kabaret Marcin Daniec

Marcin Daniec - Jubileuszowy program "półwolnościowy"

kabaret Marcin Daniec

Marcin Daniec - Jubileuszowy program "półwolnościowy"

Marcin Daniec - Jubileuszowy program "półwolnościowy" - Bilety na kabaret

Znany wszystkim, krakowski artysta kabaretowy i satyryk. Nawiązuje z publicznością unikalną więź, która kocha go za różnorodne postacie, w które się wciela. Marcin Daniec stara się poruszać tematy z życia wzięte, komentuje bieżące wydarzenia w Polsce i na świecie, nie boi się wprowadzania do swych programów elementu piosenki.

Tym razem na występ w Kuźni Kulturalnej data 4 czerwca została wybrana nieprzypadkowo. W tym dniu 2019 roku obchodzimy 30-lecie pierwszych wolnych wyborów po upadku komunizmu. Marcin Daniec na tą okazję przygotował specjalny JUBILEUSZOWY PROGRAM "PÓŁWOLNOŚCIOWY".

Marcin Daniec jest jednym z najpopularniejszych satyryków w historii polskiego kabaretu. Od lat święci triumfy na scenach w Polsce i za granicą. Fenomen Marcina Dańca wiąże się jego znakomitym kontaktem z publicznością, której reakcje stają się częścią programu.

Daniec jest znaną postacią telewizyjną, autorem i głównym wykonawcą programów: „Meeting Kabaretowy” oraz „Marzenia Marcina Dańca”, które gromadzą przez telewizorami rekordową publiczność. Wyrazem sympatii publiczności dla Marcina Dańca są liczne nagrody.
Marcin Daniec głosami czytelników „Tele-Tygodnia” został uznany „Satyrykiem Wszechczasów”.

Nic dziwnego, że Marcin Daniec przez cały rok odwiedza sale koncertowe w kraju i za granicą. Daniec ma to szczęście, że sympatia ludzi przekłada się na frekwencję na koncertach.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Marcin Daniec - Jubileuszowy program "półwolnościowy"

Cała grupa bawiliśmy sie wyśmienicie, wyszliśmy z uśmiechem na twarzy i dobrymi humorami:)
Świetna zabawa. Bardzo lobię Pana Marcina i jego humor.
Świetna zabawa!
Super!
Występ wspaniały, doskonały kontakt z publicznością. Uśmialiśmy się do łez.

Polecane z kategorii kabaret