kabaret Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz. Polska jest najśmieszniejsza.

kabaret Krzysztof Daukszewicz

Krzysztof Daukszewicz. Polska jest najśmieszniejsza.

Krzysztof Daukszewicz. Polska jest najśmieszniejsza. - Bilety na kabaret

Autorski program satyryczny Krzystofa Daukszewicza, w którym satyryk nie tylko celnie wskazuje
i wyśmiewa absurdy dzisiejszego społeczeństwa, ale też przypomina swoje hity, takie jak „Listy do Hrabiego” czy opowieści ze zbioru „ Meneliki”.

Krzysztof Daukszewicz urodził się 30.10.1947 w Wichrówie. Jest satyrykiem, poetą, kompozytorem, gitarzystą i piosenkarzem.

Krzysztof Daukszewicz występuje z własnymi programami satyrycznymi, realizował programy w TV. Jest autorem kilkunastu książek. Ma swoją rubrykę w tygodniku Przegląd.

Od 2005 jest stałym gościem programu publicystyczno-satyrycznego Szkło kontaktowe nadawanego na antenie TVN24. W 2011 roku Daukszewicz wziął udział w nagraniu utworu "Cudne Mazury" powstałego w ramach akcji "Mazury Cud Natury", promującego region Mazur. Autor kompozycji Krzysztof "Dżawor" Jaworski znany z występów w grupie Harlem zaprosił do nagrań także innych artystów związanych z regionem w tym: Janusza Panasewicza z Lady Pank, Ryszarda Rynkowskiego, Piotra "Petera" Wiwczarka z Vader oraz Pawła "Draka" Grzegorczyka z zespołu Hunter.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Krzysztof Daukszewicz. Polska jest najśmieszniejsza.

Recital Krzysztofa Daukszewicza - jesteśmy bardzo zadowoleni Pan Krzysztof w wysokiej formie. Polecam !
Pan Krzysztof bawi do łez i po raz kolejny udowadnia, że szara codzienna rzeczywistość również może być zabawna.
Capricorn 18.11.2013 08:13
Występ Pana Daukszewicza jest zawsze super profesjonalny.
Od lat staram się uczestniczyć we wszystkich spotkaniach z p.Daukszewiczem,które są organizowane w Poznaniu. Od lat też z tych spotkań wychodzę zadowolona. Wysoki poziom artystyczny,w tekstach żywa reakcja na polską rzeczywistość, piosenki mają "drugie dno" - zmuszająca często do mniej wesołych refleksji. Tylko PODZIĘKOWAC I PROSIĆ O WIĘCEJ !

Polecane z kategorii kabaret