kabaret

Maciej Stuhr - Wieczór Kabaretowy

kabaret

Maciej Stuhr - Wieczór Kabaretowy

Maciej Stuhr - Wieczór Kabaretowy - Bilety na kabaret

Bardzo dobry aktor (dwukrotna nominacja do Nagrody Polskiej Akademii Filmowej Orły, laureat podwójnej Nagrody im. Zbyszka Cybulskiego 2008, członek zespołu Teatru Nowego Krzysztofa Warlikowskiego, Ambasador Europejskich Nagród Filmowych EFA).

Wspaniały kabareciarz (wielokrotny laureat przeglądu kabaretów Paka w Krakowie oraz lidzbarskich wieczorów Humoru i Satyry),

Niezastąpiony konferansjer. Cechuje go urok i talent komediowy, także improwizacyjny. Z kabaretem rozpoczął przygodę już w liceum. Kabaret "Po Żarcie" występował na wielu przeglądach, m.in. krakowskiej "Pace", zjednując sobie stale powiększające się grono zwolenników. Maciej Stuhr jest autorem większości tekstów kabaretu.

Spektakl kabaretowy Macieja Stuhra to niepowtarzalna okazja, by zobaczyć tego wspaniałego aktora i kabareciarza w Gdańsku. Ze względu na liczne role filmowe i teatralne, Maciej niezwykle rzadko występuje z programem kabaretowym. W Gdańsku wystąpi po ponad 4 latach!

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Maciej Stuhr - Wieczór Kabaretowy

pierwszy raz goscilismy na tego typu imprezie jestesmy zachwyceni zarowno Panem Mackiem,ktorego bardzo lubimy jak i cala opr awa ,bardzo sprawna organizacja na pewno skorzystamy jeszcze nie jeden raz Jola i Jan
To mój "pierwszy raz" Sztura i na pewno wybiorę się kolejnym razem. Świetny występ, świetna atmosfera, świetny kontakt z publicznością!!! Polecam
Bardzo lubie Stuhra, ale oczekiwalam, ze po 5 latach i w tej cenie za bilety zaprezentuje nowy program. ANI JEDEN skecz nie byl nowy. Bawilam sie dobrze, bo sam Stuhr prezentuje inteligentne poczucie humoru. Jednak tak jak napisalam po kims takim jak Pan Maciej i po tak dlugiej przerwie oczekiwalam nowego programu lub chociaz 3-4 nowych skeczow.
Agnieszka Szewczuk-Milczarek 03.03.2010 12:00
Kabaret Maćka Stuhra to kwintesencja iteligentnego i wysublimowanego humoru. Co prawda wiele skeczy/dowcipów to stare numery, które już wcześniej widziałem, ale Maciek opowiada je w sposób, który nie pozwala się nudzić.
Maciej Stuhr jak zwykle fantastyczny!
zSuhr jest zawsze niezły, ale zbyt dużo starych numerów

Polecane z kategorii kabaret