kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

XXVII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

kabaret PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

XXVII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe

XXVII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe - Bilety na kabaret

XXVII PeStKa czyli Poznańskie Spotkanie Kabaretowe | Bilety Online, Opis, Recenzje | 2020, 2021

PeStKa jest to swoisty poligon doświadczalny, na którym poznańskie kabarety ścierają się ze swoimi nowymi skeczami i piosenkami. Nasza publiczność to wyrocznia, której reakcje decydują o dalszym życiu każdego z nowych skeczy - jeśli się spodoba, wejdzie do programu kabaretu, który go zaprezentował. Jeśli nie - PeStka będzie jedynym miejscem gdzie został zaprezentowany! Gospodarzem imprezy jest kabaret Czesuaf. Podczas wieczoru wystąpią m.in.: Czołówka Piekła, Trzy Karty, Wyjście Ewakuacyjne.

Gościem specjalnym tym razem będzie: Kabaret Inaczej. Jak sami o sobie piszą: "Kabaret Inaczej tworzy trzech mężczyzn o niezbyt nachalnej urodzie, za to z dużym dystansem i poczuciem humoru. Wszyscy członkowie kabaretu pochodzą z Białegostoku, co dodatkowo nie ułatwia życia. Jednak jeżdżąc po kraju, staramy się obalić stereotyp, iż stolica Podlasia to tylko kolebka biesiady i disco-polo. Pokazujemy, że można Inaczej. Bo można."

Zapraszamy!

CZYTAJ WIĘCEJ

Recenzje

Świetna zabawa!!!
Swietne jak zwykle:) brakowako tylko poczestunku w postaci golonki i wodeczki a bawilbym sie lepiej jak na weselu:)
Kabaret Inaczej nawet fajny, ale brakowało tego czegoś... 3,5/5 Pozostali za wyjątkiem Krzeselka dali radę, szczególnie ten skecz z profesorkiem "prawda "

Polecane