kabaret
Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Bilety na kabaret

Kabaret Moralnego Niepokoju - Nowy program: Tego jeszcze nie grali - Warszawa Teatr Muzyczny ROMA | Bilety na kabaret

"Tego jeszcze nie grali" - to najnowszy program Kabaretu Moralnego Niepokoju, twórców serialu "Ucho prezesa". Ale akurat polityki nie ma tu zbyt wiele, bo na świecie dzieje się zbyt dużo, żeby zajmować się tylko nią, zresztą ile można?
Zgodnie z tytułem wszystkie skecze są premierowe, nieznane z internetu czy telewizji, a nawet ciut więcej - eksploatujące nowe formy, z których KMN wcześniej nie korzystał. Widz spotka się z tematami, które dręczą nas wszystkich - jak wyjechać z rodziną na zagraniczne wakacje i nie zwariować próbując wybrać restaurację na obiad, jak za pomocą sąsiada ratować syna przed niechybną pałą z matematyki, co zrobić z panią, która tylko przychodzi sprzątać, ale z czasem przejmuje we władanie cały dom razem z domownikami. Fajnie jest sobie uświadomić, że inni mają tak samo. To naprawdę pomaga, czasem bardziej niż śmiech.
Jest dowcipnie, nastrojowo, czasem lirycznie, aktorzy na scenie są trzeźwi, nie profanują krzyży, nie śmieją się z ludzi tylko dlatego że ci mają inny kolor skóry, nie wciągają na scenę widzów żeby ich ośmieszyć, przeciwnie - dbają o ich komfort starając się mówić do nich wyraźnie, a mimo to na nich nie pluć (pierwszy rząd).
A wszystko to na tle scenografii, która zapiera dech. I nie dlatego, że się kurzy, tylko dlatego, że jest efektowna.
Zapraszamy

Scenografia i Kostiumy: Ilona Binarsch.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje

Siedzenie w I rzędzie na balkonie to widok tylko na górę sceny nad głowami aktorów, bo dół zasłania parapet. Występ średni.
KMN cały czas w dobrej formie. Bardzo dobry występ. Dużo śmiechu. Nowe skecze (niektóre jakby trochę przydługie).
Zajebisty kabaret. Polecam.
Jak zwykle rewelacja:) "Kasztany" pierwsza klasa!!!
Kolczaste Kasztany wymiatały :) Skecze, numery, których jeszcze nie było. Przednia zabawa. Jak zawsze przy nich salwy śmiechu. Warto było pójść.
Występ ciekawy . Program ambitny , polecam do oglądania
Super zabawa i kupa śmiechu. Lubię ten kabaret. Organizacja pełny profesjinalizm.
Same nowe skecze...fajne....nie zawiodłam się
super program - polecam!!!
Śmiałyśmy się z koleżanką najgłośniej.
Kabaret Moralnego Niepokoju to polska pierwsza liga , dlatego spodziewałem się dobrej zabawy. To co wydarzyło się MCK przerosło moje najśmielsze oczekiwania. Skecze same nówki zero polityki-która staje się nudna. Sala pękała ze śmiechu. Jeśli czyta to ktoś kto się zastanawia czy iść to powiem tak człowieku nie zastanawiaj się. Moi znajomi którzy nie mogli być na tym występie już zamówili bilety na występ Na Wichrowym Wzgórzu. Polecam
Obsługa bardzo dobra, ale kabaret niestety nas rozczarował i zadziwił, ośmieszał wartości, które są dla nas bardzo ważne: wiarę katolicką, sakrament pokuty, rodzinę. Nigdy więcej nie pójdziemy na występ Kabaretu Moralnego Niepokoju.
Kabaret rewelacja! Obsługa bez zarzutu
Kabaret Moralnego Niepokoju jak zwykle w świetnej formie! Najlepsi!!
Potwierdzili,że są obecnie njlepszym kabaretem w Polsce .
Na ten moment jedyny kabaret w Polsce, który potrafi mnie rozbawić, momentami nawet do łez ;) Program zupełnie nowy, a poziom skeczy jak zwykle bardzo wysoki. Na koniec możliwość spotkania z twórcami, zrobienia wspólnego zdjęcia i uzyskania autografu :)
Kabaret - marka sama w sobie! Chłopaki jak zwykle w formie (nowa Pani także bardzo pozytywnie na plus). Dwie godziny zleciały jak 20 minut - także chciałoby się więcej! Wszystkiem serdecznie polecam!
Super występ!!!
Super spędzony czas,rewelacja polecam
Niesamowici jak zawsze!
Było SUPER! Płakaliśmy ze śmiechu! Chłopaki są w ekstra formie!
Najlepszy kabaret ostatnimi czasy. Świetny występ!
było super,tylko troszkę za krótko.
Występ Kabaretu Moralnego Niepokoju jak zwykle niesamowity. Ubawiłam się setnie :)
Cudowny występ. Kupa śmiechu. Skecze przednie, a improwizacja R.Gorskiego mistrzostwo.
Jak zwykle fantastyczna zabawa! Robert Górski mistrzem improwizacji 😁 Genialne 1,5h 😁 Poza tym super spotkanie po występie!
Jeden z lepszych występów😀😀😀
Świetny występ....dobra zabawa i sympatyczne podejście do widza. Kabaret moralnego niepokoju od dziś mój ulubiony rozweselacz ;) Polecam
WIĘCEJ
ZWIŃ