kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią m.in.: Czołówka Piekła, Prokrastynanci, Wyjście Ewakuacyjne, i wiele innych dobrych poznańskich kabaretów. Gościem specjalnym 42. PeStKi będzie Kabaret ZACHODNI.

To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację “Babeczki z rodzynkiem”, ale to dawne dzieje – przedwczorajsze. Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nowa energia i nową nazwą.

Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa sięze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji: podryw na wózek z dzieckiem czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Hajzera. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy. Nowa energia, nowy skład – nowa jakość!
Kabaret Zachodni. Grupę tworzą: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz nareszcie Karolina Kuras.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje 43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

Zabawa była przednia! Świetne skecze, choć niektóre-premierowe, w pierwszej części-są jeszcze do ogrania. A gość z Zielonej Góry trafiony idealnie w punkt! Zachodni nie zawiódł, jak zawsze zresztą, do tego stopnia, że zabrakło mi tchu od śmiania!
Jak zawsze świetna impreza. Pomijając gadających dziadków na widowni - polecam serdecznie ;)

Polecane z kategorii kabaret