kabaret Mazurska Noc Kabaretowa

20. Mazurska Noc Kabaretowa

kabaret Mazurska Noc Kabaretowa

20. Mazurska Noc Kabaretowa

20. Mazurska Noc Kabaretowa - Bilety na kabaret

21.MAZURSKA NOC KABARETOWA

6.07.2019 Mrągowo, godz. 19:30 „Mazurska jest kobietą!

W tym roku odsłaniamy ukrywaną do tej pory prawdę.

Mazurska jest kobietą! I to właśnie różne jej oblicza zaprezentujemy na deskach Amfiteatru w Mrągowie.

Będzie energetycznie, bo kto potrafi tyle wykrzesać z siebie siły witalnej jeśli nie płeć piękna?

Będzie komicznie – bo czy jest coś równie zabawnego jak kobieta szukająca czegoś w torebce?

Jednym słowem będzie świetnie.

W magiczny kabaretowy świat zaproszą nas:
kabaret Paranienormalni, Ani Mru-Mru, Neo-nówka, Fifarafa, Kałasznikof, Ewa Błachnio, Katarzyna Pakosińska, Ola Szwed, Olga Łasak oraz Laureaci 35. PAKI

A wszystko w znakomitej oprawie muzycznej przygotowanej

przez MARCINA PARTYKĘ I ZESPOŁY: ŻARÓWKI i THE JOBERS.

Całość transmitować będzie Telewizja POLSAT.

Zapraszamy!

*Organizatorzy zastrzegają sobie możliwość wprowadzenia zmian w programie.

UWAGA:

*Zakup biletów jest równoznaczny z akceptacją regulaminu znajdującego się na stronie:

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Recenzje 20. Mazurska Noc Kabaretowa

myślałem że na 20ty jubileusz wykonawcy zaprezentują coś ciekawego, niestety poza może dwoma występami całość była odgrzewana skeczami sprzed lat . myślę że już więcej nie pojadę do Mrągowa na Mazurską Noc Kabaretową . jest wielu wykonawców jak choćby Pan Daniec , Pan Poniedzielski , którzy na pewno podnieśli by jakość tej imprezy a tak pojawiają się stali wykonawcy , którzy nie mają już co zaprezentować i kolejny raz przedstawiają stare nudne skecze
Było super śmiesznie i wesoło.pogoda dopisała. Szkoda tylko że nie złapała mnie kamera telewizyjna. Ale i tak przyjadę za rok. Pokój już zarezerwowałam.
Super, ubawiliśmy się świetnie :) na pewno jeszcze odwiedzimy Mrągowo i Mazurską Noc Kabaretową :)
Super zabawa na żywo.Warto obejrzeć
Kabaret rewelacyjny! Oglądanie na miejscu występów na żywo daje dużo większą dawkę emocji i pozytywnej energii, niż oglądanie tego samego w telewizorze. Polecam Wszystkim!!
skecze już widziałem / słyszałem ,jak na jubileusz DWADZIEŚCIA lat Moję oczekiwania były DUUUUŻO większe . wiadomo obsada super ,ale to za mało ...ogólnie cienko
Super zabawa
Słabe występy kabareciarzy, tylko jeden był O.K. brak sprzedaży piwa, ogólnie kiepsko.
Super zabawa. Szczególnie podobał mi się Łukasz Rybarski w ostatnim wejsciu. Za rok będę z pewnoscią. Polecam
Zajefajny Koncert kabaretowy.Jadę na przyszły rok...
Spodziewałam się imprezy na dużo wyższym poziomie. Za 170 zł za bilet - uważam, że po prostu nie warto. Show zrobione jedynie pod to jak impreza wypadnie w TV. Niby hasło przewodnie głosiło "niech żyje widz" a teksty typu "zróbcie to czy tamto jak będziemy na wizji...żeby dobrze w telewizji wyglądało" - jak dla mnie... żenujące. Uważam, że w trakcie sławnej na cały kraj Mazurskiej Nocy Kabaretowej widz nie powinien nawet wiedzieć kiedy jest transmija, a kiedy przerwa reklamowa. Po to tam poszliśmy żeby dobrze się bawić, a nie "robić hałas". Dodatkowo po 23 od razu zaczęto używać mnóstwo wulgaryzmów w tekstach. Nie jestem przeciwnikiem, bo one też mają swoją funkcję i są zabawne. Jednak używanie ich w nadmiarze i co drugie słowo... po prostu zabawne nie było. Jestem rozczarowana i więcej się nie wybieram. Niektóre kabarety były naprawdę świetne i tu ukłony w stosunku do Grupy Mocarta, Ani Mru Mru i pozostałych, którzy zrobili dobrą robotę.
Kabareton niezwykle udany, Artur Andrus jak zwykle rewelacyjny, sypał rymami na czasie jak z rękawa, Łukasz Rybarski niesamowity i cała ekipa z kabaretu, Grzegorz Dolniak bardzo fajne skecze i nieźle podane, Paranienormalni i Ani Mru Mru przezabawni jednak jako koneser kabaretów skecze już mi znane, ogólnie występ ciekawy, nudno nie było, bardzo mile wspominamy.
Jeśli chodzi o organizację bez zarzutów. Trochę stare skecze.Duży minus brak możliwości kupna chociażby piwa niskoprocentowego jak to ma miejsce w Operze Leśnej w Sopocie oraz nie wygodne siedzenia brak oparć.
Szkoda, że powtarzały się skecze. Większość z nich już widziałam. Atmosfera jak zwykle niepowtarzalna
Bardzo dobry występ
Kabareton wspaniały, organizacyjnie fatalnie jedna osoba do skanu biletów przy bramce do zdecydowanie za mało.....problem damskiej toalety i kolejka na 40 min. żeby z niej skorzystać masakra....
Wszystko gra!
jak na jubileusz MNK już po raz 20 to szału i rewelacji typu fajerwerki to nie było
Wszystko EXTRA
Impreza dobrze zorganizowana, bezpiecznie, sprawnie.
świetnie wesoło ale dużą wadą jest wyjście z imprezy ciemne wąskie długie bez możliwości ewakuacji w razie jakiegoś aktu paniki
O wiele lepiej niż rok temu, mniej przerw i ciekawsze programy
Super zabawa po ciężkiej całorocznej pracy ekstra odreagowanie
Muszę przyznać że zawiodłam się tym razem, nie czeka się cały rok na coś co już się widziało. Gdyby nie kabaret Chyba i Grzegorz Dolniak byłoby smutno.Za rok będzie lepiej bo i tak się wybieram.
Spektakl dobrze zrobiony zabrakło troche nowego repertuaru niektórych zespołów kabaretowych
Doskonała organizacja, wreszcie impreza bez alkoholu na widowni- za to dodatkowe plusy dla organizatorów. Dobór kabaretów skromny ale wystarczyło by sie dobrze bawić. Prowadzący - Wójcik i "Góral" - na piatkę, CHYBA - chyba ... na trójkę , a Pan Jurek K. nie powalił tym razem , ale ogólnie świetna - zresztą jak zawsze w Mrągowie.
W zeszlym roku bylo ciekawsze. Dwa skecze powtorkowe. Takie wydarzenie to powinny byc premiery.
Niestety poziom impresy drastycznie spadł. Wiele skeczy to odgrzewany kotlet, a skecz kabaretu Paranienormalni, zapowiedziany jako premiera, był grany na imprezie w Mrągowie w ubiegłym roku. Pan, laureat Paki, za mocno zrzyna z amerykańskich standupowców. Te jego bluzgi to przesada, dla mnie to jest żenujące. W przyszłym roku odpuszczam sobie tą imprezę.
Po za nielicznymi skeczami, dużo odgrzewanych i już słyszanych i oglądanych. Kabareciarze mogliby włożyć trochę wysiłku by na 20 noc kabaretową przygotować coś nowego. Tyle jest absurdalnych sytuacji i decyzji obecnie rządzących, że tematy do skeczów same pchają się do ich stworzenia. A tak chyba czołówka polskich kabaretów przyjechała chyba do Mrągowa na relaks. Organizatorzy (ochrona), dlaczego wpuszczacie na taką imprezę pijane bydło !!! Siedziałem w otoczeniu osób, które tak naprawdę nie wiedziały gdzie są, wydając z siebie dzikie okrzyki i zionąc alkoholem. Ja się w pewnym momencie obawiałem o żony i moje bezpieczeństwo.
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret