kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

40. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

40. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

40. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią m.in.: Czołówka Piekła, Prokrastynanci, Wyjście Ewakuacyjne i wiele innych dobrych poznańskich kabaretów. Gościem specjalnym 40. PeStKi będzie Kabaret Kałasznikof.

Kabaret Kałasznikof. Powstał w 2007r. Jest duetem kompletnie odmiennych osobowości. Stawia sobie za cel by żarty w skeczach padały w tempie karabinu. Podczas XXIII Mazurskiego Lata kabaretowego zdobył Nagrodę Publiczności.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: 40. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

Jak zwykle zabawa była przednia... prowadzący rewelacyjnichociaż trochę powtórek się trafiło. Gwiada wypadła rewelacyjnie. Polecam
Jak zawsze super zabawa. Kabaret Czesuaf bardzo dobry ale Kałasznikof wymiata. Na pewno pojawię się na kolejnych występach.
Gwiazda wieczoru bardzo nam się podobała -5 na 5. Kabaret Czesław i Czołówka Piekła oceniamy na 3 na 5, ponieważ wcześniej mieli lepsze skecze. Reszta - 2 na 5 - dobre teksty, ale niedopracowana gra lub puenta.
Zespol Kalasznikof byl super!
Super! Byłem pierwszy raz i nie żałuję.

Polecane z kategorii kabaret