kabaret Kabaret Neo-Nówka

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

kabaret Kabaret Neo-Nówka

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

20-lecie Kabaretu Neo-Nówka - Bilety na kabaret

Kabaret Neo-Nówka świętuje 20-lecie. Popraw sobie humor i zobacz na żywo takie postacie jak: Bogu, Wandzia czy rodzina Paciaciaków.
Czegoś takiego jeszcze na polskiej scenie kabaretowej nie było. 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka pozytywnie zaskoczy widza. Jesteśmy pewni, że to wydarzenie zapamiętacie na bardzo długo.
Artyści gwarantują niezwykły jubileusz w iście „neonówkowym” stylu, czyli bez sztampy, z luzem, dużą dozą improwizacji i nowości. Jak zwykle kabaretowi na scenie będzie towarzyszył zespół Żarówki, który zadba o oprawę muzyczną.
Jesteście gotowi? Zapraszamy na urodziny jednego z najpopularniejszych kabaretów w Polsce.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

07.11.2021, 16:00 Hala Globus
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Lublin

Recenzje 20-lecie Kabaretu Neo-Nówka

Świetny występ
Super! Najlepszy kabaret jaki znam !!
Neonowka super występ gorzej z nagłośnieniem ale to wina miejsca
świetnie jak zawsze wyśmienita zabawa ...polecam
Super atmosfera Rogal nie schodził z buzi przez 2 godziny występu Szacun dla Kabaretu Neonówka za tą błyskotliwość i umiejętność pokazania rzeczywistości z której mogłam się pośmiać.... W tym nowym ładzie
Super występ. Jesteśmy bardzo zadowoleni. polecam
Lubię Neonówkę !
Występ kabaretu był dobry. Były stare skecze w odświeżonych wersjach - uaktualnione do istniejącej sytuacji w kraju, ale też zupełnie nowy skecz NIEBO w wersji 60-lat później. Osobiście spodziewałem się w całości nowego programu i z tego powodu jestem trochę zawiedziony.
Jak zawsze wyśmienita zabawa. Duża dawka humoru.
było super
Najlepsi👍🤣
występ, organizacja - super
Świetny występ 😊 Neo-Nówka pokazała klasę 😍🤩
Brawo chłopaki.
Super występ, kabaret jak zawsze świetny. Oby więcej było takich organizowanych imprez.
Mirek 20.09.2021 07:54
Po prostu FANTASTYCZNIE !!!!
Rewelacja! Dużo śmiechu, bardzo dobra zabawa. Polecam !
Do minusów tego wydarzeniaw należy tak zwana ochrona stojąca na bramkach wejściowych. Ich ton rozmowy i wszelkie nakazy byly przekazywane w sposób nie kulturalny. Który daje wiele do rzyczenia...
Jesteśmy bardzo zadowoleni!
Rewelacja, mistrzowie.
Jak zwykle byli fenomenalni...śmiech do łez :)
Generalnie spodziewaliśmy się czegoś innego,za dużo polityki, która pojawiła się nml wszędzie- NUDNE! Jedynie odnowiona wersja"nieba" uratowała występ.Jesteśmy fanami Neo-Nówki i jeździmy po całej Polsce by obejrzeć występ jednak tym razem wróciliśmy z lekka rozczarowani.Cóż, może następnym razem.
Świetna zabawa. Atmosfera niesamowita!! Jedynym minusem były rozkładane parasole przez które niestety nie było dobrze widać.
Super, jak zawsze :)
Lubię oglądać ten kabaret,ale nic nowego nie pokazali.
Super występ brzuch mnie bolał ze śmiechu zawsze zaskakują czymś nowym polecam
Super występ! Pierwszy raz widziałam Panów na żywo, zupełnie inny odbiór niż przed telewizorem. Widać, że wkładają ogrom pracy w to co robią. Potrafią rozbawić publiczność i odpowiednio zareagować kiedy dzieje się coś nieprzewidzianego. Pełen profesjonalizm. Polecam każdemu kto jeszcze nie widział kabaretu na żywo!
Jak zawsze rewelacyjni, co więcej? PETARDA
Kabaret jak zwykle stanął na wysokości zadania. Dwie godziny z nim przeleciało nawet nie wiem kiedy!!! Mimo deszczu bawiliśmy się z mężem wyśmienicie!!! Skecze niektóre odgrzewane, ale w nowszej wersji, a niektóre całkiem nowe. Nowsza wersja NIEBA ,ale się uśmialiśmy!!! Jednym słowem jesteśmy bardzo zadowoleni z ich występu i na pewno jeszcze nie raz będziemy chcieli zobaczyć ich na żywo, bo WARTO!!!
Raciborki02 19.09.2021 10:10
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret