kabaret

Kabaret Szarpanina

kabaret

Kabaret Szarpanina

Kabaret Szarpanina - Bilety na kabaret

Szarpanina to pierwszy szczeciński kabaret, który został laureatem niemal wszystkich festiwali kabaretowych w kraju. W 2010 roku ich program zatytułowany Krajm Storys został doceniony i nagrodzony przez takie tuzy polskiego kabaretu jak Jacek Fedorowicz, Maria Czubaszek, czy Rafał Kmita. Niejednokrotnie zostali także laureatami bodaj najważniejszej z festiwalowych nagród – nagrody publiczności.Wigry 3, czyli składak też program - PremieraKabaret Szarpanina zaprasza na premierę kolejnego programu zatytułowanego „Wigry 3, czyli składak też program”. Najnowszy program najbardziej znanej szczecińskiej formacji kabaretowej to próba powrotu do tzw. kabaretowego składaka, czyli programu nie spojonego myślą przewodnią. Szarpanina postara się udowodnić, że „składak też program”! I to nie jest tak, że tym razem nie mieli pomysłu na temat programu. Po prostu mieli fajny pomysł na składak… www.szarpanina.pl

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Szarpanina

Panowie byli rewelacyjnie, jak zawsze zresztą. Uważam, ze Szarpanina, jest lepsza, niż popularne, "medialne" kabarety, które widzimy w TV. Zawsze nowe skecze, nie odgrzewają starych oklepanych numerów.
Bardzo dobrze się bawiliśmy całą rodziną,aczkolwiek przekleństwa trochę peszyły nasze dzieci:)
Nowy program kabaretu jak najbardziej godny polecenia, ale tylko dla starszego grona. Niektóre skecze brutalne, nie dla dzieci.
rozszarpana 26.03.2012 14:19
Występ na bardzo dobrym poziomie.
Artystycznie - rewelacja. Kabaret jest świetny i miło było znowu popatrzeć na zaprzyjaźnione twarze.
Kabaret pierwsza klasa, polecam serdecznie.
Fajny występ. Wart obejrzenia. Poziom profesjonalizmu jeszcze wymaga podciągnięcia.
Fantastycznie pod każdym względem
Bardzo dobra premiera;) Cieszy, że w Szczecinie mamy taki kabaret!! Ach ta improwizacja;)
Niektóre żarty kiepskich lotów. Bywało że chłopaki gubili się w kwestiach i musieli improwizować co jednak dało się wyczuć. Ale cena występu przyzwoita i warto było spędzić te 1,5 h z nimi.
piter_szczecin 14.03.2011 10:41
rewelacja!!!
profesjonalny kabaret

Polecane z kategorii kabaret