kabaret Mazurska Noc Kabaretowa

18. Mazurska Noc Kabaretowa

kabaret Mazurska Noc Kabaretowa

18. Mazurska Noc Kabaretowa

18. Mazurska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

18 lat to młodość, ale już krok w dorosłość. To piękny czas swobody, ale także pierwsze, poważne wybory. To moment, w którym chcemy, by czas się zatrzymał.

Podobnie będzie na tegorocznej 18. MAZURSKIEJ NOCY KABARETOWEJ!

Zaprosiliśmy doświadczonych scenicznie wykonawców, pełnych emocji i radości życia, którą zechcą się podzielić z kochającymi lato, Mazury i kabaret – czyli z naszą znakomitą publicznością.
Ale także i młode wschodzące gwiazdy polskiej sceny kabaretowej – nagrodzone podczas tegorocznego Przeglądu Kabaretów PAKA.
Mężczyźni inteligentni, dowcipni, zabawni, znakomicie tańczący – wszyscy nieodparcie przystojni!
Do tego kilka niezwykłych, temperamentnych kobiet i Mazurska Noc Kabaretowa zapowiada się wyjątkowo!

Przyjadą z Lublina, Cieszyna, Krakowa, Tychów, Białegostoku, Zielonej Góry, Krakowa, Wrocławia i Warszawy czyli można powiedzieć z całej Polski po to, by pokazać swoje najlepsze i najnowsze skecze.
Na deskach najpiękniejszego amfiteatru w Polsce zobaczymy więc:
SMILE, KABARET MŁODYCH PANÓW, ŁOWCÓW.B, IRENEUSZA KROSNEGO, KRZYSZTOFA PIASECKIEGO, FAIR PLAY CREW, KABARET K2, KABARET CHYBA I LAUREATÓW 32. PAKI.
Nowością i niespodzianką będzie wyjątkowy duet czyli:
KATARZYNA ZIELIŃSKA Z MARZENĄ ROGALSKĄ
A wszystko w znakomitej oprawie muzycznej przygotowanej przez MARCINA PARTYKĘ I ZESPÓŁ THE JOBBERS.

*Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje 18. Mazurska Noc Kabaretowa

Po raz pierwszy na tym wydarzeniu! zachwyt i ubaw do łez! nasi ulubieńcy jak zwykle w szczytowej formie.
Znakomita zabawa. Brawa za prowadzenie dla kabaretu Łowcy.B
Najsłabsza z 18 nocy MAZURSKA NOC KABARETOWA. Po raz pierwszy (oglądałam na żywo dotychczas w Amfiteatrze 6 takich imprez) jeszcze w trakcie trwania imprezy chciałam opuścić Amfiteatr. Za rok już wiem nie kupię biletów - wybiorę się na inne wydarzenie.
było OK tylko miejsciówki do siedzenia popadły kiepskie bo przy chodniku przez który ciągle maszerowali ludzie
Kabareton to już moja tradycja i zawsze się dobrze bawię, jednak ten był inny, inni artyści, osobowości nie psujace do tej imprezy jak Future Folk czy panie konferansjerki... to nie na Kabareton. Mam refleksje jedna - coś jest na rzeczy, że to TVP2 emintuje i artyści byli wybierani zgodnie z upodobaniem stacji prezesa stacji. Na pewno będę za rok - tradycja to tradycja.
Ogólnie dobrze, ale... -zbyt ugrzecznione występy -dość drętwa pierwsza część -Rogalska i Zielińska - na minus -Zakopower - na minus -no i brak dachu... prawie zawsze akurat na Mazurską Noc Kabaretową jest kiepska pogoda... :/ Laureaci Paki trochę uratowali ten wieczór. Ogólnie w porównaniu do poprzedniego roku, było sporo słabiej.
Bylo rewelacyjnie. Za rok koniecznie sie wybierzemy.
Pełne zadowolenie. Organizacja na najwyższym poziomie. Dużo śmiechu i zabawy. Do zobaczenia za rok!
umiarkowanie przeciętne
Było suuuuper ?
Było super!!!! Nie sugerujcie sie oznaczeniami sektorów typu A2 lub A3!!! Nie ma czegoś takiego jak a 2 lub 3. Nikt z obsługi nie wiedzial! Jest tylko sektor A.B.C.D i podany rząd. Kilka osób w tym ja dlugo szukalo miejsca, ale i tak polecam!!!!
świetne zabawa , super skecze atmosfera warto było przejechać ponad 400km by to zobaczyć wrócę tam za rok :)
Porażka... Nie dało się szczerze pośmiać! Niech formacje kabaretowe zaczną tworzyć skecze zamiast śpiewać beznadziejne piosenki, które nigdy nikogo nie śmieszą. Panie Zielińska i Rogalska to w ogóle nie wiem po co i dlaczego tam występowały nie mając NIC wspólnego z kabaretem
To było coś strasznego!!! Gniot nie do oglądania. Rogalska i Zielińska wiocha na całego!!! Porażka, nigdy więcej tam mnie nikt nie będzie oglądał!
Tragedia!!! To była smutna PIS-owska żenada nie mająca nic wspólnego z kabaretem!!!
Słabiutki był ten kabaret, chyba juz sie tam nie wybiore niestety, szkoda kasy ;(
Pod względem organizacyjnym i cała impreza ok jestem zadowolony ale szczerze byłem rok temu i raczej zabrakło parę znanych grup
Najbardziej podobali mi się prowadzący- Łowcy.B, byli prześmieszni.
To moja pierwsza Noc Kabaretowa na żywo w amfiteatrze w Mrągowie. Do tej pory oglądałam jedynie w telewizji. Wrażenia? Dla mnie za mało było Ireneusza Krosnego i Fair Play Crew :) Ponadto nowe kabarety (laureaci Paki) zaprezentowały się wspaniale. Świetnie się bawiłam i już planuję przyjazd tutaj za rok.
Dno, rozczarowanie, bardzo niski poziom.
gdybym oglądał w tv to bym przełączył na żywo oglądałem Panie wspomagające prowadzących nie wiadomo poco tam były i były żenujące, mało znanych kabaretów, łowcy.B mistrzostwo smail rwnież reszta lipa.
Może brakło kilku czołowych kabaretów, anie nie wszystko można mieć w przeciągu kilku godzin. Największe brawa dla Smile, Młodych Panów oraz Chyba. Natomiast słabo ocenia prowadzące Zielińską i gwóźdź programu Rogalską. Akurat w Mrągowie szału nie było
Bardzo mi się podobało :-)
Z roku na rok impreza jest coraz gorsza . nie które skecze nie bawią publiczności, a mało tego widoczność po usunięciu telebimów jest znikoma. Internetowe kupno biletów to horror wielu osób dlatego podjęliśmy decyzje, że po 10-latach oglądania na żywo koniec mazurskiej błazenady. Nie polecam i jestem bardzo, ale to bardzo zła na utopione 300 zł!!!
Żenada. Nie to co kiedyś.
Bawiliśmy się świetnie, mimo 36 rzędu wszystko było super widać.
Żałosne, pod egidą PiSu i Kurskiego wydarzenie ! Brak największych gwiazd kabaretu, a zaproszenie nieznanych i koszmarnie słabych wykonawców spowodowało, że tego po prostu nie dało się oglądać. Jestem zdegustowana i rozczarowana. Kolejna dziedzina, którą PiS z powodzeniem rozwalił. Dziwię się, że Wasze środowisko na coś takiego pozwoliło.
Bawiłam się dobrze, ale zawsze bywało więcej znanych kabaretów. Brakowało mi "tego czegoś"

Polecane z kategorii kabaret