kabaret

Kabareton w krainie parodii i humoru

kabaret

Kabareton w krainie parodii i humoru

Kabareton w krainie parodii i humoru - Bilety na kabaret

W Kabaretonie występują:

  • Formacja Chatelet,

  • Kabaret Nowaki,

  • Kabaret Skeczów Męczących,

  • Andrzej Grabowski.

KABARET FOCH - to nowy program Formacji Chatelet. Program w całości napisany, wyreżyserowany i zagrany przez duet Małczyk - Pałubski. Świetne i wyraziste kreacje aktorskie, które serwuje nam Pałubski w połączeniu z luzem i swobodą improwizacji Małczyka dają wybuchową mieszankę ognia i ….ognia. Energią która wylewa się ze sceny można by obdzielić parę elektrowni. Panowie na naszych oczach bawią się formą i treścią, a publiczność bawi się razem z nimi! Ale co najważniejsze - Ten program jest po prostu śmieszny.
KABARET FOCH to typowo męski punkt widzenia, który przedstawiają nam nietypowi mężczyźni :)
Kabaret Nowaki na scenie istnieje od listopada 2007 roku, ale znacznie wcześniej rozpoczął się proces twórczy członków tego zespołu. Przez długi czas Ada Borek, Tomasz Marciniak i Kamil Piróg pracowali w innych formacjach kabaretowych (Babeczki z Rodzynkiem i Profil), brali udział w wielu przedsięwzięciach artystycznych: pełnometrażowe filmy Władysława Sikory, przedstawienia muzyczne i różnego rodzaju imprezy kabaretowe. To wszystko pozwoliło po zebraniu kilkuletniego doświadczenia założyć kabaret Nowaki, który charakteryzuje się specyficzną energią, energią i tekstami. Młodość i doświadczenie "Nowaków" potrafi zaprocentować na każdym występie, a wiadomo, że nie zawsze warunki są typowo kabaretowe (zamknięta, kameralna sala i tłum wielbicieli kabaretu) brak tych czynników absolutnie nie przeszkadza kabaretowi Nowaki, żeby zarazić dobrą zabawą najbardziej ponurego widza.

Kabaret Skeczów Męczących wywodzi się z Kielc. Do tej pory panowie stworzyli cztery programy autorskie: „TV Mecząca”, „Ewolucja”, „Aluminiowe Wiadro” i „Pan Bożenka”. Z każdym zdobyli mnóstwo nagród i wyróżnień, a zapowiadają, że to jeszcze nie koniec. Na scenie charakteryzują się ogromną werwą i radością tworzenia. Nie stronią od improwizacji i zabawy z widzem, dzięki czemu ich widowisko jest niesamowicie śmieszne i dynamiczne. Bardzo szybko podbijają serca publiczności w całym kraju, koncertując w całej Polsce. Coraz częściej pojawiają się też w telewizji. Mają dzięki temu wierne grono fanów (zwłaszcza wśród kobiet) – powstają nawet oficjalne fankluby Kabaretu Skeczów Męczących, które zrzeszają coraz większą liczbę miłośników dobrej rozrywki.

Andrzej Grabowski - Talent komediowy znanego aktora sprawił, iż zaczął on występować na estradzie jako „Andrzej Grabowski Show”. W prześmiesznym programie kabaretowym prezentuje teksty znane i lubiane, ale także nowe - w dowcipny sposób komentujące bieżące wydarzenia. Wciela się przy tym w różne postacie, z czego najpopularniejszy jest góral – specyficznie postrzegający rzeczywistość. Swoje monologi Andrzej Grabowski często prezentuje w telewizji. Brał udział w wielu programach, jak na przykład "Z Grabowskim po raju", "Noc Sylwestrowa 2003/2004” z kabaretem Elita. Wiele razy pojawiał się też na kabaretonach w Opolu, Mrągowie, Koszalinie i innych.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje Kabareton w krainie parodii i humoru

No cóż. Jestem rozczarowana występem. Chciałam zobaczyć na żywo jeden z ulubionych kabaretów Kabaret pod Wyrwigroszem, nowe skecze. A tu rozczarowanie, stare kawały, powtarzane non stop przez wszystkie telwizje. Za to Paraniemormalni i Mariolka super.
REWELACJA!!!
sylwia 16.06.2010 21:52
występy ok. Szczególnie Paranienormalni
Poziom artystyczny ocenia na 3,5 a to z tego wzgledu ze pierwszy kabarek ktory wystepował a mianowicie "pod wyrwi groszem" - nie zrobił szłu gdyż wszystkie skiecze były znane i wrazenie na nikim nie zrobiły. Napewno podreperował ogolną ocene kabaret "Paranienormalnych" - to była klasa, poziom artystyczny tego kabaretu w skali od 1 do 10 ocenia na 9. Skiecze nowe, no moze niektore byly znane ale w takim style ze mozna je było kilka razy podziwiać. Na ocenie calego przedstawienia zaważyla organizacjia, ktora byłą na najniższym poziomie - BRAK "AIR CONDICIONAL" GENERALNIE PODSUMOWUJĄC POLECAM ZDECYDOWANIE "PARANIENORMALNYCH" zaś "POD WYRWI GROSZEM" ZDECYDOWANIE NIE POLECAM DOPUKI NIE ZNAJDA JAKIEGOS KLUCZA NA WIDZA BO JAK NARAZIE TO TYLKO POKAZUJA SWOJE STARE KAWALKI KTORE KIEDYS MOZE SMIESZYLY ALE TERAZ STAJA SIE POWOLI NUDNE.
aras2111 13.06.2010 20:09
Bardzo zabawnie i śmiesznie, jednak zbyt mało nowych skeczy.
mejsik 13.06.2010 13:43
super bomba
jenny_k 13.06.2010 10:01
bez zastrzeżeń
Artystycznie super.mimo panującego upału.Polecam serdecznie jako świetny relaks dla wszystkich
Kabaret "Pod wyrwigroszem" nie pokazał żadnej nowości popadł w rutynę i przeszedł w komercjalizm, Natomiast Paranienormalni byli THE BEST i nowości i pełna improwizacja
Bondek74 12.06.2010 21:21
Wszystko ok! Posmialismy sie choc szkoda troche ze kabaret Paranienormalni postawil wczoraj na spontana a nie na skecze...ale i tak bylo super:)
panucci10 12.06.2010 16:31
Super!!!Super!!!Super Artyści!
Artyści Ci mają juz uznaną markę na naszym rynku kabaretowym, jedynie spodziewałem się więcej po kabarecie Paranienormalni, ale przymkne na to oko ze względu na wysoką temperaturę wewnątrz obiektu (SZKLARNI)
paramagnet 12.06.2010 10:28
Bylo super warto
ares2006 17.05.2010 10:24
Prócz jednego wszystkie skecze były juz wczesniej w TV, wołałabym coś nowego.
Uważam, że było bardzo wesoło.
Pomimo brzydkiej pogody, obydwa kabarety były po prostu rewelacyjne:)
Podobało mi się mimo ,że pogoda nie dopisała .
Śmiechu po pachy :):):)
KAbaret pod wyrwigroszem powinien przygotować nowy program- wszystkie skecze znane nam były z telewizji. Kabaret Paranienormalni - rewelka!!!!
Bawiłam się super!!!
z powodu pogody nie brałam udziału w występie
Dla mnie rewelacja:)
lola 07.04.2010 21:48
Moim zdaniem Kabaret Pod Wyrwigroszem obniżał znacznie poziom występu. Uważam, że powinni oni wystąpić pierwsi, ponieważ wiele osób miało problem z wysiedzeniem na krzesłach podczas ich repertuaru. Po występie Paranienormalnych,(którzy zarażają śmiechem) mało co i kto wydaje się zabawny.
występ kabaretów bardzo udany i zabawny
rysmio 22.03.2010 18:48
Było super:)
Mike1723 22.03.2010 18:30
Kabarety super. Wesoło,zabawnie i śmiech do łez, ale kabaret paranienormalni- myślałem,że więcej pokażą.W sumie OK
Paranienormalni Swietni Kabaret pod Wyrwigroszem średni
robson_35 22.03.2010 15:03
Stare kawały , nic nowego. Nie wysilili sie.
Kabaret Paranienormalni rewelacyjny,bardzo doby kontakt z publicznością.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret