kabaret

Kabaret Trzecia Strona Medalu

kabaret

Kabaret Trzecia Strona Medalu

Kabaret Trzecia Strona Medalu - Bilety na kabaret

"Tak wcześnie, a tak śmiesznie" - to połączenie pomieszania z poplątaniem, przy akompaniamencie akordeonu. Typowo męskie spojrzenie na damsko-męski i męsko-męski świat, ukazany w krzywym zwierciadle, okraszony ewolucją żartu. Słowem, przeplatanka kilku motywów przewodnich utrzymująca się w zabawnej, zaskakującej wręcz aurze. Ukazuje trzecią stronę medalu w pozornie zwykłych sytuacjach, z którymi widz szybko się utożsamia. Humor nie do opisania a do doświadczenia na własnej skórze. Skierowany bezpośrednio w stronę widza i nastawiony na interakcje z publicznością.

Kabaret Trzecia Strona Medalu został zainicjowany w 2011 w Przemyślu, a od 2013 związany jest z krakowską sceną kabaretową. To paczka facetów o satyrycznym podejściu do życia, których zainteresowanie przerodziło się w pasję. To mieszanka młodości i doświadczenia przy akompaniamencie akordeonu. Obrońcy piosenki kabaretowej. Uczestnicy ponad 60 festiwali kabaretowych, laureaci ponad 50 nagród i wyróżnień. W tym:

-> Grand Prix 23 Mazurskiego Lata Kabaretowego "Mulatka"
-> III Nagroda 33 Przeglądu Kabaretów PAKA
-> I Nagroda 33 Ostrołęckich Spotkań z Piosenką Kabaretową OSPA.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabaret Trzecia Strona Medalu

Super.
Bardzo dobry występ! Kabaret godny polecania każdemu kto ma chociaż odrobinę poczucia humoru. Bardzo bogaty program na wysokim poziomie. Pozdrawiam i polecam.
Wystep rewelacja! Polecam spodziewalem sie mlodego kabaretu z kiepskimi skeczami a tu MEGA zaskoczenie. Pelen profesjonalizm rewelacyjne podejscie do publicznosci ..... trzeba to zobaczyć i przekonać się który z Panow jest tym NAJ;)
Dominik Kuczkowski 31.10.2015 10:46

Polecane z kategorii kabaret