kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

PeStKa II czyli Drugie Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

PeStKa II czyli Drugie Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

PeStKa II czyli Drugie Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

PeStKa to nowa kabaretowa impreza w Poznaniu i to impreza nie byle jaka, bo łącząca poznańskie środowisko. PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe to poligon, na którym poznańscy twórcy będą testować swoje nowe numery i zawsze będzie jakiś "zagraniczny" niewielkopolski gość. Gospodarzem i ojcem imprezy jest Kabaret Czesuaf a podczas drugiego spotkania wystąpią kabarety: Czołówka Piekła, Wyjście Ewakuacyjne, Krzesełko, Kabaret Maszynowy, Maszkotka oraz W Dresie po Lesie. Gościem "zagranicznym" tym razem będzie Michał Kempa - polski komik uprawiający stand-up comedy.

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje PeStKa II czyli Drugie Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

Świetnie, świetnie, cudownie,.. Pomysły na skecze fantastyczne i te kamienne miny, w sytuacjach mega komicznych. Nawet Koniec Świata Was nie przebije. I pantofelek z Maćkiem i Tomkiem, ubawił mnie do łez.. To powala. Dzięki.. A Michał Kempa pojechał nieszablonowo, ku naszemu miłemu zaskoczeniu.. (i jeszcze poczęstował mnie kanapką) Dzięki WAM WSZYSTKIM zapominam przez 3 godziny, że istnieje świat i problemy.. d z i ę k u j ę
Praktycznie same nowości. Poznańskie kabarety okazuje się też są niezłe. Michał Kempa: bardzo specyficzny humor i trochę za długo występował.
Gwiazda programu zbyt wyalienowana :D
Świetne skecze na wysokim poziomie. Ubaw po pachy albo jeszcze wyżej ;)

Polecane z kategorii kabaret