kabaret
Kabaret Smile

kabaret

Kabaret Smile

Kabaret Smile - Bilety na kabaret

Kabaret Smile - Radomsko | Kupuj Bilety Online

Kabaret Smile wywodzący się z Lublina tworzą trzej Panowie: Michał Kincel, Andrzej Mierzejewski oraz Paweł Szwajgier. Swoimi skeczami bawią widzów od 2003 roku a w swoim dorobku artystycznym posiadają mnóstwo nagród, w tym wiele nagród publiczności.

Skecze i piosenki Kabaretu Smile odnoszą się głównie do absurdów życia codziennego. Dzięki wykreowaniu charakterystycznych postaci tworzą przezabawne historie, które z łatwością zapadają widzom w pamięć. Piosenki autorstwa Kabaretu Smile są niezaprzeczalnie bezkonkurencyjne.

Artyści podczas występów na żywo wchodzą w interakcje z publicznością, dlatego każdy ich występ jest szczególny, wyjątkowy i niepowtarzalny.

Kto raz obejrzy występ Kabaretu Smile - nie będzie mógł doczekać się kolejnego spotkania.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje

Było super - świetna zabawa i gra z publicznością!
Rewelacyjny występ. Wspaniały kontakt z publicznością, wesoło i na luzie. Na bis nowy numer, a po występie autografy i zdjęcia. Dziękujemy za fantastyczny wieczór :)
Kasia i Asia:) 10.08.2019 10:18
Świetna zabawa, uśmiałam się do łez. Piękny kameralny amfiteatr, super klimat.
Katsi 10.08.2019 09:37
Bardzo fajny program, długi i zabawny. Szkoda, że publiczność była taką bandą sztywniaków, chłopaki dali super występ.
Sone 10.08.2019 08:44
Bardzo lubimy tą grupę... super teksty... zarąbista dawka śmiechu, warto było
Świetny występ, super zabawa. Uśmialiśmy się do łez... i zawsze warto siedzieć w pierwszym rzędzie ... :) Uwielbiam Smile :) pozdrawiamy i polecamy :)
Było wspaniale, siedziałem w pierwszym rzędzie......ten co zapał łyżkę
Super występ. SMILE jest całkowicie zintegrowany z widownią. Na koniec możliwość nabycia fajnych pamiątek, zdjęcia z Artystami (pozdrowienia dla Pana Bożeny) i możliwość zdobycia autografów. Jedyna wada: BRAK KAKAA!!! SZOK. POLECAM występy SMILE! Do organizatora: ciasno się siedzi - krzesła ciasno związane ze sobą. Byłem sardynką - jak to nad morzem.
Oczywiście było super . Najlepsza siłownia na płaski brzuch i terapia śmiechem. Banan z twarzy nie schodził. Super super super. Chłopaki dali czadu ;)
Super kabaret i super Szymon było mega fajnie
Mega rozrywka!!! Dwie godziny występu minęły w mgnieniu oka. Mam nadzieję, że szybko znowu ich zobaczę!!!
Polecam wszystkim super zabawa napewno kupię bilety jeszcze
Soper kabaret
Najlepszy kabaret! Super zabawa na najwyższym poziomie :)
Super widowisko, przez cały czas płakałam ze śmiechu. Po ciężkim tygodniu w pracy mega reset. Polecam wszystkim w 100 %.
Smile już drugi raz potrafił rozbawić do łez całą ekipę. Szkoda tylko, że dzieci w wieku szkolnym zmuszone są płacić pełna wejściówkę
Świetny support i jeszcze lepszy występ Kabaretu Smile! Uśmialiśmy się do łez :D
Super występ. Zespół bardzo zaangażowany w to co robi. Polecam!
2 godziny świetnej zabawy :) polecam :-)
Serdecznie polecam kabaret SMILE, dawno tak dobrze się nie bawiłam, jednak co na żywo to na żywo, każdemu życzę aby poszedł na SMILE bo warto 😁😁
Wszystko jak najbardziej okej
Razem z dziewczyną bawiliśmy się bardzo dobrze. Duża dawka humoru, niesamowitą rozrywka. Usta do teraz bolą nas od śmiechu.
Super program, chociaż niektóre skecze znałam to oglądane na żywo zawsze bawią.
Było rewelacyjnie:)))
Chłopacy, jak zwykle, dali radę. Występ śmieszny, z jednym premierowym skeczem, poprzednie nieco wzbogacone (choć odnoszę wrażenie, że można byłoby je nieco bardziej podrasować :)). PS. Dlaczego nie gracie Bony?? ;)
Fajny wieczór. Chłopaki dali czadu wszystkim się podobało.
Bardzo lubię kabaret Smile i od lat jestem Ich fanką. Ale w tym roku byłam rozczarowana występem. Nie dlatego,że mieli gorszy program, bo jak zawsze dawali z siebie wszystko. Po prostu występ był praktycznie identyczny jak w zeszłym roku. Trochę to przykre, ponieważ gdybym wiedziała, że będę oglądać powtórkę z zeszłego roku, to przeznaczyła bym te pieniądze na jakiś dobry spektakl np. w teatrze.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Radomsko inne wydarzenia