Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

inne

"Między miłością a przeznaczeniem" / Karawana Opowieści

inne

"Między miłością a przeznaczeniem" / Karawana Opowieści

"Między miłością a przeznaczeniem" / Karawana Opowieści - inne
Dodaj do ulubionych
Ulubione

"Między miłością a przeznaczeniem"

Mówią, że miłość wszystko zwycięża. Ale czy nie jest to tylko pobożne życzenie? Czy potrafi ona przeciwstawić się przeznaczeniu i innymi osobom? Na ile my mamy wpływ na nasze życie? Będziemy starali się pokazać różne odpowiedzi zawarte w przepięknych opowieściach, zebranych z różnych stron świata. Nie zabraknie chwil wzruszenia, humoru, a także muzyki, granej przez nas podczas spotkania. Zapraszamy!

Opowiada grupa Karawana Opowieści w składzie:

  • Mirella Gliwińska,
  • Basia Songin,
  • Szymon Góralczyk.
UWAGA!
Wszyscy uczestnicy wydarzenia zobowiązani są do zachowania aktualnie obowiązujących zasad zawartych w procedurach bezpieczeństwa (dostępnych pod adresem: http://www.kultura.lomianki.pl/strona-142-procedury_covid...) oraz aktualnych zaleceń GIS.

Klauzula zgody na wykorzystanie wizerunku uczestnika imprezy organizowanej przez Centrum Kultury w Łomiankach:
Każdy uczestnik biorący udział w imprezach organizowanych przez Centrum Kultury w Łomiankach / CK wyraża zgodę na rozpowszechnianie, w celach promocji CK, swojego wizerunku w filmach i zdjęciach zrealizowanych podczas wydarzeń, w których dobrowolnie uczestniczył zgodnie z art. 81 ustawy z dnia 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych (tekst jednolity Dz.U. z 2006r. nr 90,poz. 631,z późniejszymi zmianami). W przypadku braku takiej zgody uczestnik imprezy organizowanej przez CK informuje organizatora przed rozpoczęciem imprezy, w której dobrowolnie uczestniczy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: "Między miłością a przeznaczeniem" / Karawana Opowieści

Brak recenzji

Polecane z kategorii inne