kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 3 - "To jest w mojej głowie" (Stand-Up)

kabaret

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 3 - "To jest w mojej głowie" (Stand-Up)

Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 3 - "To jest w mojej głowie" (Stand-Up) - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Gotowi na kolejną odsłonę Wrocka? Nadchodzimy! Zapowiada się mocny wieczór w oparach absurdu. Sceną zawładnie trzech fantastycznych facetów, o jednym można nawet rzec - ojciec-założyciel, bo kładł podwaliny pod nadwiślański stand-up.

Bohaterami odcinka pt. „To jest w mojej głowie” będą:

Błażej Krajewski - bydgoszczanin, świetny w imitowaniu głosów. I diablo przystojny, mrrrrr. Niestety, dziewczyny - jest już zajęty. Wybrankę poznał na studiach. Strasznie ją kocha. Jest tak wyjątkowa, że na gwiazdkę kupił jej perły. Wypiła cztery.

Antoni Syrek Dąbrowski - na scenie stand-upowej od 2010 roku, jeden z pierwszych stand-uperów w Polsce. Jego występy to mieszanka improwizacji oraz fenomenalnych puent. Co prawda jest rudy, ale nic z tym już nie zrobi - może Wam za to opowiedzieć, jak to jest. Występował w HBO, Comedy Central czy TVP2. Jeżeli macie ochotę zobaczyć coś fenomenalnego - wpadajcie!

Wojtek Fiedorczuk - uprawia dość kontrowersyjny rodzaj stand-upu - unika kontrowersji. Lubuje się w absurdzie i prowokacji, lubi niedopowiedzenia. Szczery do bólu, liczy na inteligencję widza i często się nie przelicza. Nie ma ulubionego stand-upera zza granicy. Natchnieniem dla niego są Tuwim, Słonimski, Starsi Panowie i Młynarski.

Kiedy: wtorek, 26 kwietnia, godz. 20:00

Gdzie: Stary Klasztor, ul. Purkyniego 1, Wrocław

Za ile:

10 zł Super Promocyjny - bilet w ograniczonej ilości, dostępny w sprzedaży w krótkim, ściśle określonym czasie [więcej inf. tylko na naszych koncertach];

15 zł Promocyjny/Normalny - dla wszystkich kupujących przed dniem koncertu;

20 zł Normalny - cena w dniu wydarzenia;

Tych, którzy nie zdążyli kupić biletów drogą on-line, informujemy że będą one również dostępne na 1 godzinę przed rozpoczęciem koncertu (w miejscu wydarzenia).

Uwaga: Ograniczenie wiekowe, wstęp dla osób powyżej 15 roku życia !

Więcej informacji na www.facebook.com/WrocekFestiwal.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Komediowy Międzynarodowy Festiwal WROCEK - Odcinek 3 - "To jest w mojej głowie" (Stand-Up)

Fajnie, aczkolwiek nie zwalili mnie z krzesełka :) Najlepszy ostatni występ, ten z drugi z kolei nie miał sensu.
michas 27.04.2016 18:56
Najlepszy stand up na jakim byłem! Błażej Krajewski bardzo pozytywnie zaskoczył, Wojtek Fiedorczuk rozwalił swoim specyficznym poczuciem humoru i improwizacją,a gwiazdą wieczoru był dla mnie Antek Syrek-Dąbrowski - przez cały występ śmiech, nie szło odetchnąć, mega dobre wystąpienie, dużo nowego materiału. Nie mogę pominąć prowadzącego, który również dał świetny występ! Super impreza :)
Kuba 27.04.2016 11:59
DO-SKO-NA-ŁY! Jeśli kulminacyjnym punktem sezonu ma być występ najlepszych artystów z przeprowadzonych wcześniej odcinków - MUSI się tam znaleźć Antoni Syrek-Dąbrowski! Pozdrowienia dla tego pana!
TeOFFil 27.04.2016 10:26
Takiej właśnie imprezy mi w mieście brakowało. Cyklicznego stand-upu!! Zalewski - nikt inny nie powinien brać się za prowadzenie takich imprez!! Choć mógłby kiedyś zajechać swoim programem ;)
27.04.2016 10:11
Było wesoło. Antek wymiata ? polecam
floł 27.04.2016 08:34

Polecane z kategorii kabaret