kabaret

Młodzi i Moralni - rejestracja TV Polsat

kabaret

Młodzi i Moralni - rejestracja TV Polsat

Młodzi i Moralni - rejestracja TV Polsat - Bilety na kabaret

"Młodzi i Moralni" to nowa odsłona niedzielnego pasma "Kabaret na Żywo". Współgospodarzami programu będą Kabaret Młodych Panów i Kabaret Moralnego Niepokoju oraz ich liderzy Robert Korólczyk i Robert Górski. Polska widziana oczami śląskiego zachodu i mazowieckiego wschodu. W ramach współpracy i rywalizacji pojawią się premierowe skecze oraz cykle typu "Rodzina na swoim", "W restauracji", "Gabinet terapeuty", "Rozmowy z psami", "Świat bez facetów", "Andrzej na nartach" czy "Przed willą". Start we wrześniu.

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

Brak wydarzeń

Brak wydarzeń

Recenzje i opinie: Młodzi i Moralni - rejestracja TV Polsat

Super zabawa, super impreza! Bliskość gwiazd Polskiego kabaretu na wyciągnięcie ręki! Polecam!
Śmieszni jak zawsze 😀
Sebastian 05.11.2021 09:23
Zabawa Super. Szkoda że po 10 odcinku koniec. Proszę o więcej 😀
Super zabawa i atmosfera. Nowe skecze piękne dekoracje, wykorzystane nowe technologie. Profesjonalizm wstępujących na scenie osób. Jedyny mankament to opóźnienie rozpoczęcia imprezy ponad 29 min.
Super impreza 😊
Krzysztof 31.10.2021 02:42
Rewelacja. Znakomita organizacja
Było super 😊
Dużo śmiechu, artyści świetni, dawno się tak dobrze nie bawiłam .....polecam ( p.s Agata Wątróbska i Ewa Błachnio the best)
Super program , usmialem sie do lez , polecam z calego serca ...Robert.
Świetny występ, śmietanka kabaretowa w najlepszym wydaniu :)
Świetna zabawa w doborowym towarzystwie. Jeśli ktoś się zastanawia nad pójściem, to polecam z czystym sumieniem. Minusy - ciężko z parkowaniem no i troszkę długo, ale to w końcu nagranie.
Wspaniała impreza, mnóstwo klaskania i jeszcze więcej uśmiechu ukrytego pod maskami :)
Kolejna wizyta na wydarzeniu. I po raz kolejny super. Świetna zabawa, fajna atmosfera.
To nie był po prostu występ dla publiczności, tylko faktycznie nagranie, z powtórkami, nagrywaniem burzy braw do jingli itd. Ale organizatorzy zadbali o to, żeby publiczność była zaopiekowana, a konkretnie zabawiał nas Piotr Gumulec, no i wszystkie nagrane wcześniej skecze i fragmenty były nam puszczone. W sumie było bardzo fajnie! Ale trzeba być przygotowanym, że nagranie jest długie - wyszliśmy po 23 :)
Świetna zabawa, super organizacja :)
Super, bawiłam się extra, jak zawsze kabarety na wysokim poziomie 👍👍👏👏😃
Kabarety jak zawsze świetne, ale organizacja kuleje - trochę nieszanowanie czasu ludzi którzy tam przyjechali. O 19:30 dopiero zaczynają sie organizować, zespół sie zbiera itd. No i krzesła nie nadają się do siedzenia przez 4 godziny bez żadnej przerwy.
Świetna zabawa, już dawno nie bawiłam się tak dobrze.
Super zabawa. Bardzo fajne wydarzenie. Juz kupilqm bilety na kolejne nagranie.
SUPER.
Mega zabawa, aż brzuch boli od śmiechu.
Super zabawa i ulubieni artyści kabaretowi na wyciągnięcie ręki. Piotr Guma Gumulec świetnie rozgrzewa publiczność przed i pomiędzy nagraniami. Na pewno tam wrócę! Już za tydzień :-) PS. Warto zarezerwować sobie ok. 4 godzin plus dojazdy.
Endrju. M 24.09.2021 22:48
Było super!
Świetna impreza, czuliśmy się tak jakbyśmy występowali, choć naszą rolą było częste głośne klaskanie i okrzyki za Gumą. Może pójdziemy za tydzień .Brawo aktorzy , brawo organizatorzy!!!!
Ja nie dotrwałem do końca, mimo że kabarety były naprawdę spox, do tego bardzo ciekawie prowadzony program. Jeżeli chodzi o wady to wszystko jest mało ergonomiczne, mało wygodne krzesła, długi czas oczekiwania przed wejściem, bufet tylko przed mimo długiego czasu.
Jarek93pl 24.09.2021 10:01
Rewelacja! Polecam zdecydowanie 😀🔥
Bardzo ciekawa impreza. Wesoło, na luzie. Obsługa wydarzenia bardzo serdeczna i pomocna. Artyści - pełna petarda:) Polecam!!
ZAPOMNIAŁAM PÓJŚĆ 😭😭😭
Świetna zabawa i miło spędzony czas :)
Jak zwykle cudowna atmosfera, przerywniki z racji że są na żywo totalnie trafiają w nasze gusta humorystyczne. Wielkie brawa za improwizacje, poczucie humoru i dystans do samych siebie ♥️
Katarzyna 17.09.2021 22:09
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret