kabaret Marcin Daniec

Kabaret Marcina Dańca

kabaret Marcin Daniec

Kabaret Marcina Dańca

Kabaret Marcina Dańca - Bilety na kabaret

Marcin Daniec to doskonale znany artysta kabaretowy, najpopularniejszy polski satyryk ostatniego dwudziestolecia. Twórca kultowej serii „ Marzeń Marcina Dańca” oraz laureat wielu nagród,w tym prestiżowej „Złotej Telekamery”. Uwielbiany za wcielenia Marcinka, Górala, Waldemara K. czy Pana Ignacego, a także za wchodzące w kanon polskiego kabaretu monologi „Gołota” „Syrenka” czy „Pusia”.

W najnowszym programie Marcin Daniec przypomina swoje kultowe monologi oraz- w różnych wcieleniach – komentuje współczesne wydarzenia społeczne i polityczne.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje Kabaret Marcina Dańca

Występ doskonały.
Kuźnia Kulturalna to jest to chyba nie ma drugiej takiej w Warszawie. Obsługa mega grzeczna, kulturalna, profesjonalna i dbająca o klienta a sam występ Pana Marcina no nie ma co pisać bo wiadomo że mega zarąbisty :)Polecam i będę polecać wszystkim moim znajomym.
Jestem bardzo zadowolona mile spędzony wieczór. Jedyną rzecz do czego bym się przyczepila to toaleta w Kuźni, moim zdaniem fatalna jak na taki lokal.
Niestety, występ Marcina Dańca to kompletna porażka! Cześć dowcipów "odgrzewanych", np. te dotyczące programów kulinarnych w TV. Pozostałe dowcipy - po prostu mało śmieszne i nudne; np. duża, za duża porcja dowcipów dotyczących manii korzystania z komórek; ile można na ten temat? Reasumując, Daniec utracił swój polot, swoją świeżość i jest dowodem na to, że artysta powinien wiedzieć, kiedy zejść ze sceny. On zdecydowanie już powinien - i to pomimo braw, które z sali otrzymał, czemu się dziwię ... . Organizacja występu też dosyć średnia: ciasno na sali, kłopoty z nagłośnieniem - przesterowane, "huczące" głośniki.
Płakałam ze śmiechu. Na prawdę warto było obejrzeć Pana Marcina.
Marcin Daniec zawsze w formie!
Występ w porządku...mieliśmy możliwość oderwania się od codziennej szarości... Renata
niech żałuje kto nie był
Występ bardzo udany, mile spędzony wieczór. Obsługa ze strony Bilety na kabarety również sprawna i bez zarzutów.polecam
Super występ !, uśmiałam się do łez !
Występ Marcina Dańca był super. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Nowożeńcy
Jozin z Bazin 23.09.2017 19:45
Ogólnie super występ i zabawa. Powinno być takich więcej, polecam.
Występ świetny poczucie humoru na wysokim poziomie tak jak osoba Pana Marcina Dańca Nie zostawił suchej nitki na politykach - wszystkich opcji :) Nawiązuje kontakt z widzami co jest bardzo miłe Trafił w 100% w moje poczucie humoru Zapraszamy ponownie do Rawy Maz
Było super ????
Występ na poziomie, mimo upływu lat wciąż trzyma wysoki poziom
Za dużo polityki Panie Daniec!!!!
BARDZO DOBRY WYSTĘP.
było super choć trochę za krótko
Marcin Daniec jak zawsze rewelacyjny!
Miło i bardzo wesoło spędzony czas.Wyrazy uznania dla Marcina Dańca za ciekawe i dowcipne przedstawienie aktualnych wydarzeń w naszym kraju :-))))
rówieśnik M.Dańca 26.02.2017 16:59
Marcin Daniec jak zawsze pozamiatał :-) Śmiech i radość z bycia w Kuźni :-) Pozdr.
cudowne miejsce,występ artysty udany.Przednia zabawa!!
Występ przesmieszny. Uwielbiamy Pana Marcina Dańca.
Było super.
Jak zwykle p. Marcin jest NIEZAWODNY, Polecam
Wysoki poziom artystyczny, Daniec przez dwie godziny bardzo się starał, świetny kontakt z publicznością, profesjonalista, widać ze dawał z siebie wszystko, bardzo śmiesznie, czysta rozrywka!
Super występ i miło spędzony wieczór polecam
Daniec mnie zaskoczył. Obrażaniem ludzi, którzy są na występie. Bardzo mi się to niespodobało. Nikt nie lubi być obrażany. Nie oceniam tego występu pozytywnie. Ale jak ktoś chce się wyśmiewać z sąsiada siedzącego obok to jak najbardziej polecam!
Super wystep. Super relax. Marcin Daniec jak zwykle w formie rozbawial do łez. Dwie godziny smiechu gwaratowane :) Serdecznie polecam!!!
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret