kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

kabaret Piotr Bałtroczyk

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Bilety na kabaret

Piotr Bałtroczyk Stand-up: Starość nie jest dla mięczaków - Myślenice Myślenicki Ośrodek Kultury i Sportu | Kupuj Bilety Online

Bałtroczyk twierdzi, że początek jest ważny, być może nawet ważniejszy od końca. Choć dobrze, gdy koniec jest równie miły jak początek. Zatem ważne, by dobrze zacząć. Bałtroczyk zaczyna niebanalnie od: ”Dobry wieczór Państwu, nazywam się Piotr Bałtroczyk i jestem atrakcją, a Wy jesteście dla mnie atrakcją, bez Was czułbym się jak w domu, samotny i niepotrzebny''.
To właściwie jedyny powtarzalny fragment wieczoru, w którym macie szansę uczestniczyć. Co nastąpi po: „Dobry wieczór Państwu”, jest również zagadką dla Bałtroczyka.
Inwigilowany przez nadobną dziennikarkę (a jest na nadobność wrażliwy) przyznał kiedyś, że ma głowie jakieś 7 godzin monologu i nieustanną zagadką jest dla niego, co wybierze z tajemnych szufladek umysłu Bałtroczyk Estradowy.
„Są wciąż dla siebie zagadką, Bałtroczyk Estradowy (BE) i Bałtroczyk Zwykły (BZ) i to być może, utrzymuje jednego i drugiego w wysokiej dzielności bojowej, mimo, że każdy z nich z coraz większym przekonaniem może potwierdzić, że starość nie jest dla mięczaków.”
Z BE - jak uprzejmy był się wyrazić Janusz Grzywacz - „słowa sypią się jak gó....o z barana”.
BZ zazwyczaj milcząc okupuje przytulny kącik w rogu, oddając się lekturze bądź nałogom, lub usiłując bezskutecznie oddać się nadobnej dziennikarce, by w końcu jednak wybrać nałóg, lekturę, czy gitarę.
Rządy zmieniają się, rozpada się Unia, a na tym tle Bałtroczyk jawi się jak oaza stabilności.
Nie zmienia się od lat jego negatywny stosunek do garniturów, które traktuje jak zawodowe zło konieczne. Stały jest też bałwochwalczy stosunek do ciężkich motocykli, które ujeżdża w długich trasach. Wielbi obrazy Jana Stanisławskiego i akustyczne gitary ze szlachetnego drewna, których twórcy też byli Mistrzami. Wiele jest rzeczy, które Bałtroczyka interesują. Od budownictwa drewnianego na Warmii ukochanej, przez nowe techniki szpachlowania, do przystawek
w Telecasterach.
Zobaczcie, co się przydarzyło Bałtroczykowi, od czasu Waszego ostatniego z Nim spotkania.
Wszystko jest inspiracją …
Tak powstają wciąż nowe fragmenty narodowej epopei …
Posłuchajcie proszę kolejnej wersji opowieści Piotra Bałtroczyka … .

CZYTAJ WIĘCEJ

Bilety

 KUP BILET

Brak wydarzeń w: Myślenice

Recenzje

Jestem ponurakiem, a śmiałam się szczerze. Dwie godziny dobrej zabawy.
Super, dziadek trzyma fason!
Dla mnie to najlepszy Stand-uper w Polsce: klasa, styl i cięty dowcip bez wulgaryzmów - rewelacja
Pan Piotr Bałtroczyk to zawsze gwarancja rozrywki na najwyższym poziomie. Program świetny, rewelacyjny nastrój i doskonały kontakt Artysty z publicznością. To był już trzeci program Pana Piotra, jaki miałam przyjemność widzieć i nigdy nie wychodziłam zawiedziona. Gorąco polecam. Danuta
Super!!! Organizacja świetna. Występ wspaniały!!!
Uczta intelektualna :). Brawo Piotr Bałtroczyk
Pan Piotr szalał na scenie, świetna zabawa.
Doskonały występ - polecam
Humor pierwsza klasa, uśmiałam się do łez ;-) 2 godziny nie wiem nawet kiedy minęły....
Było po prostu REWELACYJNIE !!!
Bardzo dobry program, atmosfera wręcz rewelacyjna.
występ jak zwykle rewelacyjny. Bilety były prezentem dla Rodziców,wrócili zachwyceni .Jedyny minus to okropnie niewygodne krzesła!!!
Ogólne odczucia pozytywne. Jedynie nie podobały nam się systematyczne wycieczki polityczne, po pewnym czasie stały się niesmaczne, nijak nie odpowiadały tematowi głównemu.
Wspaniale spędzone 2 godziny.
Jak zawsze 2 godz. masażu przepony.
Dwìe godziny śmiechu i zabawy. Warto A nawet bardzo warto przeżyć to samemu.
Nic lepszego nie zobaczycie. Bite 2h śmiechu do łez. Warto pojechać na drugi koniec Polski nawet, żeby to zobaczyć. POLECAM!!!!
Rewelacja!! Płakałam że śmiechu a na koniec bolały mnie już policzki i brzuch!! Polecam
Pan Piotr bawił do łez , wspaniałe spędzony wieczór ,polecam bardzo,bardzo. Mirek
Ubawiłem się do łez. Stand-up 👌
Występ rewelacja....Pan Piotr jak zawsze niezawodny...cała sala pokładała się że śmiechu...2 godziny relaksu, śmiechu i dobrej zabawy...człowiek wychodzi z wielkim bananem na twarzy po występie...polecam w 100%
Bardzo smieszny stand-up, naprawdę warto było się wybrać. Jedyny minus to może ze dwa skecze, które ze względu na dla mnie w odczuciu wulgarny przekaz. Poza tym na poziomie i naprawdę zabawnie.
Jak zawsze świetna zabawa bez zbędnych wulgaryzmów.
Bardzo przygnębiający poziom żartów i ich tematyka ( z nielicznymi wyjątkami ) Szkoda , że tak wykształcony człowiek plugawi nasz piękny język wszechobecnymi wulgaryzmami. Ludzie sceny powinni nas uczyć kultury , a stało się dokładnie odwrotnie. Pamiętamy inteligentnego pana Piotra z dobrych czasów studenckich - niestety w międzyczasie podążył w prymitywną stronę.... wielki błąd
WIĘCEJ
ZWIŃ

Polecane

Myślenice inne wydarzenia