kabaret

MIKOŁAJKI Z KABARETEM KaŁaMaSz

kabaret

MIKOŁAJKI Z KABARETEM KaŁaMaSz

MIKOŁAJKI Z KABARETEM KaŁaMaSz - Bilety na kabaret

Wystąpią:
Jacek Łapot
Sylwester Maciejewskim
Dariusz Szweda

Aktorzy znani z serialu „Ranczo”, bywalcy „Ławeczki”. Potrafią na trzeźwo zagrać każdą dawkę promili. Korzystają ze swoich doświadczeń: „lata pracy na ulicy...”

Ulubieńcy prostych ludzi i prezesów spółek. Każdy by chciał: „siedzieć, popijać i żeby telewizja mu za to płaciła”. Dobrali się z niejakim Jackiem Łapotem (ex-kabaret „DŁUGI”) Anonimowym Analogowym Abstynentem, żeby we wspólnym programie kabaretowym „Z ławeczki do Europy” pokazać światu nasz „produkt eksportowy”.

W Sevre pod Paryżem znajduje się wzorzec METRA, a w każdej polskiej gminie pod sklepem – wzorzec MENELA. KA-lus-ŁA-pot-MA-ciejewski-SZ-weda

Nazwa kabaretu to akronim. Najlepiej zażywać 3 razy dziennie.
Autor tekstów – Jacek Łapot .
Kompozytor i akompaniator – Dariusz Szweda.

Łapot Jacek – twórca kabaretu Długi. Od 30 lat autor wielu audycji radiowych i telewizyjnych, związany z radiową Trójką i różnymi projektami telewizyjnymi.

Maciejewski Sylwester – aktor teatralny i filmowy. Na koncie kilkadziesiąt ról w teatrach Komedia i Powszechnym, gdzie spędził 30 lat swojego życia. Największe sukcesy to role w teatrze telewizji „Hamlet we wsi Głucha Dolna”, „Na szkle malowane”, w filmie „Pieniądze to nie wszystko” oraz w ostatnio w serialu „Ranczo”. Kolejny stały bywalec Wilkowyjskiej ławeczki w kabarecie.

Szweda Dariusz – pianista, kompozytor, aranżer. Najlepszy muzyk w zespole. Bo jedyny.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Piaseczno

Recenzje i opinie: MIKOŁAJKI Z KABARETEM KaŁaMaSz

Brak recenzji

Polecane z kategorii kabaret