Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-12-2022

kabaret

Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”

kabaret

Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”

Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było” - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

Znany i lubiany Maurycy Polaski zaprasza na urocze spotkanie w nastroju liryczno – kabaretowym, pt. „Jeszcze tak nie było”. Nieczęsto zdarza się, żeby skutecznie połączyć teksty i piosenki kabaretowe z delikatną nutką liryki. Ale tym razem efekt jest wyborny. Ten program traktuje przede wszystkim o miłości. Oglądając go, uświadomicie sobie Państwo za jednym posiedzeniem, ileż ona ma niezdiagnozowanych aspektów! Przedstawiony zostanie głównie męski punkt widzenia. A to z tej prostej przyczyny, że na scenie pojawi się ON.

Maurycy Polaski jest dyplomowanym aktorem. Większość zawodowej kariery poświęcił kabaretowi. Popularność zdobywał w Kabarecie pod Wyrwigroszem i w „Spotkaniu z balladą”. Związany jest również z krakowskim teatrem STU. Występuje, pisze muzykę i teksty. A do tego, jak się okazuje, jest osobnikiem niezwykle wrażliwym na punkcie płci. Zwłaszcza pięknej. Ma też gitarę i nie zawaha się jej użyć… Na scenie liczy się osobowość i urok artysty, które Maurycy Polaski niewątpliwie posiada. I to w dużych ilościach.

Od pewnego czasu artysta na swoim Facebooku: „Maurycy Polaski – Jeszcze tak nie było” oferuje codzienną dawkę ironii w satyrycznej pigułce zatytułowanej „Mój przekaz dnia”. Przekazy obecne są również na jego kanale YouTube. Kilkanaście z nich usłyszą również Państwo w trakcie koncertu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje i opinie: Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”

Fantastyczny wieczór, pełen profesjonalizm, świetny kontakt z publicznością. Gorąco polecam. Eli
28.09.2020 07:54
Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”
Kraków, 25.09.2020
Klub Aleksandry
Jak zawsze wspaniały wystep. Gratuluje Panie Maurycy !
MagdaLena 27.09.2020 15:00
Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”
Kraków, 25.09.2020
Klub Aleksandry
Rozrywka na najwyższym poziomie ! Wspaniały kontakt z widzami, niezwykłe poczucie humoru, teksty i muzyka, które uwodzą słuchacza, urok osobisty - to Maurycy !
Ewa 26.09.2020 10:31
Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”
Kraków, 25.09.2020
Klub Aleksandry
Bardzo dobra organizacja spektaklu. Służby porządkowe uprzejme, bez zastrzeżeń. Bezpieczeństwo zapewnione, szczególnie przez zakaz wnoszenia broni palnej. (Umieszczony znak zakazu może sugerować taką możliwość na innych imprezach - proponuję zlikwidowanie tego znaczka).
Karol G 23.08.2020 10:59
Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”
Kraków, 22.08.2020
NCK, Nowohuckie Centrum Kultury - Scena NCK

PROMOCJA DNIA

-25%

Pruszków
03.12.2022 17:00

bilety od 110,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii kabaret