykle fantastyczna zabawa! Robert Górski mistrzem improwizacji 😁 Genialne 1,5h 😁 Poza tym super spotkanie po występie!
Jeden z lepszych występów😀😀😀
Świetny występ....dobra zabawa i sympatyczne podejście do widza. Kabaret moralnego niepokoju od dziś mój ulubiony rozweselacz ;) Polecam
Świetny występ :-)
KMN trzyma fason, skecz o teleturnieju znakomity
Prawie 2 godziny FANTASTYCZNEJ zabawy. POLECAM !!!!!!!!!
Wspaniała okazja na wyciągnięcie rodziców z domu i spotkania ich "idoli" na żywo. Mała sala dawała wrażenie jakby występ był tylko dla nas.
Występ pierwsza klasa! Nowy program fantastyczny! Prośba aby Pani Ania została na stałe, bardzo pasuje do zespołu, nie chcemy nikogo innego :))
Niestety ze smutkiem stwierdzam, że obecny repertuar Kabaretu Moralnego Niepokoju zszedł na dno... Smutne ale prawdziwe.
jestem rozczarowany. zdecydowane obniżenie lotów w stosunku do lat ubiegłych. dużo odgrzewanych skeczów, nowe nie zapadają w pamięć jak np. " wizyta księdza".
Świetna zabawa! Żarty na czasie i na poziomie :)
WIĘCEJ
ZWIŃ