kabaret Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

kabaret Kabaret Pod Wyrwigroszem

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta - Bilety na kabaret

Już za rok XXV lecie! Pora zaprosić Państwa na wigilię tego zdarzenia. Bo przecież wigilia to najbardziej oczekiwany fragment Świąt… Skąd tytuł: „Tra ta ta ta”? Nie wiadomo. Jedno jest pewne: nowy program „Kabaretu pod Wyrwigroszem” tego nie wyjaśni! Za to w trakcie prawie dwugodzinnego spektaklu można się spodziewać błyskotliwej pogadanki o napojach wyskokowych, finezyjnego szmoncesu oraz świeżego spojrzenia na toruńską geotermię! Nie zabraknie aktualności. Całość zaserwowana w jadowitym, dowcipnym sosie. Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Kabaret Pod Wyrwigroszem - Tra Ta Ta Ta

Średnio nam się podobało, mam wrażenie że lata świetności kabaret ma już za sobą. Skecze wymęczone i tylko niektóre nas bawiły.
ZABAWA BYŁA PRZEDNIA
Świetny program! Brakowało jedynie więcej występów pana Andrzeja Kozłowskiego. Eurowizja była wspaniała.
Eliza 20.01.2020 18:26
Super
tom 20.01.2020 16:25
Cudownie jak zawsze.
Asia 20.01.2020 12:11
Bardzo fajna zabawa
Kaja 20.01.2020 11:26
Ubawiłam się do łez. Uważam, że "kabaret pod Wyrwigroszem" to jeden z najlepszych polskich kabaretów. Zdecydowanie warto pójść i obejrzeć. Repertuar jest super. Śmiejemy się z sytuacji życia codziennego, zbieżności słów, zachowań. Jest taki "ludzki" i uniwersalny, śmieszy wszystkich bez względu na poglądy. Dodać należy, że gra aktorska zasługuje na uwagę i jest po prostu mistrzowska. Jestem zadowolona, że wybrałam się na występ. Bardzo się zrelaksowałam. Polecam wszystkim, którzy czują się zmęczeni.
Marzenna 19.01.2020 12:05
Super uwielbiam ich poczucie humoru,polecam.
Cudownie, jak zawsze ;-)
Fantastycznie spędzony czas. Ubaw po pachy:-)
Super kabaret, świetne skecze, dużo śmiechu i dobrej zabawy
Przedstawienie super. Nagłośnienie nie bardzo, na końcu sali nie wszystko słyszałam.
Cała 30 osobowa grupa była bardzo zadowolona ze skeczy i piosenek Kabaretu pod Wyrwigroszem. Fajne żarty, śmieszne teksty i super rozrywka na najwyższym poziomie. Poza tym super dostępni ludzie ktorzy przy wspolnym zdjeciu nie zachowuja sie jak mega gwiazdy a dobrzy poztywni kumple. Zaprosilismy Kabaret Pod Wyrwigroszem do Białej Podlaskiej... moze skorzystają.
Byliśmy już czwarty raz na tym kabarecie i tym razem się nie zawiedliśmy. Mnóstwo dobrych żartów i fajnej zabawy. Gorąco polecamy.
Super zabawa. Polecam wszystkim.
Gorąco polecam! :)
Bardzo ciekawy, fajny występ.
Niestety,jestem zawiedziona. Repertuar ( oprócz jednego skeczu i monologu) widziałam już dokładnie rok temu w Poznaniu. Za pierwszym razem ubawiłam się do łez, teraz pozostało odczucie płacenia drugi raz za to samo.
wykon perfekt w każdym calu artyści najwyższa półka
Świetny występ!
Paulina 24.11.2019 08:44
Rewelacja jak zwykle stanęli na wysokości i zaprezentowali wspaniałe widowisko i mnóstwo śmiechu. potrafią zjednać sobie publiczność.
Było super Swietna zabawa
miły wieczór ,kabaret ok.polecam
Dla każdego coś miłego.Program zrobiony ze smakiem.
Było cudownie jak zawsze. W grudniu jedziemy kolejny już raz na nich. Już tęsknie za nimi tak naprawdę.
By łam na tym kabarecie rok temu. Miałam obawy, czy nie będzie tego samego repertuaru. Okazało się, że mieli nowe skecze, monologi, wszytko nowe. Stare było rwanie boków widzów....jak zwykle. I to mi się podobało. Urocza była polska "Concita" , wspaniały pijany Andrzej, śmieszny żydek i niepowtarzalna Beatka. Co by nie mówić-kocham ich. Ze "złych" rzeczy mogę wymienić jedno: że się skończyło a powinno trwać dalej...dłużej ..następne 2 godziny.. Wszystkiego najlepszego na następne 25 lat WAM życzę. Dziesięć gwiazdek !!!
Świetnie spędzone dwie godziny
Bardzo dobry występ !!! super zabawa
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret