kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

44. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

44. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

44. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią m.in.: Czołówka Piekła, Prokrastynanci, Wyjście Ewakuacyjne, i wiele innych dobrych poznańskich kabaretów. Gościem specjalnym 44. PeStKi będzie Kabaret Perły z Odry.

Uspokajamy – kabaret Zachodni, K2 i Słoiczek po Cukrze istnieją. Kabaret Adin i Potem już nie - ale to inna hiostoria.
Perły z Odry to nie jest próba stworzenia super grupy lecz świąteczne działanie na obrzeżach kabaretowej codzienności. To się należy wykonawcom i widzom.
Władysław Sikora, Bartosz Klauzinski, Jarek Marek Sobański i Małgorzatra Szapował - naraz!

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: 44. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

Niezwykle klimatyczna impreza. Ma swój urok i może sie podobać. Duży minus za komfort termiczny w sali (brak klimy) oraz bardzo niski poziom artystyczny młodych kabareciarzy. Przed nimi jeszcze bardzo daleka droga, przede wszystkim muszą zrozumieć widza. Druga cześć to wisienka na torcie. Ogólne zadowolenie: dobre. Polecam.
Nie jestem zadowolona z wydarzenia tak mocno, jak bywało na poprzednich edycjach. Grupa Prokrastynanci powinna poprawcować nad swoimi skeczami. Widziałam ich drugi raz - za każdy razem inny skład i za każdym razem tak samo beznadziejny humor. Mam nadzieję, że da im to trochę do myślenia i wezmą się do roboty ;) Generalnie się wynudziłam, plusem był występ Pereł z Odry, którzy nie raz potrafili rozbawić publikę. PS. Karyna - I loff juu! :D
Kolejna PeStKa, która sprawiła, że poniedziałek wcale nie był taki straszny! A gość "Perły z Odry" - RE-WE-LA-CJA! Jeśli ktokolwiek, kiedykolwiek będzie miał okazję zobaczyć ich "na żywo" niech się absolutnie nie waha! ;) 100% doskonałej zabawy!

Polecane z kategorii kabaret