kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - "Żarty się skończyły" na bis!

kabaret Kabaret Paranienormalni

Kabaret Paranienormalni - "Żarty się skończyły" na bis!

Kabaret Paranienormalni - "Żarty się skończyły" na bis! - Bilety na kabaret

Paranienormalni wracają do Twojego miasta! To okazja nie tylko dla tych, dla których z powodu dużego zainteresowania zabrakło biletów przy pierwszej wizycie Paranienormalnych, ale także dla tych, którzy chcieliby zobaczyć, jak przez miniony rok ewoluował ich najnowszy program.

Opis programu Żarty się skończyły:
Czy są kwestie, z których nie warto żartować? Tematy, które nie są śmieszne? Relacje damsko-męskie, absurdalne postacie i sytuacje z życia codziennego to tematy, które pojawiają się w kabarecie od zawsze. Paranienormalni udowadniają, że można potraktować je nowatorsko i przedstawić w niespotykany dotąd, pomysłowy sposób. Niezwykły kontakt z publicznością, zaskakujące wprowadzenie i skecze, które rozbawią każdego to gwarancja udanego spektaklu. Najnowszy program Paranienormalnych to niemal dwie godziny fantastycznej zabawy. ?Żarty się skończyły? to dopiero początek dobrego humoru i Twojego nowego życia, które po spotkaniu z Paranienormalnymi nigdy już nie będzie takie samo.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Paranienormalni - "Żarty się skończyły" na bis!

Kapitalna impreza-uwielbiam kabarety,
Można się ubawić do łez przy tych chłopakach.
Gorąco wszystkim polecam dwie godziny świetnej zabawy i śmiechu że płakać można Kabaret Paranienormali są poprostu nienormalni kto nie był niech żałuje .
super, dużo świetnej zabawy i dobrego humoru, oni są fenomenalni
świetny występ, byliśmy pierwszy raz, ale już wiemy, że na pewno nie ostatni.
sylwka17_88@wp.pl 26.08.2015 20:40
Wesoło, profesjonalnie...
Śmiesznie bylo i przyjemnie,nowe fajne skecze:D
Paranienormalni nieustannie trzymają swój poziom.
Występ zaczął się z 15 min.opóźnieniem,pozostawiono ten fakt bez komentarza.Akustyka i klimatyzacja pozostawiają wiele do życzenia. Początek występu drętwy, opowieści o niczym.Byłam zaskoczona, że tacy artyści tak zaniżyli poziom. Potem było już FANTASTYCZNIE, tak jak tego oczekiwałam.
Występ kabaretu rewelacyjny,policzki i brzuchy bolały od śmiechu, polecam.
Występ rewelacyjny! Oby więcej takich było :)
anulkanpl 20.05.2015 12:09
Wydarzenie "pierwyj sort" nic dodać a tym bardziej ująć
Super występ! Dwie godziny ciągłego śmiechu! Moim zdaniem najsympatyczniejszy kabaret, po występie chłopcy wyszli, zrobili milion zdjęć z każdym, rozdali autografy i nie pośpieszali, że mają kolejny występ w innym mieście. Polecam każdemu, kto ma ochotę się rozerwać. Czekam na następny raz z niecierpliwością :)
Występ był świetny, poszłabym jeszcze raz
super super są naprawdę zabawni
Kabaret był wspaniały, Paranienormalni jak zawsze na najwyższym poziomie, sympatyczni, doskonale wykonujący swoją pracę, mam nadzieję, że będziemy mieli jeszcze okazję nie raz gościć ich w Naszym mieście i mam nadzieję, że nie będziemy musieli na to długo czekać Drodzy Organizatorzy :)
madzka_911 18.05.2015 14:38
Ogólnie ciężko mnie rozśmieszyć... Podczas występu łzy ciekły:)Oczywiście ze śmiechu. Polecam!!!
Występ kabaretu Paranienormali świetny, ubawiliśmy się do łez. W rzeczywistości są jeszcze fajniejsi.A Igor jest de beściak. Wielkie brawa Panowie! Oby więcej takich imprez w mieście ;-) Godne polecenia
Występ wspaniały! Brzuch od śmiechu bolał cały wieczór, Panowie genialnie przygotowani, pozytywnie nastawieni do widowni, a skecze super!
Występ pierwsza klasa,na 6 z plusem!!!wspaniała zabawa,dużo śmiechu i łez,naprawdę warto było spędzić z Paranienolmalnymi te sobotnie popołudnie.dziękuję Panowie,Łomża Was kocha i pozdrawia !!!!!!!!!!!1
Mega artyści, polecamy!
Bardzo dobry kabaret naprawdę polecam. Serwis BiletyNaKabarety.pl obsługa fachowa dobry kontakt
seba80 13.05.2015 15:29
Takiej imprezy nie można przegapić!!
Hubo 11.05.2015 08:18
SUPER ZABAWA ARTYŚCI WYSOKICH LOTÓW UBAWILIŚMY SIĘ PO PACHY
Uśmialismy sie po pachy-świetny występ!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret