kabaret

Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”

kabaret

Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”

Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było” - Bilety na kabaret

Znany i lubiany Maurycy Polaski zaprasza na urocze spotkanie w nastroju liryczno – kabaretowym, pt. „Jeszcze tak nie było”. Nieczęsto zdarza się, żeby skutecznie połączyć teksty i piosenki kabaretowe z delikatną nutką liryki. Ale tym razem efekt jest wyborny. Ten program traktuje przede wszystkim o miłości. Oglądając go, uświadomicie sobie Państwo za jednym posiedzeniem, ileż ona ma niezdiagnozowanych aspektów! Przedstawiony zostanie głównie męski punkt widzenia. A to z tej prostej przyczyny, że na scenie pojawi się ON.

Maurycy Polaski jest dyplomowanym aktorem. Większość zawodowej kariery poświęcił kabaretowi. Popularność zdobywał w Kabarecie pod Wyrwigroszem i w „Spotkaniu z balladą”. Związany jest również z krakowskim teatrem STU. Występuje, pisze muzykę i teksty. A do tego, jak się okazuje, jest osobnikiem niezwykle wrażliwym na punkcie płci. Zwłaszcza pięknej. Ma też gitarę i nie zawaha się jej użyć… Na scenie liczy się osobowość i urok artysty, które Maurycy Polaski niewątpliwie posiada. I to w dużych ilościach.

Od pewnego czasu artysta na swoim Facebooku: „Maurycy Polaski – Jeszcze tak nie było” oferuje codzienną dawkę ironii w satyrycznej pigułce zatytułowanej „Mój przekaz dnia”. Przekazy obecne są również na jego kanale YouTube. Kilkanaście z nich usłyszą również Państwo w trakcie koncertu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

21.03.2022, 20:30 Kuźnia Kulturalna
 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Warszawa

Recenzje i opinie: Maurycy Polaski: „Jeszcze tak nie było”

Fantastyczny wieczór, pełen profesjonalizm, świetny kontakt z publicznością. Gorąco polecam. Eli
Jak zawsze wspaniały wystep. Gratuluje Panie Maurycy !
MagdaLena 27.09.2020 15:00
Rozrywka na najwyższym poziomie ! Wspaniały kontakt z widzami, niezwykłe poczucie humoru, teksty i muzyka, które uwodzą słuchacza, urok osobisty - to Maurycy !
Bardzo dobra organizacja spektaklu. Służby porządkowe uprzejme, bez zastrzeżeń. Bezpieczeństwo zapewnione, szczególnie przez zakaz wnoszenia broni palnej. (Umieszczony znak zakazu może sugerować taką możliwość na innych imprezach - proponuję zlikwidowanie tego znaczka).

Polecane z kategorii kabaret