Wydarzenia Świdnica 2023/2024 | Imprezy i atrakcje

Dodaj do ulubionych
Ulubione

Bilety i wejściówki na wydarzenia w Świdnica


Zaręczony pogrąŻony

 KUP BILET

Zaręczony pogrąŻony

 KUP BILET

Sposób na blondynkę

 KUP BILET

Kraina uśmiechu F. Lehar operetka - Arte Creatura Teatr Muzyczny

 KUP BILET

Kabaret Nowaki - Za granicą żartu

 KUP BILET

Maciej Maleńczuk & Rhythm Section

 KUP BILET

La Bombe

 KUP BILET

La Bombe

 KUP BILET

Zbigniew Zamachowski - recital z okazji 40 lecia pracy artystycznej

 KUP BILET

Wielka sława to żart - Wiedeńskiej operetki czar

 KUP BILET

Ryszard Rynkowski - największe przeboje

 KUP BILET

Grzegorz Dolniak - Lifehack

 KUP BILET

Czerwone Gitary - 55-lecie. Platynowy koncert

 KUP BILET
ZOBACZ WIĘCEJ
Wydarzenia Świdnica

Myślisz, że już wszystko widziałeś? Koniecznie powinieneś zajrzeć na stronę internetową serwisu Biletyna.pl. To miejsce stworzone dla osób żądnych wrażeń, które nie lubią siedzieć w domu. Strona jest intuicyjna w obsłudze – znajdziesz na niej najciekawsze wydarzenia z różnych kategorii: kino, teatr, koncert, festiwal, a nawet sport czy cyrk. Nie zabraknie też propozycji dla najmłodszych widzów – dla nich powstała kategoria “dla dzieci”. Chcesz poznać kalendarz imprez odbywających się w Twoim mieście? Szukasz biletów na koncert ulubionego zespołu lub spektakl? Wejdź na stronę Biletyna.pl – znajdziesz tam wiele ciekawych wydarzeń i bilety na każde z nich. Czekamy na Ciebie!

Atrakcje Świdnica 2023/2024 – poznaj swoje miasto z kulturalnej strony!

Jesteś mieszkańcem Świdnicy? A może wybierasz się w odwiedziny do znajomych? W jednym i drugim przypadku warto mieć pomysł na spędzenie wolnego czasu. W mieście nie brakuje atrakcji – w ciągu dnia możesz spotkać się ze znajomymi lub wybrać się na długi spacer po parku. Wieczorem też nie musisz siedzieć przed telewizorem – wystarczy, że wyjdziesz z domu. Na zewnątrz czeka wiele atrakcji.

W pierwszej kolejności skieruj swoje kroki do Świdnickiego Ośrodka Kultury. To miejsce, które powinien znać każdy świdniczanin. Tam zawsze dużo się dzieje! W nadchodzącym sezonie na deskach tej instytucji wystąpią znani i lubiani. Ośrodek Kultury w Twoim mieście jeszcze nie raz Cię zaskoczy!

Najciekawsze wydarzenia Świdnica 2023/2024 – muzyka, kino, teatr, kabaret

Jesteś fanem muzyki? W najbliższym czasie w Świdnicy wystąpi grono polskich artystów – jedną z gwiazd będzie Ryszard Rynkowski. Lubisz się pośmiać? Świetnie! W nadchodzącym sezonie Twoje miasto będzie gościć uwielbiane kabarety i stand–uperów, m.in. Kabaret Nowaki czy Grzegorza Dolniaka. Teraz będziesz miał okazję ich poznać!

Najbliższe tygodnie i miesiące będą należały do teatru. Jeśli jesteś fanem komedii, będziesz miał okazję zobaczyć kilka ciekawych spektakli, które zebrały znakomite recenzje wśród widzów. Ich gwiazdami są znani artyści polskiej sceny, tacy jak: Anna Czartoryska–Niemczycka, Sambor Czarnota, Radosław Pazura, Katarzyna Glinka czy Michał Milowicz. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych widzów – dla nich przygotowaliśmy bilety na Imperial Show – Cyrk na Wodzie.