kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Żarty się skończyły

kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - Żarty się skończyły

Kabaret Paranienormalni - Żarty się skończyły - Bilety na kabaret

Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne?
Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. ?Żarty się skończyły? to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Paranienormalni - Żarty się skończyły

Bardzo dobry występ ,Kabaret warty polecenia.......
Było super! :) dawno tak się nie uśmiałam :)
wszystkie znane już scenki
Całkowity brak profesjonalizmu organizatora. Znalazłem się wśród kilkudziesięciu osób, które po przybyciu na seans ku swemu zdziwieniu zobaczyły że kupiły miejsca bez widoczności- zasłaniały je kamery TV i obsługa. Jakiś zdezorientowany Pan starał się udowadniać, że można się wychylić i wtedy widać. Na mój protest przesadził mnie dwa miejsca wyżej z równie słabą widocznością i rozdzielił mnie z moją żoną. Jakbym chciał spędzić wieczór oddzielnie bez widoczności to bym sobie poszedł do swojej piwnicy. Jednym słowem OSZUSTWO. Jak można sprzedać takie bilety w normalnej cenie, żadnego przepraszam, dramat. Kabaret dostosował się do poziomu organizatora. Stare skecze, żadnych nowości NUDA.
Jak na tą klasę kabaretu spodziewałem się czegoś więcej (połowa starych nómerów)
PETRDA!!! Byli super jak zawsze!!
Generalnie spodziewałem się czegoś lepszego. Spodziewałem się czegoś lepszego po Paranienormalych. A organizacja fatalna!!! Sprzedali bilety tam gdzie były kamery i ktoś musiał uśiąść chyba na kamerach! Porażka organizatora szukanie miejsc i całe zamieszanie przez spektaklem.Ludzie siedzieli za kamerami nic nie było widać.
świetna zabawa, niebanalne żarty, dobra muzyka
Mistrzostwo Świata. Naprawdę zacnie spędzony czas !!!
Kamery rejestrujące wydarzenie bardzo ograniczały widoczność. Pod tym względem KATASTROFA
Występ wspaniały - ubaw po pachy !!! Zakup biletów i obsługa - pierwsza klasa. Gorąco polecam.
Od początku do końca miłe zaskoczenie, sama organizacja na wysokim poziomie. Kabaret rewelacja. Jak zawsze śmiech od początku do końca polecam wszystkim, bo warto. Najlepszy kabaret na świecie
Fantastyczny program uzdolnionych chłopaków z kabaretu! Uśmiałam się do łez:) Polecam każdemu, komu potrzeba chwili wytchnienia i odlaczenia się od problemów. To dziala!
Występ kabaretu, jak zawsze genialny, grupa świetnie rozbawiła publiczność swoimi skeczami i zdolnościami artystycznymi,które są niezaprzeczalne:) spora dawka humoru i dobrej zabawy:)
Świetna zabawa, Panowie nas nie zawiedli...ubawiłam się do łez. nie raz :)
rewelacyjna atrakcja i spędzenie wolnego czasu
Występ świetny lecz niestety jestem rozczarowany tym, że program nosi nazwę "Żarty się skończyły" a miesiąc wcześniej byłem na programie "Pierwiastek z trzech" i teraz były wszystkie te same skecze, więc chyba rzeczywiście żarty im się skończyły :P
Skecze z cala pewnoscia nowe. To jest szczegolnie wazne, rowniez zapewniam o swietnych tekstach z ktorych na pewno mozna sie szczerze smiac.
Nic dodać, nic ująć. Super występ.
Świetny występ :)
Występ świetny, uśmiałam się do łez, napewno jeszcze wrócę na ten kabaret. Dobrze wydane pieniądze na bilet.
Są bezkonkurencyjni,najlepszy polski kabaret! program całkowicie nowy, 2,5 godz rewelacyjnej zabawy, dawno się tak nie uśmialiśmy!
Super zabawa????
Rewelacja, jak zwykle Igor najlepszy :)
Bardzo mi się podobało jestem zadowolona z występu i na pewno jeszcze raz skorzystam
Bardzo dobre spotkanie."Kupa śmiechu".Kabaret niesamowity. "Jacek Balcerzak" wspaniały. Ekipa Paranienormalnych nie do podrobienia. Nareszcie widziałem na żywo jak Polacy się śmiać potrafią.
Rewelacyjny występ kabaretu, którzy jak zawsze są w formie :)
Rewelacja, jak zwykle Paranienormalni dali mega czadu!!
wspaniałe wystapienie -szczególna pochwała za umiejetność rozbawienia publicznośći bez koniecznośći uciekania się do tematów politycznych, prześmiewczo-religijnych i prymitywnych bazujących na seksie i wulgaryzmach. Piękne ! Umiejętność śmiania się z każdego tematu- wielkie talenty ! Wielkie brawa już czekam na więcej.Dopiewo pierwszy raz ! świetne ha ha
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret