kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Kraków

Recenzje i opinie: Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Super! Łączę się z p. Piotrem w przemyśleniach o zdrowiu i wieku. Dlatego było bardzo wesoło!!!!
Dwie godziny cudownej zabawy słowem i inteligentnym, choć często pikantnym, humorem. Kilka razy popłakaliśmy się ze śmiechu. Pan Piotr jest w doskonałej formie!!!
Dla mnie rewelacja ! Świetna zabawa , dobry dowcip w rewelacyjnym wydaniu .
Fantastyczna impreza....ubaw po pachy..bardzo fajny i zabawny występ ..godny polecenia.
Bawiłam się znakomicie. Baltroczyk jak zawsze zabawny, szczery, elokwentny. Nowe teksty. Poszanowanie widza-generalnie super!
kapitalny wystep 2 -je godz.iny smiechu i obcowania z człowiekiem prawdziwej satyry
Pan Piotr jest super Niesamowita wiez z widownia. Co chwila salwy smiechu. Nie bylo czasu na oklaski. Goraco polecam
Polecam z całego serca,super występ,dobra zabawa.
Wspaniały występ,. Prawie dwie godziny dobrej zabawy.
Torello 13.10.2021 08:43
Piotr bałtroczyk Bałtroczyk to Liga Mistrzów 😁
Najlepszy stand-up świata! Mnóstwo śmiechu i dobrej zabawy. Rozrywka na najwyższym poziomie. I nie dla mięczaków :)
Pan Piotr, choć starszy niż w telewizji, wciąż daje radę!
Zdecydowanie warto wybrać się na to wydarzenie. Wróciliśmy zadowoleni. 2 godziny wypełnione żartami Bałtroczyka, wielu z nich z oczywistych względów nie zobaczymy w tv.
Początek był super, niestety końcówka to stare żarty, które już można dawno temu zobaczyć w internecie. Ale i tak mi się podobało :)
Wspaniały występ !!!! Od zarania uwielbiam Pana Piotra Bałtroczyka i oczekiwałam na jego występ z upragnieniem. Byłam zachwycona i ubawiona "do wypęku" :D. Minęło jak z bicza strzelił. Urok, dowcip, inteligencja Pana Bałtroczyka niezmiennie zachwyca i bawi do łez.
Super występ!!!!!
Wspaniały występ. Pan Piotr jak zawsze w najwyższej formie. Inteligencja i humor światowego formatu. Wyjątkowe przeżycie.
Świetny występ, atmosfera utrzymana idealnie. Naprawde polecam. Bylam po raz pierwszy i na pewno nie ostatni na występie Pana Piotra!
Pan Piotr jak zawsze przyniósł ukojenie w tym domu wariatów zwanym Polską. Rzeczywistość byłaby szalenie nieznośna, gdyby Pana Piotra nie było.
Super wieczór, gorąco polecam 😁😁😁
Świetny występ. Piotr na bieżąco, zabawnie i na temat.
SŁAWOMIR 09.10.2021 18:06
Myślałam że to będzie nowy program a to zebrane monologi które częściowo już znałam. Ostre wstawki polityczne i ideologiczne dotyczace np. Arcybiskupa Jędraszewskiego - słabe. Wykonawca powinien mieć świadomość że występuje dla osób z różnymi poglądami. To akurat mi się bardzo nie podobało. Miało być o starości a to było może 40% monologu.
Wieczór pełen humoru😊 Rewelacja!
Jeśli chodzi o występ Pana Piotra rewelacja, klasa i Inteligentny dowcip. Natomiast portal zawalił po całości. Sprzedali Państwo bilet na to samo miejsce dwóm różnym osobom. Gdyby była pełna sala musielibyśmy z Panią razem siedzieć na miejscu numer 6. Duży minus za brak organizacji.
Jak na starszego człowieka to daje radę 😜
jacko101 09.10.2021 11:38
Cudownie...Piotr Bałtroczyk nie do podrobienia , jedyny w swoim rodzaju. Brawo 👏👏
Agnieszka 09.10.2021 10:23
Piotr jak zawsze dał radę.
Maciej 09.10.2021 09:07
Pan Piotr jak zawsze w świetnej formie.
Bogdan 09.10.2021 09:06
Edzie bedzie edzie bedzie edzie bedzie?! Super bedzie 😂😂😂
krakowianka 09.10.2021 09:00
Super występ, dużo śmiechu i na pewno nie można się na nim znudzić 😁
Łukasz 09.10.2021 08:45
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane z kategorii kabaret