kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

XXIX PeStKa - gość specjalny: Kabaret 44-200

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

XXIX PeStKa - gość specjalny: Kabaret 44-200

XXIX PeStKa - gość specjalny: Kabaret 44-200 - Bilety na kabaret

XXIX PeStKa - gość specjalny: Kabaret 44-200 | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStKa będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią m.in.: Czołówka Piekła, Trzy Karty, Wyjście Ewakuacyjne.

Kabaret 44-200: Beata Kabzińska, Rafał Gorzelany, Damian Kubik, Marcin Wojciech, Łukasz Zaczek

Jak sami o sobie piszą:
"Kabaret 44-200 ? Nie kojarzę. Co to jest?" - zdaje się odpowiadać na pytanie przypadkowo spotkany przechodzień. Jest kompletnie nieświadomy, że już niedługo będzie wiedział. Będzie wiedział, bo ktoś mu powie, bo usłyszy i zobaczy, że młodzi, że nietypowi, że jacyś tacy, no nie wiem, giętcy. Kabaret 44-200 to kabaret tylko z nazwy. To tak naprawdę stand-uperzy, to tak naprawdę konferansjerzy, improwizatorzy i wszystko inne. Kabaret 44-200 jest wszystkim tym czym chcieliby być inni artyści kabaretowi, ale nie mogą. Kabaret 44-200 dobiera sobie konwencje i ją realizuje. Czasem zagra pod publikę, a czasem zagrymasi i trzaśnie w stół. Kabaret 44-200 to wolność i swoboda twórcza. To energia, to żywioł.
Zapraszamy. Polecamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Super wieczór, dawno się tak nie naśmiałam. Na pewno nie będzie to ostatnia PeStKa, na której byłam. Polecam :-)
Świetny kabaret Czołówka Piekła
bardzo mi się nie podobało ze artyści palili papierosy na scenie,wczoraj aż 4 razy. Nie dość ze śmierdzi do końca występu to jeszcze truja cala publiczność.Uważam że można znaleźć inne "rekwizyty". Pozdrawiam,kobieta w 8 miesiącu ciazy.

Polecane