kabaret

Marcin Daniec

kabaret

Marcin Daniec

Marcin Daniec - Bilety na kabaret

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”, które gromadzą przez telewizorami rekordową publiczność. Prowadził również lubiany przez publiczność „Hit Dekady” oraz „Euro Show” w TVP2.

Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody.
Marcin Daniec głosami czytelników „Tele-Tygodnia” został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”.

Nic dziwnego, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

10.11.2021, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET
 KUP BILET
 KUP BILET

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Marcin Daniec

Występ mistrza Marcina Dańca w Sępólnie Kraj., był prawie dwu godzinnym show.. Pełna czasowych wydarzeń i puent z życia wziętych o autostradzie A1, o telefonach komórkowych, o politykach....... Polecam w 100%,. Mistrzu 100 lat :-)
Jestem bardzo zadowolona z występu p. Marcina Dańca i organizacji.
Występ - rewelacja! Pan Marcin całym sercem oddany publiczności. Wirtuozeria słów, skojarzeń, aluzji... Jak najbardziej polecam!
Świetny występ, pan Marcin jest w świetnej formie i potrafi rozbawić do łez. Dziękujęmy że wybrał Sępólno Krajeńskie nad Opole :)
Bardzo miłe spędziliśmy czas, Pan Marcin swoim monologiem sprawił, że czułam się zrelaksowana, rozbawiona go lez, zainspirował do wychodzenia z domu. Będę korzystać z kolejnych atrakcji. Dziekuje
Najwyzszy poziom aktorstwa satyrycznego. Znakomity kontakt z publicznością Pana Marcina. Ukłony dla Pana Dańca.
Polecam. Świetne wykonanie wielkiego artysty. Teksty na czasie. Bardzo dobry kontakt z publicznością.
Teresa 10.08.2021 22:29
Świetna impreza Pan Marcin Daniec najlepszy, nasz ulubiony 👍
Fajnie zorganizowane, bezpiecznie -każdy w maseczce, do wyboru stoliki oraz widownia O Samym Marcinie Dańcu to nie ma co pisać- mistrz nad mistrze 
Davidoffgold 24.09.2020 08:57
Swietny wystep i duzo smiechu - jak zawsze !
Genialny występ, Pan Marcin porwał publiczność :) Dziękujemy za wspaniałą zabawę!
Było super Super występ napewno będę na następnym wystepie
Rewelacja, śmiesznie i z klasą, Pan Marcin w 100% formie
WIELKIE ROZCZAROWANIE. Niesmak i poczucie zmarnowanego czasu. Szkoda, bo kiedyś było inaczej. Miałam wrażenie, że znalazłam się na akademii na cześć PIS. Straszno! Gwiazdkę trzeba było zaznaczyć.
Marcin Daniec zawsze swietnie rozluznia widownie i tak juz od wielu lat . Jest niezwykle kontaktowy i ,, kompatybilny ,, nawet z tym najmlodszym widzem . chociaz z pewnoscia esencje mono- logu odnajduja ci z generacji p. Danca .
pozytywnie, super zabawa, zdecydowanie polecam!
Mateusz 20.01.2020 12:24
super występ!
kasiap 20.01.2020 12:03
Było super
jestem dużym fanem a raczej byłem . Wiernie oglądałem w tv ale to co wydarzyło się na scenie było wiecem wyborczym za który musiałem zapłacić . Oczywiście śmiać można się z lewicy i prawicy ale nie tylko z jednej strony i to na poziomie 99% . Byłem dwa razy pierwszy i ostatni . To najśmieszniejsze co mogę o tym wydarzeniu powiedzieć .
Super występ ,pan Marcin potwierdził swoją klasę artysty i człowieka.Błyskotliwy,dyplomatyczny,kulturalny i porywający publiczność.Młodzi artyści powinni czerpać wzorce.Zazdroszczę talentu.Czekam z niecierpliwością na kolejną wizytę w Kaliszu.Barbara
Pan Marcinek jak zawsze dał radę 😉 Interakcja z publicznością niczym zawodowy standuper😂
byk90 20.01.2020 08:45
JAK ZAWSZE NAJLEPSZY!!!!!!!!!!!!!!! WIELKIE BRAWA.
Super. Elita polskiej rozrywki. Nie wiadomo kiedy zleciały dwie godziny.
Pan Daniec jak zawsze na wysokim poziomie.👍👍👍
Super program, przesympatyczny Pan Marcin rozbawił publiczność :-)
Świetny występ! Chętnie wybrałabym się jeszcze raz. Pan Marcin Daniec urzeka swoją bezpośredniością i trafnymi spostrzeżeniami.
Prawie dwie godziny rozrywki. Występ przygotowany profesjonalnie. Wspaniały kontakt z publicznością.
Bylo super wystep wspanialy swietna zabawa
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret