kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

kabaret Kabaret Moralnego Niepokoju

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni - Bilety na kabaret

„Za długo panowie byli grzeczni” to tytuł najnowszego programu Kabaretu Moralnego Niepokoju. Trwa około dwóch godzin i przez właśnie tyle czasu można zapomnieć, że jest coś takiego jak jakaś pandemia.

Jest za to ciepły, błyskotliwy i inteligentny humor, którym Kabaret Moralnego Niepokoju zawsze komentuje życie. Są rodzice, od których nie chce się wyprowadzić dorosłe dziecko. Córka, która sprawia kłopoty ojcu. Ojciec, który zadręcza córkę. Mąż, który próbuje wyegzekwować od żony małżeńskie obowiązki. Małżeństwo, które ciągle nawzajem się poprawia – i syn, który zastanawia się nad swoją płcią i nad tym, jak właściwie powinno się go nazywać.
Jednym słowem, jest cała galeria postaci, która ma dosyć przypisanych przez konwenanse życiowych ról i która postanawia z nimi zerwać. Bo jak długo można się dostosowywać do tego, co chcą w nas widzieć inni? Za długo panowie byli grzeczni.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Ząbkowice Śląskie

Recenzje i opinie: Kabaret Moralnego Niepokoju - nowy program: Za długo Panowie byli grzeczni

KMN praktycznie nigdy nie zalicza wpadek i zawsze trzyma wysoki poziom. Tak było i tym razem. Dobra zabawa przez cały czas trwania występu. Sądząc po reakcjach widowni wszyscy świetnie się bawili.
Skecze już znane,ale i tak warto iśc.
Występ rewelacyjny, gra aktorów perfekcyjna, serdecznie polecam. Jedyne co przeszkadzało to zbyt głośne nagłośnienie, które przeszkadzało w zrozumieniu niektórych dialogów.
Ten kabaret to gwarancja super zabawy , szkoda tylko że nie było Mikołaja Cieślaka.
dużo nowego mało polityki czyli świetnie
Na żywo pierwszy raz na tym kabarecie byliśmy zawsze w telewizji oglądamy było super ale nie ukrywam że brakowało nam Pana Mikołaja wtedy byłoby 5 gwiazdek
Bardzo fajny program. Polecam
Występ super, tylko trochę krótki ;/
Super występ :) Dawno nie byliśmy na tak dobrym kabarecie. Życiowe sceny :) Szczerze polecam. Nowy program, którego nie obejrzymy jeszcze w tv.
Niezmiennie najwyższy poziom. Gratuluję i dziękuję za wspaniałą zabawę.
nieprzypadkowy_widz 24.10.2021 14:38
Świetny występ, śmiałam się przez cały czas 😁 polecam
Super śmiesznie...ale za krótko:)
Bez Mikołaja Cieślaka to występ powinien być odwołany przecież Cieślak i Górski to podstawa KMN ,niektóre skecze były już w TV .To nie był występ jakiego oczekiwałam
Na występach komercyjnych powinien być program świeży a nie taki ,który pojawiał sie już w tv. W sumie w całym repertuarze dwa nowe skecze, Był locdown można było coś wymyślić a nie siedzieć i narzekać na brak występów [kasy] i czekać na dofinansowanie rządowe.... Szału nie ma, a i nowa twarz nie rozśmiesza do łez. Moim zdanie najgorszy występ jaki był w cze-wie,a byłem na 6-ściu pozdrawiam. Daro.
Było naprawdę super
Brak reakcji organizatora na to że prawie nikt nie przestrzegal zaleceń sanitarnych!!! Cała sala pełna ludzi-kilkaset osób, których może 20 miało maseczki na twarzy. Gdyby nie powyższy fakt bawiłbym się dużo lepiej.
Super zabawa👍
Dawno się tak nie uśmiałem. Pierwszy raz widziałem ich na żywo i nie zawiodłem się. Pozdrawiam całą ekipę.
Super zabawa!!! Polecamy 😂
Występ super. Lecz organizacja miejsc była kiepska.
KMN-po prostu klasa sama w sobie Genialny występ-dawno tak świetnie się nie bawiłem.
Dwie godziny śmiechu do łez. Ja prawie spadłem z krzesła kilkakrotnie :)
Zabawa przednia, świetne skecze, pełne humoru i odzwierciedlające rzeczywistość. Blisko dwie godziny pełne śmiechu!!! Dziękujemy za wspaniały wieczór 🤗🤗🤗
Pierwsza liga wśród kabaretów. Ubaw po pachy, polecam każdemu kto chce choć na chwilę oderwać się od codziennych problemów. Naprawdę warto.
Kabaret super. Ale siedzenia w tym sektorze beznadziejne.bardzo nie wygodne
Program zabawny jednak warunki na sali fatalne. Siedzenia bez oparcia może sprawdzają się przy kibicowaniu sportu gdzie reakcja jest dynamiczna i nie pozbawiona ruchu. Ale statyczne oglądanie spektaklu przyprawił mas o niezły ból kręgosłupa który ograniczył dobrą zabawę którą fundowali artyści. Szkoda, że oferujący bilety nie podają standardu siedzeń.
Przednia zabawa - POLECAM
Występ słaby, bilety drogie. Krzesełka niewygodne,
Super występ, polecam wszystkim 👍 Jesteście najlepsi 😃
Było REWELACYJNIE, panowie są w szczytowej formie.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret