kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią najlepsze poznańskie kabarety. Gościem specjalnym 51. PeStKi będzie Kabaret Kałasznikof.

Kabaret Kałasznikof - w 2018 roku (jak mawia młodzież) “wjechali z buta” w polską scenę kabaretową. Program pt. “Charaktery” okrzyknięty został pełnym sukcesem, a realizacje telewizyjne dla 3 kanałów potwierdziły, że rybniccy kabareciarze przeskoczyli kilka półek w kabaretowych rankingach. Jest okazja aby zobaczyć “na żywo” jakich postępów dokonali i jak “wyrosło” nowe kabaretowe pokolenie na Śląsku.

"Hajs Hajs Bejbe" to program, który zaprezentują podczas 51. Pestki i jest przeznaczony zarówno dla ludzi oszczędnych, jak i rozrzutnych. Dla tych, którzy mają na koncie nadwyżkę i dla tych, którzy wzięli kredyt we frankach. Dla zaradnych i przedsiębiorczych, ale też dla tych, którzy ciągle mieszkają z rodzicami.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje i opinie: 51. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

Impreza świetna! Występy kabaretowe super ale organizacja taka sobie, na sali duszno.
Fantastyczna atmosfera :)
No cóż, najlepsza PeStKa na jakiej bylismy, a nie był to pierwszy raz. Widać rozwój młodych kabaretów, a Czesuafy z Kałasznikofem, to Liga Mistrzów.
Ubaw po pachy :D
Wspaniała atmosfera i niezapomniana, dobra zabawa.
Bardzo udany występ młodzieży kabaretowej. Skecze zabawne i grane z młodzieżowa brawura.
Świetny występ, ubawilam się wybornie, czekam na następny.

Polecane z kategorii kabaret