kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

 
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Świdnica Świdnicki Ośrodek Kultury | Bilety na kabaret

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

 

Bilety

Brak wydarzeń w: Świdnica

 

Recenzje

Warto się wybrać. Nowe, nieznane skecze. Polecam
Super:))))))))
Jak zwykle .... czyli super !
Niewątpliwymi gwiazdami tego Kabaretu są panowie Robert i Przemysław. Pozostali aktorzy stanowili średniej jakości tło. Ogólnie spędziłam w teatrze miły wieczór - nie jestem zawiedziona. a to już dużo. Było sporo śmiesznych scenek i kilka przeciętnych, ale to może ja mam zbyt mało rozwinięte poczucie humoru.
Byliśmy w trójkę .Bardzo nam się podobał nowy program najlepszego kabaretu. Super zabawa!
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle zapewnił nam mnóstwo świetnej zabawy.Jedyny minus dla organizatorów to brak klimatyzacji na sali przy takim upale był nie do wytrzymania.
Skecz z teleturniejem negatywnie odstawał id reszty
super, mimo że bez polityki
Sam występ Ok, natomiast miejsce to totalna porażka. Sauna za darmo. Ciężko było się skupić na występie, ponieważ pot leciał z człowieka.
gdyby nie temperatura jak w piekarniku, zabawa byłaby przednia. KMN w dechę - 6 gwiazdek.
Polecam wszystkim Kabaret Moralnego Niepokoju Moim zdaniem to profesjonaliści - ubawiliśmy się z zoną do łez:-) Płakałem ze śmiechu
Świetny występ :)
Bardzo fajny kabaret, skecze też na poziomie i takie "życiowe". Jedynym mankamentem było miejsce - gorąco jak w piekle, ale to nie wina występujących. Polecam serdecznie!
Świetny występ na wysokim poziomie. Nowe skecze, było śmiesznie :) Minus dla organizatora za brak włączonej klimatyzacji w hali.. Sauna za taką cenę to ogromny nietakt.
Kabaret super, jedynie brak klimatyzacji sprawił że ledwo wytrzymalysmy do końca.
Fajny program chociaż rewolucji nie było. Skecze puki co nigdzie nie publikowane.
Występ kabaretu MEGA super !!! Organizacja imprezy jedna gwiazdka. Hala sportowa bez klimatyzacji - duszno, skwar, nie było czym oddychać. Proponuję zmianę miejsca co do organizacji takich imprez w okresie letnim.
Kabaret- jak zwykle-inteligentne żarty, zabawny, dowcipny. Dużo śmiechu i zabawy. Wesoło spędzone 1,5 godziny. Minusem spotkania było miejsce - hala sportowa,nieprzygotowana do takich występów. Brak klimatyzacji,duchota i upał pomimo pootwieranych okien. Nawet występujący panowie kilka razy wspomnieli żartobliwie o pnującej "gorącej atmosferze". Każdy słuchacz wachlował się tym, co miał pod ręką, nawet wiotkimi biletami ( bardziej zapobiegliwi mieli wachlarze). Podsumowując: Kabaretv-vjak najbardziej TAK, sala - zdecydowanie NIE.
BARDZO DOBRY WYSTĘP
Super! Bawiłam się doskonale, gorąco polecam!
Niestety mocno się zawiodłem, skecze bez ładu i składu, brak fabuły przedstawienia. Generalnie miałem wrażenie, że program zbudowany na siłę z resztek po innych programach, zbyt często padały drobne żarciki już dobrze znane. Bardzo lubię KMN i spodziewałem się lepszej zabawy. P.S. Sala w Łomży koszmar, na zewnątrz +25, w środku brak jakiejkolwiek wentylacji.
Kabaret świetny, ale organizacja miejsca fatalna.
Naprawdę serdecznie polecam, są fantastyczni!
Wróciłem do domu z wielkim bólem, bólem szczęki od ciągłego rechotania. KMN jest fenomenalny, a ich nowy repertuar powala.
Bardzo przyjemnie spędzony czas. Dobry występ, jak zawsze dużo śmiechu. Polecam.
Dobra zabawa, chodź na tle kabaretów wcześniej występujących w Łomży zdecydowanie słabiej. Ogólnie oceniam pozytywnie na 4+.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane