kabaret Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret Pod Wyrwigroszem - "Kurde Pologne"

kabaret Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret Pod Wyrwigroszem - "Kurde Pologne"

Kabaret Pod Wyrwigroszem - "Kurde Pologne" - Bilety na kabaret

Krakowski Kabaret pod Wyrwigroszem to jeden z najpopularniejszych kabaretów w Polsce. Występuje w czwórkę: Beata Rybarska, Andrzej Kozłowski, Maurycy Polaski, Łukasz Rybarski. W procesie twórczym uczestniczy także Tomasz Olbratowski, dziennikarz - satyryk z radia RMF FM. W najnowszym, tegorocznym programie Kabaretu pod Wyrwigroszem - "Kurde Pologne" znajdą Państwo najnowsze skecze, monologi i piosenki. Zobaczyć i usłyszeć tam można m.in. bijące rekordy popularności w You Tube piosenki "Ona nie tańczy dla mnie" i Oddział specjalny". Błyskawiczne tempo programu, szereg inteligentnych skojarzeń i mnóstwo dowcipnych aktualności stanowią o jego powodzeniu na estradach całego kraju. Spotkanie z Kabaretem pod Wyrwigroszem to absolutna gwarancja śmiesznie spędzonego wieczoru:-)

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Pod Wyrwigroszem - "Kurde Pologne"

Kabaret Pod Wyrwigroszem... Bawiliśmy się kapitalnie, jesteśmy pod dużym wrażeniem umiejętności aktorskich artystów. Mnie osobiście rozbroiła piosenka "Ja śpiewam nie wiem o czym" w wykonaniu p. Andrzeja. Warto się wybrać, bo widać dużo więcej niż w telewizji, a i atmosfera jest świetna. Na koniec warto dodać, że członkowie Kabaretu są szalenie mili, bez problemu można było sobie zrobić zdjęcie, czy wziąć autograf.
Fajny wieczór. Rozbawili nas do łez.
wspaniałe przeżycie. W małych miasteczkach istnieje duże zapotrzebowanie na imprezy z udziałem gwiazd.
Występ bardzo udany. Bawiliśmy się doskonale! Gorąco polecam!
Już dawno się tak dobrze nie ubawiłem .Świetny występ.
Bardzo udany występ kabaretu,wszyscy bawiliśmy się świetnie!miłym akcentem były piosenki śpiewane przez wykonawców,których nie miałam okazji słyszeć w tv,dajemy 6!
nie odbyło się więc nie mogę ocenić
Jest to jeden z nielicznych bardzo udanych polskich kabaretów z programem i aktorstwem na wysokim poziomie. Spotkanie na żywo potwierdziło moją dotychczasową opinię. Cieszę się, że byłam bo zobaczyłam świetnie przygotowny program, którego jeszcze nie widziałam. Na koniec zakupiłam płytę z ich najnowszmyi filmikami i piosenkami i nawet mam na niej podpisy wszytkich Artystów. Jestem już po częściowym jej obejrzeniu i powiem tylko że jest super. Polecam wszytkim smutasom, ubaw po same pachy.
spektakl nie odbyl sie a panstwo nawet o tym nie wiecie jesli przysylacie taki list wstyd
krysza5 21.07.2014 12:33
Występ był świetny, super zabawa, polecam!
Ooooo człowieku to było mega super. Normalnie tak się uśmiałem że aż aż i w ogóle. Ogólnie polecam.
Występ kabaretu był niesamowity. Bawiłam się świetnie. Występ wart był swojej ceny. Występy profesjonalne z humorem. Takie jak lubię. Dobry kontakt z publicznością. Ogólnie jestem bardzo zadowolona z występu. Wielki szacunek dla członków kabaretu pod Wyrwigroszem
jestem zadowolony z poziomu Kabaretu Pod Wydrwigroszem,dostałem to , po co pojechałem-czyli dawkę dobrego humoru,bawiliśmy się świetnie
Członkowie zespołu to profesjonaliści. Dobrze wykonali swoją pracę. Mogłem podziwiać niestety tylko ich rzemiosło, bo treść skeczy, żartów, dowcipów jest znana wszystkim już od kilku lat. Przeżyłem "na żywo" to co kilkakrotnie widziałem w tv. Ale warto było.
Wysoko oceniam wartosc kabaretowa wykonacow.
Jestem mile zaskoczona poziomem występu i profesjonalizmem artystów z Kabaretu Pod Wyrwigroszem.Program artystyczny godny polecenia.
Jeden z lepszych kabaretów jaki widziałam w ciągu ostatnich dwóch lat.
Kabaret jak zwykle na najwyższym poziomie artystycznym i merytorycznym, są niepowtarzalni oryginalni, niektóre występy nawet kontrowersyjne (osobiście popieram) i starają się iść z duchem czasu (skecze z uwzględnieniem najnowszych zdobyczy techniki) a także są na bieżąco z wydarzeniami polityczno-obyczajowymi w kraju i na świecie. Bisy rozumiem że wliczone w repertuar ale na tyle elastycznie podawane że widz ma wrażenie spontaniczności. Przedział wiekowy odbiorców bardzo zróżnicowany a to skutkowało odpowiednim doborem repertuaru bądź "cenzurowaniem" skeczy, jednak kabaret nie byłby sobą gdyby nie zaprezentował właśnie takich. Brakowało jedynie scenografii jak to ma miejsce w kabaretonach.
Bardzo poytywny odbiór występu
Kabaret fantastyczny! Jeszcze bardziej zyskuje podczas występu " na żywo".kiedy następny raz? Na pewno jeszcze raz pójdę ich podziwiać!
monologi bardzo dobre. występy pozostałe na poziomie telewizyjnych kabaretonów.dużo hałasu i wulgaryzmów. brak klasy. jak łowcy kropka be. ale wiekszość ludzi się dobrze bawiło więc gratuluję.
Szkoda, że sala jednak nieco niestandardowa, ale artyści na medal się spisali.
Jestem wielkim fanem kabaretów. Doświadczenie mam ogromne. Po marce kabaretu spodziewałem się naprawdę czegoś więcej. Panowie zapodawali stare skecze , a reklamowali je jako premierowe. Z całym szacunkiem dla nich, ale już chyba weny im brakuje. Prowadzenie i kontakt z publicznością wzorowe - choć nie uśmiałem się jak to zwykle bywa. Wg MNIE całą ekipę uratował Andrzej K. Miał świetne wejścia, fajny wokal, naprawdę miło się go oglądało. Wprowadził energię i żywioł. A starsi Panowie, to tak jakby naprawdę zmęczeni życiem już byli..
Bardzo udany wieczór.
Kabaret pod Wyrwigroszem zaprezentował się ( jak zwykle zresztą! ) najwyższym poziomem! W ten mroźny wieczór ( -14'C ) rozgrzał widownię do czerwoności :D Choć jeden skecz był mi już znany ( sama sobie jestem winna, śledzę ich twórczość gdzie tylko nadarzy się okazja ;) )- reszta "wyrównała straty" z nawiązką ! Juz dawno się tak nie ubawiłam! "Oni" mają mistrza !!! ( że się tak wyrażę slangiem hehehehe ) Pozdrawiam i polecam !
Witam. Niestety program kabaretu dla mnie...spore zaskoczenie i to bardziej na minus. Pan Łukasz Rybarski doskonały, fantastyczny ale...sam całego kabaretu nie udźwignie. Parodia " Ona tańczy dla mnie" rewelacyjna. Niestety skecz w sądzie ( dokładnie tytułu nie pamiętam ) żenada aż wierzyć mi się nie chce, że TAKI kabaret był w stanie coś takiego napisać i przedstawić. Pierwszy raz byłam na występie na żywo na Kabarecie Pod Wyrwigroszem i....trochę jestem zniesmaczona. Całe szczęście, że jest Pan Łukasz. Pozdrawiam serdecznie J.Kałużna
Występ był rewelacyjny. Nie mogliśmy z mężem przestać się uśmiechać. Odbieram wydarzenie bardzo pozytywnie. Polecam wszystkim gorąco ten kabaret.
craazy_aga 10.12.2013 11:27
Świetna zabawa,profesjonalna obsługa imprezy.
ŚWIETNA IMPREZA-POLECAM!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret