Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

Kabaret Wrocław - Bilety na kabarety 2022/2023


Kabaret Neo-Nówka - 20-lecie - realizacja dla telewizji Polsat

WYPRZEDANE

Kabaret Neo-Nówka - Żywot Mariana - realizacja dla telewizji Polsat

 KUP BILET

Polska Noc Kabaretowa 2022

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - "Bez Wąsów" program dla dzieci

 KUP BILET

Kabaret Hrabi - Wady i Waszki

WYPRZEDANE

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Kabaret Smile - "Nowy" program na 20-lecie

 KUP BILET

Andrzej Poniedzielski - Nowa płyta "BA"

 KUP BILET

Marcin Patrzałek - Inicjacja

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Dobry Wieczór: Grupa MoCarta, Kabaret Hrabi, Adam Nowak, Artur Andrus, Andrzej Poniedzielski

 KUP BILET

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

 KUP BILET

Filharmonia Dowcipu - 15 lat na scenie - The best of

 KUP BILET

Kabaret Młodych Panów - Co się stało?

 KUP BILETKabaret Wrocław

Premierowe skecze w wykonaniu gwiazd polskiego kabaretu? Koniecznie musisz to zobaczyć! Już teraz tego rodzaju wydarzenia rozpoczynają się w całym kraju. We Wrocławiu czeka na Ciebie wiele wyjątkowych propozycji, takich jak Polska Noc Kabaretowa 2022. Zwróć uwagę w szczególności na tę pozycję. Program jest bardzo ciekawy — sprawdź to!

Polska Noc Kabaretowa 2022 — już dziś zamów bilety

Polska Noc Kabaretowa 2022 to wydarzenie dostarczające wiele radości. Impreza trwa około 3,5 h — osoby, które już brały udział w takich eventach, twierdzą jednak, że to stanowczo za krótko. Zapewniamy, że program jest bardzo bogaty! Wystąpią m.in.: Kabaret Skeczów Męczących, Kabaret Młodych Panów, Kabaret Nowaki, ale nie tylko! To epicki skład artystów z udziałem Roberta Górskiego. Legendarna Polska Noc Kabaretowa 2022 wyśmiewa aktualne afery oraz lokalne sukcesy. To spojrzenie na rzeczywistość oczami kabaretów. Koniecznie weź w niej udział — przejdź do serwisu internetowego biletyna.pl, gdzie znajdują się bilety na to wydarzenie.
Polska Noc Kabaretowa wraz ze startem imprezy dostarczy Ci wiele emocji i łez — oczywiście dzięki dużej dawce śmiechu! Kabaret Skeczów Męczących czy Kabaret Młodych Panów to grupy komików, które Cię zachwycą. Należy tu również wspomnieć o Kabarecie Smile czy Kabarecie Nowaki — oni też przekażą Ci silną dawkę pozytywnej energii. Zdecyduj się już dziś na Polską Noc Kabaretową. Bilety dostępne w naszym serwisie są dostępne dla wielu miast. Jeśli chodzi o Wrocław, to wyjątkowa edycja największej kabaretowej trasy przypada na 23 października 2022 roku. Już dziś nie planuj sobie nic na ten dzień — postaw na wydarzenie w wykonaniu śmietanki polskiego kabaretu!

Kabaret Skeczów Męczących — sprawdź ten event

Kabaret Skeczów Męczących — zainteresuj się wydarzeniem z jego udziałem. Przyniesie on wiele pozytywnych emocji. Wraz ze startem imprezy z udziałem artystów, nie pożałujesz, że się wybrałaś/eś. Artyści z tego kabaretu wystąpią podczas imprezy Polska Noc Kabaretowa 2022. Jest to wyjątkowa edycja największej kabaretowej imprezy. Przejdź do serwisu internetowego biletyna.pl. Bardzo ważna informacja — musisz mieć wydrukowane bilety. Zapraszamy na premierowe skecze. To będzie impreza roku!

Kabaret Młodych Panów — to jest wydarzenie!

Są wydarzenia, których pomijać nie wypada ze względu na emocje, jakie im towarzyszą. Polska Noc Kabaretowa 2022 zdecydowanie się do nich zalicza. Imprezę tworzy bowiem największy epicki skład artystów. Poza tym, że wystąpi Kabaret Skeczów Męczących, to zagości również Kabaret Młodych Panów. Polska Noc Kabaretowa 2022 gwarantuje niezapomnianą zabawę. Jeśli nigdy nie miałeś okazji w niej uczestniczyć — zmień to już dziś. Sprawdź również inne wydarzenia, które będą mieć miejsce we Wrocławiu. Może skusisz się na spektakl w teatrze?

Ostatnio dodane w kategorii Kabaret