Kupuj taniej bilety w aplikacji mobilnej biletyna.pl - bez opłaty serwisowej

* promocja trwa do 31-10-2022

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - kabaret
Dodaj do ulubionych
Ulubione

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią m.in.: Czołówka Piekła, Prokrastynanci, Wyjście Ewakuacyjne, i wiele innych dobrych poznańskich kabaretów. Gościem specjalnym 42. PeStKi będzie Kabaret ZACHODNI.

To czwórka artystów, którzy kabaretem zaczęli zajmować się jeszcze w poprzednim wieku. Dwudziestym – dla jasności. Mężczyźni tworzyli wtedy jako kabaret Słuchajcie, a babeczka współtworzyła formację “Babeczki z rodzynkiem”, ale to dawne dzieje – przedwczorajsze. Teraz w nowym, pełnym (obu płci) składzie ruszają w Polskę z nowa energia i nową nazwą.

Wywodzą się i nieustannie działają w Zielonogórskim Zagłębiu Kabaretowym. Pojawiali się na wszystkich ważnych festiwalach kabaretowych i w wielu widowiskach telewizyjnych. Program kabaretu Zachodniego składa sięze skeczy i piosenek. Charakteryzuje go kreowanie zaskakujących sytuacji: podryw na wózek z dzieckiem czy też niespodziewana wizyta Zygmunta Hajzera. Doświadczenie, talent aktorski i umiejętność wejścia w bezpośredni kontakt z widzem sprawiają, że Zachodni zajdzie Wam w głowy. Nowa energia, nowy skład – nowa jakość!
Kabaret Zachodni. Grupę tworzą: Tomasz Łupak, Janusz Pietruszka, Jarosław Marek Sobański oraz nareszcie Karolina Kuras.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: 43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

Zabawa była przednia! Świetne skecze, choć niektóre-premierowe, w pierwszej części-są jeszcze do ogrania. A gość z Zielonej Góry trafiony idealnie w punkt! Zachodni nie zawiódł, jak zawsze zresztą, do tego stopnia, że zabrakło mi tchu od śmiania!
MagdaLena 24.01.2018 11:29
43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe
Poznań, 22.01.2018
Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami"
Jak zawsze świetna impreza. Pomijając gadających dziadków na widowni - polecam serdecznie ;)
krzysiekb 24.01.2018 11:16
43. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe
Poznań, 22.01.2018
Osiedlowy Dom Kultury "Pod Lipami"

PROMOCJA DNIA

-25%

Kraków
14.10.2022 19:00

bilety od 80,00 zł

KUP BILET

Polecane z kategorii kabaret